Косата ми спря да пада

  • 81 444
  • 193
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 531
извинявайте, че пак аз пиша, ама не видяхте ли, че флекси има само ветеринарно разрешително? леле, още сега ще кажа на моята приятелка да го спре. ветеринарните разрешителни са различни от тези, които се издават за храните и добавките за хора. знам го, че критериите са различни и контролът е различен. зет ми е ветеринарен лекар и сме отваряли темата по един друг повод.
пак се извинявам, но преди да го пиете, вижте че става дума за ветеринарно медицинско разрешително, което е различно от това, което се издава от министерството на здравеопазването или какъвто там е органът, отговорен за човешките храни и добавки. може да е 8 лв, но вашето здраве не е толкова.
поздрав от мен!

# 106
  • Мнения: 267
Ами да, погледнах, но пък от друга страна на другите продукти пък никакви разрешителни не съм видяла. Доста се чудих дали да го взема точно него, след това попрочетох и видях, че се препоръчва също (и то за точно за това, за което на мен ми трябва). Не разбирам много, но като състав пише, че е само колаген хидролизат, възможно ли е да е чак толкова съмнително, ако няма въпросното разрешение?
А и до колкото разбирам го внасят, не го произвеждат тук?

# 107
  • Мнения: 1 531
явно е ветеринарно-медицински продукт.
всичко, което се продава в аптеките има разрешителни. това се проверява много лесно. най-малкото при запитване, ще ти кажат номера на разрешителното.
мен ме учуди и цената, защото високо пречистените колагени са скъпички. но ти сама си преценяваш. това, че им разгледах сайта, още веднъж ме накара да знам, че не съм постъпила грешно като си купувам от аптеката. направен е много хубаво, обаче нямат разрешително за човешки продук. това, все пак, е важно.
ти, ако решиш да го изпиеш, кажи поне ефект имало ли е.

# 108
  • Мнения: 267
Искам да ти кажа, че обиколих най-големите аптеки във Варна и първо - никога не бяха чували за колаген хидролизат, второ - когато започвам да им обяснявам какво е това нещо и за какво ми трябва и те започват да ми казват - глупости, колагена за ставите няма никаква връзка.
Върнах се, прочетох пак имената на продуктите, питах ги за Актив Спин, пак не го бяха чували.
Като почетох малко повече, видях, че се счита за хранителна добавка и реших, че просто не се продава в аптеките.
А после се зачудих дали да не пробвам с това Флекси. Наистина се надявам да не навреди, аз така или иначе изпитвам известни съмнения, че може и вече да са продали, каквото са внесли и да нямат повече наличност и пак да опра до Артивит.
Иначе попаднах на мейла на човека, който поддръжа страницата за хранителни добавки в start.bg. Там на първо място при колагеновите хидролизати е точно Флекси, та ще го питам дали има повече наблюдения към него. И ще пиша пак Simple Smile

# 109
  • Мнения: 267
Ето това получих като отговор от човекът, който се занимава с хранителни добавки. Иначе моята пратка ще пристигне в сряда и едва след това ще дам мои отзиви:

Цитат
Здравейте,
за сега FLEXY  е единствения, който се пакетира в България. Очаквам още две фирми да започнат пакетаж до няколко седмици. Аз лично съм доволен от FLEXY и дори в момента го ползвам. Макар , че не работя с тази фирма, защото им е много скапан маркетинга и рекламата. Последно си го поръчах по пощата, но може да се купи и от центъра, имат офис близо до петте кюшета.

# 110
  • Мнения: 1 149
Здравейте момичета,изчетох всичко -обаче искам да попитам някой от вас -пил ли е "Мерц"?Тези витамини са специално за коса ,кожа и нокти.Та...въпросът ми е -има ли ефект от тях? newsm78Питам защото ми ги изписа дерматолога ,а аз имам страхотен апетит откакто ги пия.Страхувам се да не кача много килограми. Сега поръчах и прослувутия  "Приорин"  и ще пиша по-нататък как се развиват нещата.
Моля авторката на темата и всички момичета ме извинят ,че не пиша точно по темата,но реших ,че тук ще има момичета които са пробвали много продукти,витаминчета,добавки и т.н.
Ааа... забравих да споделя,че вече 5 дни ям желатин с кисело млекце.Е не е много приятно но се яде.Надявам се  да има ефект.На всички борещи се с косопада желая УСПЕХ Peace

# 111
  • Мнения: 2 414
Аз се опитах на няколко пъти да изям една кофичка с желатин,но просто не мога... Sick

# 112
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
аз пробвах , ама само веднъж - не е толкова гадно...

# 113
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Струва ми се,че желатинът има два произхода-животински и растителен.Вие знаете ли какъв е този от хранителния магазин?Сигурно е растителен/за по-евтино/ обаче не знам дали действа и той така,както животинския.

# 114
  • Мнения: 2 936
aз също мислех да си поръчам FLEXY-по медицински показания,но се отказах...питах в няколко аптеки-включително и САНИТА,но никъде не го бяха чували...при което се съмнявам този продукт да е добър  Rolling Eyes може би затова да се предлага само он-лайн...

# 115
  • Мнения: 267
aз също мислех да си поръчам FLEXY-по медицински показания,но се отказах...питах в няколко аптеки-включително и САНИТА,но никъде не го бяха чували...при което се съмнявам този продукт да е добър  Rolling Eyes може би затова да се предлага само он-лайн...


Flexy  е хранителна добавка! Няма я в аптеките, защото е все едно от аптека да си купуваш протеини за фитнес и второ - по желание на производителите се продава само онлайн.
А и малко по-горе съм написала, че в аптеките изобщо не знаеха какво е хидролизиран колаген и всеки път, като им кажех, че е разновидност на желатина и ми трябва за колената и ми казват, че съм в голяма грешка и, че колагенът няма нищо общо със ставния хрущял.

# 116
# 117
# 118
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 119
  • Мнения: 6 155
Кво се пулиш? Crossing Arms Да ти го преведа ли  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт