Помолете се мили мами за малкият Криско на Лилибон!

  • 8 650
  • 170
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Мили момичета, от все сърце ви благодаря за загрижеността, молитвите и добрите пожелания! Ако е вярно, че думите се материализират, вашите пожелания и хубави помисли няма да отидат напразно и моето бебче може би ще успее да живее и да израсне. Не смея да повярвам в добрия изход, радвам му се затова, че е тук и сега и че в момента е в стабилизирано състояние. Не се знае утре или вдругиден как ще е, но не мога да мисля толкова надалеч. Не съм очаквала, че ще намеря толкова подкрепа и обич във форума от момичета, които не ме познават. Едно голямо благодаря   bouquet  bouquet  bouquet от мен и горещи пожелания за здраве на всички дечица! Наистина това е най-ценното богатство - здравето и децата ни!

# 151
  • София
  • Мнения: 4 294
Цитат на:  link=topic=195219.msg4231946#msg4231946 date=1182014915
Мили момичета, от все сърце ви благодаря за загрижеността, молитвите и добрите пожелания! Ако е вярно, че думите се материализират, вашите пожелания и хубави помисли няма да отидат напразно и моето бебче може би ще успее да живее и да израсне. Не смея да повярвам в добрия изход, радвам му се затова, че е тук и сега и че в момента е в стабилизирано състояние. Не се знае утре или вдругиден как ще е, но не мога да мисля толкова надалеч. Не съм очаквала, че ще намеря толкова подкрепа и обич във форума от момичета, които не ме познават. Едно голямо благодаря   bouquet  bouquet  bouquet от мен и горещи пожелания за здраве на всички дечица! Наистина това е най-ценното богатство - здравето и децата ни!

Lilibon чудесни новини, радвам се за Криско и за теб, че вече сте в къщи. Дано бог е с вас и за в бъдеще, много много много целувки на малкия герой   love001

# 152
  • Мнения: 3 326
Криско заминава за Плевен. Ще му правят изследвания, които ще са готови след няколко седмици....
Ели, с теб сме! Гледай смело напред! Моля се всичко да е възможно най добре!

# 153
  • Мнения: 640
 Praynig Praynig Praynig
Всяка вечер ще се моля за вас

# 154
  • Мнения: 155
 newsm17
Ще се моля постоянно и ще стискам палци за добри новини.

# 155
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз не спирам да се моля за вас! Ели, радвам се, че вече сте си вкъщи и се надявам изследванията да покажат добри резултати!  Praynig Дали ще се доверите на нетрадиционната или на алопатичната медицина, няма значение, важното е нещо да подейства! Стискам ви палци!

# 156
  • Мнения: 4 629
Лилибон, радвам се, че нещата са тръгнали на добре   bouquet Ще се моля все така да продължават  Praynig

# 157
  • София
  • Мнения: 1 877
ЛилибонPraynig Praynig Praynig!

# 158
  • Мнения: 1 877
Настръхнах...
Много,много ще се моля за Криско!!!
Дано се излекува!!!

# 159
  • Мнения: 249
Лилибон, радвам се, че нещата са тръгнали на добре   Ще се моля все така да продължават 

# 160
  • Мнения: 814
Лилибон, радвам се, че вече сте си у дома!
Ще се моля изследванията да покажат хубави резултати  Praynig !

# 161
  • Мнения: 3 456
 Praynig Praynig Praynig Praynig Дано в Плевен нещата се развият възможно най-добре.

# 162
  • Мнения: 48 068
лилибон, дано в плевен лекарите ви зарадват! много сили, ти си чудесна майка  Hug

# 163
  • Мнения: 2 051
Слава Богу, че има подобрения!
Много сили ти желая! newsm10

# 164
  • Мнения: 512
Бог да благослови малката душичка и семейството му и да ги дари със здраве!
Желая ви сила и смелост! Всичко ще се оправи, вярвам горещо в това!

Общи условия

Активация на акаунт