Перник - 5

  • 11 163
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 354
Анице, като ходите в "Че Гевара" вземете ме и мен, че язък че живея толкова близо още не съм ходила там Wink

# 271
  • Мнения: 1 608
Neci, кога ще се включиш в отбора на тикащи колички из кварталните  улици?

# 272
  • Мнения: 3 372
Пак ни умря темата Sick
Лили Иванова, къде си Hug
Оправиха ми компютъра newsm44 който не бил развален smile3506 само пи мен не иска да работи smile3516 Не ме обича май smile3518 smile3518

# 273
  • Мнения: 354
=^._.^= Ами аз много обичав да се търкаляме нагоре-надолу по улиците кварталски, ама тия жеги  af sweating

# 274
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Милена, честита кола! Скоро да почнеш да си я караш! Сега си в моята позиция - баща ми ми подари колата през март, ама да не я карам докато съм бременна  Thinking
Ох, нямам търпение да порастне още малко Калоян и да почнем да се разхождаме. Засега излизаме само в двора  Sad

# 275
  • Мнения: 1 608
=^._.^= Ами аз много обичав да се търкаляме нагоре-надолу по улиците кварталски, ама тия жеги  af sweating
Хайде тогава! В ранните или късните часове на деня!
Светле, как върви борбата с кърменето? Как се чустваш? Имаш ли някой на помощ? Успяваш ли да си починеш?
На Милена честита кола!!!!Все такива подаръци да ти прави!

# 276
  • Мнения: 3 372
Милена, честита кола! Скоро да почнеш да си я караш! Сега си в моята позиция - баща ми ми подари колата през март, ама да не я карам докато съм бременна  Thinking
Ох, нямам търпение да порастне още малко Калоян и да почнем да се разхождаме. Засега излизаме само в двора  Sad
а книжка поне имаш ли Whistling Аз съм по-зле от тебе май Peace

# 277
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Милена, книжка имам от далееечната 1999 г. Водя по точки  Wink

Коте, защо да е борба с кърменето? На мен ми е приятно. За сега мисля, че се справяме. Ето, след като яде в 11 и в 12:30 Калоян все още спи. Току що пробвах да го събудя - само се намръщи, очевидно не е достатъчно гладен Thinking

# 278
  • Мнения: 1 608
Светле, чудесно е че му стига и спи повече!
Борба, защото първите седмици е най-важно, трудно, болезнено и т.н. или при мен поне беше така.

# 279
  • Мнения: 109
Привет и от мен Hug
Светле, дай някоя снимка на бебо.
Как се справяте? Трудно ли ти е? Баби има ли на помощ или само "помагат" със "съвети" Mr. Green

# 280
  • Мнения: 3 372
Май вече сме за нова тема Whistling
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200934.new#new
Заповядайте  bouquet

# 281
  • Мнения: 255
Eхооооо, привет!

Милена, честито ти здрав комп!

Нецо, щом минат жегите ви отвличам заедно с цар Симеон  Wink. Ще кръстосваме из квартало, из "Че Гевара", а може и пикник да си спретнем.

Светле, разкажи нещо повече за малкия юнак - много сме развълнувани всички от неговата поява и тръпнем за всякаква информация относно форумския общ бебок.

Общи условия

Активация на акаунт