Протеинът убива глада

  • 8 786
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 331
мислиш,че ще се понаситя на протеини ли? newsm78

# 31
  • Мнения: 4 678
Карай на протеин така,а после ще говорим smile3508

# 32
  • Мнения: 2 331
 newsm10  friendship eat
вярвам ти,но най-хубавото е колко сит се чувства човек с този начин на хранене! Peace

# 33
  • Мнения: 4 678
В 23 часа ми пиши пак ,кво стана днес с диетата smile3501

# 34
  • Мнения: 2 331
ауууууу,голям гот!пробвах какви ли не начини на хранене,но това ми се отразява най-добре! smile3521 .Снощи вече се бях разочаровала,защото ми е много тежко вечер.а ям последно в 18ч.от лакомия може да хапна и 2 залъка домат вечер.днес вече -засега -се чувствам идеално.намалих количеството храна,защото не мога да поемам повече.вече съм на 1 пил. кюфте със 100г.салата. и няколко хапки плод.гледам да ям през 2-3ч.а,ако знаете колко ядях....вече и кантарът мръдна надолу newsm44.има само един проблем:00 smile3515 smile3550 но във форума има инфо за преодоляването му.
успех на всички,които се хранят така!  newsm10

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 15:10 от sholio2000

# 35
  • Мнения: 2 147
Какво ще ми кажете за бобената салата Hug, може ли да се хапва и по - колко Mr. Green

# 36
  • Мнения: 198
Извинявайте за тъпия въпрос Simple Smile
Но млякото каква храна е, може ли да се яде при протеинова диета? Thinking

# 37
  • Мнения: 2 331
аз боб не ям на този етап.вярно,пише ,че имат много белтъци,но и въглехидрати и затова ги пропускам.
за млякото-има повече въглехидрати,отколкото белтъчини.
Цитат на: Поци
Казеин!При приема на мляко той прави филм в стомаха и червата и блокира другите приети храни да бъдат обработени!
затова и мляко не ям вече.
ям месо и безнишестени зеленчуци и малко плодове.много се наяждам така.
но,все пак,предполагам,че довечера Поци ще ви каже повече или ще потвърди това.за боба с него не съм говорила.отговарям със собствени познания.
дано съм помогнала!

# 38
  • Мнения: 2 147
Благодаря smile3503

# 39
# 40
  • Мнения: 4 678
Абе аз наблягам на извара,скъпи сирена и кашкавал
По евтините са с по -голяма съдържание на въглехидрат спрямо белтък smile3507

# 41
  • Мнения: 2 331
Поци,как е това меню?:9.30 кафе
13-1малко парче диня
14.30-1 пил.кюфте+100г.салата
16.30-2 сушени сливи
18.30-1 пил.кюфте+200г.салата
22-клякане,напади,въртене на обръч,коремни преси.
Базилакс преди вечеря-вече имаше резултат Toilet
какво ще кажеш за келпа?започнах го днес,защото не съм сигурна ,че у наше село ще намеря Л-карнитин. rotfImbo
питала съм и за суплементите,ама в темата за тях   bouquet
PP:не ми казвай,моля те,да ям по-често!НЕ МОГА.НЯМА МЯСТО!от водата тотално е заето и малкото свободно,което остава Joy

# 42
  • Мнения: 4 678
Ами Келпа ,тва са водорасли
Не знам кво да ти кажа,зависи от къде са събирани и дали са екологични чисти newsm12
Така ,че внимавай smile3506
Не можеш да бъдеш сигурна,но за кво си сигурна днешно време smile3511

# 43
  • Мнения: 2 331
замислям се,че извара,кашкавал,сирене...са все млечни продукти.какво се случва с казеина при тях?
видях,че може да се ядат и определени колбаси.не е шега,нали?че аз мислех,че колбасите са само "мръсотии" със сол и вода.те добър заместител ли са на "чистото" месо?Поци,пообясни ни,моля те!

# 44
  • Мнения: 4 678
Чистото месо е трудно да заместят
С таз химия, казеин може и да няма newsm78

Общи условия

Активация на акаунт