Ако цветята са ви страст, заповядайте при нас!

  • 36 524
  • 557
  •   1
Отговори
# 540
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Това е ...отзад се вижда голямата кичеста бегония

# 541
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
secretgarden, това първото много ми прилича на моето каменно цвете  newsm78

нямам го ... снимката копирана  от сайта по- надолу ...а аз имах предвид сайт заснимки, но си намерих ... снимка.бг

# 542
  • Мнения: 11 607
secretgarden какви красоти......Тц, Тц, Тц....

Ааааа, да знаете - ще си направя тема за начинаещи и пишман цветарки и там нЕма да ви пусна да пишете! Ще ме комплексирате тук с китки...Амаха.....А какво да кажем ние с (припиканите)мушкатата......

Вечерница и микки, тъй и тъй сте и при фотошопа - направете ми някоя реклама на мен самата,че то от тук се комплексирах здравата...ТрЕбе ми нещо свежо,че да изляза от дупката!

Хвала на момите с тез прекрасни китки! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 543
  • Мнения: 2 591


това е каменното ми цвете

хей, мамо Цоцоланке, горе главата! ти скоро нищо не си показвала и само събираш ли събираш.... кой знае какви чудеса после ще ни извадиш  Hug

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
spinki, когато си купувах луковиците на опаковката си пишеше кое какво е. Хипеаструмът цъфна през април, листата му са доста по-къси от нарочените амарилиси (явно хибрид), на които пък достигат почти 60см. и са симетрични. Честно казано трудно бих ги различила без надписите.  Laughing

# 545
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ако е хлорофитум това да ви кажа как цъфти ....  първо пуска едни пръчки, по които израстват малки хлорофитумчета и между тях, скрити в малки пъпчици са цветовете

# 546
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Взех си семенца от абутилон. Какво да правя сега newsm78

# 547
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това ми е тъй нар, Циганче , но и за него не съм сигурна.... много бързо се разрастна...бяха ми откъснали едно малко стръкче, което сложих да пусне коренче и за два месеца се превърна в това, което виждате

# 548
  • Мнения: 2 591
Дечи, исках само да споделя каква тактика си измислих, за да се справям с жегите - поливам си цветята (най-вече мушкатата) веднъж към шест часа (като се скрие слънцето) и после веднъж към 9 като захладнее! миличките, много ми е жал  Confused сутрин нямам възможност  Blush

# 549
  • Мнения: 591
Аз мога да се похваля, че нямам проблем с жегите, защото гледам главно кактуси (29), а останалите са ми малко и са добре за щастие  Simple Smile

# 550
# 551
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А това какво е :




искам и аз ...страхотно е ...

Много нежна петуния ...и на мен лилавата детелина ми се хвана ...пусна коренче...а уж се сади със семенца...  Thinking ...

# 552
  • Мнения: 11 607

Това се счупило докато ме няма....Беше станало голяма красота...Яд ме  е,че преди да тръгна не го снимах...Цялото бе в цвят...като се върнах бе счупено и то много лошо...Сега го пресях,ама ...ми е жал да го гледам като знам какво е било!

# 553
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
а как се казва ...

 Laughing , случват се такива неща и с цветята

# 554
  • Мнения: 11 607

Маймунско ухо или дървото на парите...Не е капризно!

Общи условия

Активация на акаунт