Втори път не бих ....

  • 71 616
  • 533
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 153
Не бих сложила отново матирани едноцветни плочки в банята - цветът е светъл и всяка прашинка, всяка точица и стъпка си личи. Колкото и да търкам изглежда едно такова избеляло сякаш не е чистено. Тази баня никога не може да "грейне", стои на капки. Купихме ги такива уж да не се хлъзгат. Ако можех да се върна, бих сложила гланцирани - създават усещане за чистота, блясък.
Не бих сложила ламинат - стои изкуствено, няма я топлината и уюта на паркета. Heart Eyes
А можеш ли да ги снимаш за да добия представа за матираните плочки Rolling Eyes

# 466
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз пък съм доволна от моите матирани плочки. Вярно, че не блестят толкова като гланцираните, но пък определено по- рядко ми се налага да ги търкам.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6828&AlbumId=111199

# 467
  • Мнения: 274
Определено не бих си купила пак хладилник със стъклени рафтове....е няма такова цапане!

# 468
  • Мнения: 3 830
Naughty Не бих сложила твърди светли подови настилки. Всяка прашинка се вижда и хич не е практично, макар да е мн красиво.

 Naughty Не бих сложила вана в банята си. Колкото хора познавам с вани, всичките са ги ползвали в началото, а след това им стоят като паметници.

 Naughty Не бих сложила ламиниран паркет

 Naughty Латекс също не бих използвала, защото бързо пожълтява и запечатва, та често мирише на умрели катерици. Уж взехме някакъв много скъп немски, "дишащ", не знам си какъв още, но дори да има някаква разлика, то тя е мн малка и не се усеща. Скоро пак бяхме разочаровани, та го махнахме и си напръскахме с вар.

 Naughty Не бих сложила смесителна батерия с отделни кранчета за топла и студена вода. Много по-доволна съм от тези: , а ми се иска да пробвам и тези с фотоклетка -

 Heart Eyes Фенка съм на смесителите на Fratelli Frattini - http://www.frattini.it/constellation/scenic.htm , http://www.frattini.com/indexfrattini.htm

Ако се сетя за още нещо, ще пиша Peace





# 469
  • Мнения: 843
   Прочетох последните мнения..
    1 Стаите са ми с НЕевтин балатум,  просто защото се " наситих"   11 месеца   на ламинат/  не бяхме подбрали  и цвета  и чистенето  ми разкатаваше майката.  Балатумчето се държи страхотно,  но оставя " следи" от мебелите.   Тоест, идиотки като мене,  дето често си " завъртат" мебелите  , не е идея.
          Сложла съм скъп балатум... на цената на ламинат, само защото искам  да мога да го сменя, като омръзне...или просто  пренамеря идеята си  за дадена стая.   Ще ми се да е истинско дърво,  при мен ще е елементарен дъсчен под,  здрав и красив,  но когато успея да си го позволя.   Дотогава  карам с  имитацията му.  " Стара череша" - червеникъв, великолепен. Чисти се лесно с повечето неща от пазара ни.
   не отричам ламината,  но ще го сложа и то ако се наложи,  когато му намеря цаката за поддържане---
   2.  За латекса и аз съм на това мнение.  Къщата ми е старичка  и не е лесно да се намери прав ъгъл. Би било лесно с латекс?  Но пък едно сменяне на тапети в 16 кв.м стая ми коства 2 дни.   Със свалянето и грундаи изсъхването.  Така, че го предпочитам.  Пуша...  не се мие латекса  от това.     И не само.. писва ми.., но поне си нося  " идеите" сама, правя си ги.
    Вероятно има диагноза... и съм болна за  интериор ,  но  трудно издържам нещата около мен,  без да променя  "  нещичко"  Защото всичко бешо направено набързо  в моята къщичка   /  оправдах се, нали?/

# 470
  • София
  • Мнения: 1 877
позравления за темата!   bouquet
аз пък да си кажа, доволна съм, че имаме вана. може би бих избрала друг модел, като се замисля, но определено не съжалявам..
мъжът ми иска да развалим банята след някоя година и да правим 2 отделни.

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 14:16 от ва ни ла

# 471
  • София
  • Мнения: 463
Втори път не бих поръчала врати или каквото и да било във магазин ДОМО, супер неприятни , неуслужливи и неадекватни хора.
Поръчах врати през октомври , а все още не са пристигнали  #Crazy без никакво обяснение от тяхна страна.По бланката на поръчката срока за доставка е 45 работни дни-нищо подобно обаче #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Още през декември започнах да им званя на телефона в магазина -много нелюбезна жена ми обясняваше ,че те щели да ми се обадят като пристигнат вратите. Нямаха никаква информация за срок или проблем с поръчката ми и през декември  , че и сега нямат. След НГ многократно звънях  ,за да ми изяснят идват ли тези врати или да прекратявам поръчката -никаква информация , мотаха ме до последно .Вече мина толкова време ,че е късно да поръчвам другаде и да чакам още 2 месеца ,че и повече и продължават да ме държат в неведение #Cussing out
Писах на шефа им гневен мейл ,защото се е покрил и не ме свързват с него , познайте ......никакъв отговор. Защо ли да се притесняват ,че посред зима са оставили клиенти без интериорни врати.
Не ходете там ,спестете си нерви и време -тези хора са нечувани непукисти и няма дори достатъчно обидни думи за поведението им!

# 472
  • Варна
  • Мнения: 692
iskrichka, много ми е важно за кой магазин става въпрос - "Domo" или "Domo Style"? Ако може да пуснеш линк да погледна, дали не са същите, от които имам намерение да поръчам някои неща.  Hug

# 473
  • София
  • Мнения: 463
Мисля, че за един и същ става дума - http://www.domostyle.com/ -тия мошенници.
Ако при тях поръчваш -НЕДЕЙ просто ще ти скъсят живота #Cussing out
Другия е Домко ,дали не го бъркаш с него -в Домко стоят по съвсем различен начин нещата -супер доволна съм от всичко което съм купила от тях .

# 474
  • Варна
  • Мнения: 692
iskrichka, да, да,точно за domostyle  става въпрос. Все още нищо не съм поръчала. Много благодаря за информацията, накара ме сериозно да се замисля, защото точно времето ми е проблем, а това забавяне, за което ти разказваш.......  #Crazy !
Надявам се в най-скоро време да изпълнят поръчката ви!   bouquet  А не може ли да се откажете, предполагам обаче, че сте платили някакво капаро??

# 475
  • Варна
  • Мнения: 692
Ифа, нямам снимки на банята, по-нататък като направя, ще ти ги пусна. Hug

# 476
  • София
  • Мнения: 463
iskrichka, да, да,точно за domostyle  става въпрос. Все още нищо не съм поръчала. Много благодаря за информацията, накара ме сериозно да се замисля, защото точно времето ми е проблем, а това забавяне, за което ти разказваш.......  #Crazy !
Надявам се в най-скоро време да изпълнят поръчката ви!   bouquet  А не може ли да се откажете, предполагам обаче, че сте платили някакво капаро??


Изцяло сме ги платили, точно това ме нервера най-много ,че можеше да ни кажат -има такъв и такъв проблем с поръчката ви ще дойдат вратите след Х време . Ние да си направим сметка, а те през цялите тези 3 месеца нито веднъж не ни се обадиха ,само аз звъня и питам.Ако не бях звъняла и до сега нямаше да ми се обадят ,разбираш ли колко са незаинтересовани щом са взели парите веднъж, защо да си навъртят 5 импулса да се обадят на клиентите си да ги предупредят. Мотаха ни през цялото време с глупости от рода на колко са непроходими пътищата и подобни -сега като са проходими къде са ми вартите? Не се занимавай с идиоти ,спести си го !

# 477
  • Мнения: 5 178
искричка, а варианта да не ти ги донесът изобщо разглеждаш ли.. Не искам да те плаша, ама такива чудеса видях..
Платено на 100%, ако нямаш и достатъчно документи може отдавна да са те сложили в графата "Имал бол пари платил"

# 478
  • Мнения: 523
2-ri put ne bih slojila 4eren teracot , za6toto trqbva da bur6a praha po nrgo dva puti na den #Cussing out

# 479
  • София
  • Мнения: 463
искричка, а варианта да не ти ги донесът изобщо разглеждаш ли.. Не искам да те плаша, ама такива чудеса видях..
Платено на 100%, ако нямаш и достатъчно документи може отдавна да са те сложили в графата "Имал бол пари платил"


Имам една тяхна бланка за поръчка и касов бон , в събота ще ходя да вдигам скандал в магазина , и двете седмици които последно казаха ,че ще трябва да чакам минаха -е няма такива идиоти просто! #Cussing out Ама и аз в това число ,че изобщо поръчах на външен вид не ми ги беше препоръчал никой, ако ги бях проверила някак нямаше да поръчам изобщо.
Дано моя опит с ДОМО да спести ядове на други хора Praynig

Общи условия

Активация на акаунт