Отговори
# 255
  • Мнения: 76
 Аз се вкючвам и за лека нощ!
Neli_M, месно пюре давам , след като навърши Рали 6 месеца, а вечер пие ок 180-200гр. мляко.
Дидка, едва сега го видях!Настъпи ме по мазола! Преди 2 години с мои ученици щяхме да кандидатстваме за проект за детска площадка, но ръководството само ме погледна с насмешка. Рядко ми се случва да си наумя нещо и да не го направя, но сега си спомних за този случай и  #Cussing out Така че имаш подкрепата ми.  Peace
 Хайде лека нощ и спокойни сънища на всички, а аз отивам да  1dishes newsm61
 

# 256
  • Мнения: 271
Силви, виж това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126137.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183821.0

Дано да ти свърши работа. Успех!  Peace

# 257
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Дидка, поздравления за идеята, малко сложно ми се види обаче.

ако  съберем някаква подписка и отидем при бай ви лечков? или мисия невъзможна е това Rolling Eyes

# 258
  • Мнения: 7 430
Честит Рожден Ден на най-големИя ни юнак в Отбора Hug Hug Hug



Янинко, да си ни жив и здрав, по-малко палав, все така умничък и да слушаш мама и тати....и лелЯ Mr. Green
Весел и щур празник   ura dance dazzler1  bigdance2 newsm18  Party Time  costumed034 Tada newsm67 nbirthday  Gift
Честито ти пораснало дете Живанка

# 259
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви много за подкрепата - знаех си, че всички сме единодушни Hug Hug Hug

Дидка, поздравления за идеята, малко сложно ми се види обаче.

ако  съберем някаква подписка и отидем при бай ви лечков? или мисия невъзможна е това Rolling Eyes

...даже доста си е сложничко... Confused

Точно за това си мислех и аз  newsm78 и не трябва да се подминава като идея Peace
Мисля от там да тръгнем, а ако случим на камък ще търсим друго решение Wink
Имам братовчедка в Общината - да видим тя какво ще каже за намерението ни Peace

Ще разпитам ДеЩоВиди за тяхната кауза, перепетии и идеи Peace

Целувки и лек уикенд  bouquet

Ние днес сме на рожден ден на Янито (на обяд), вечерта на друг рожден ден, а утре цялата тайфа ще празнуваме на КАрандила  Peace ...само да не ни мине котка път Wink

# 260
  • Мнения: 200
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОЛЕМИЯ ЮНАК! newsm59  bigdance2  ura
мНОГО ЗДРАВЕ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НЕЛИ!    bouquet  bouquet  bouquet
ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА И ВИНАГИ УСМИХНАТА!


Да ви се похваля - имаме си още две зъбчета! Вече сме с  tooth tooth tooth tooth

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 23:47 от silvina83

# 261
  • Мнения: 271
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНИ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК, ЖИВЕ!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА НА ЦЯЛАТА ТАЙФА!

НЕЛИ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

Честити зъбчета на Рости!

Дидка, подписката може и да свърши работа, но си мисля, че трябва да е с конкретни предложения. Например всяка от майките да посочи площадката/ите/  в техния квартал, които са в лошо състояние и имат нужда от ремонт. Скоро пред блока на свекърва ми им сложиха 3 нови пейки и се оказа, че са писали писмо до общината от входа и са събрали подписка и за сравнително кратко време са изпълнили искането им.

# 262
  • Мнения: 15 619
Добро утро сливналийки и сливналийчета!!! [/color]
Два дни отсъствах по обясними причини.
Ето ме отново тук!  Laughing Laughing Laughing
Сватбата мина. И булката и годеникът бяха страхотни, особено булката, ама на ли си е наша. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Силве, ако искаш да направиш изненада  newsm78 newsm78 newsm78, може една екскурзия /медена седмица на някое хубаво място/ да им подариш. Предполагам, че никой няма да го направи.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да са живи и здрави всички празнуващи, дето съм ги пропуснала!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Дидка, видях ти темата, ама по- късно ще се включа.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега главата ми е пълна с други мисли. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Приятен ден на всички!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 200
Добро утро на всички мами и техните малки и големи съкровища!

Луне, да пуснеш снимчици да гледаме! Аз много обичам сватбичките!

Дидка, нищо не си писала за Ивето. Още ли е в Сливен или отпраши към моренцето?

Меги, чакаме снимки от моренцето!

Хайде мами, нищо ли няма да се разберем за една срещичка? Само аз ли искам да ви видя?

Лек и красив ден на всички. Целувки за малките сладурковци и сладурани!

# 264
  • Мнения: 200
Момичета, пак да ви се похваля - Рости проходи! Направи цели 20 крачки съвсем сама. Толкова се радвам newsm44 newsm44 newsm44.

# 265
  • Мнения: 43
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЗДРАВЛЕНИЯТА МОМИЧЕТА!

 Не можах да ви почерпя но никога не е късно.Заповядайте party023 Wine Glass beer3 Coffee :cook3Sadох незнам от къде ги вадите тия готините снимки  newsm78)

Честито и на рождениците !(на патерици)
  bouquet

Ние се завърнахме от сватбата и да ви кажа много ми е уморено още.

silvina83 - Браво на вас много събития за кратко време. И то все важни в живота. Да хрупкате много с новите зъбчета и като направите прощъпалника да пишеш какви ще станете.
 Laughing Че ние също си търсим мома.

ДуЦКа & МУЦка - идеята ти е прекрасна дано успееш да я осъществиш.Ти вия как е в Хасково.Там няма парк или градинка който да не е отдаден на концесия или да не е обновен или изграден наново. (тези на снимките ми са от една на която пише че спонсор е Райфайзен банка).УСПЕХ!



# 266
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро, момичета!
Първо да честитя със закъснение рождения ден на Яни. Да е много, много здрав, весел и щастлив!! Много радост и на теб, Живе!

Честито и на малките проходили крачета! Дано да нямате много инциденти!  Laughing

Дидка видях темата, вече 6 години се сблъсквам с тези проблеми. И където има понижения (по "Георги Данчев"), там обикновено има спрели коли, нали няма бордюри да им пречат да ги качват. Най-често - точно където се завива за стадиона. може да направя снимка - сега децата са при мен и вечер ще ги извеждам - най-често ходим в градинката до стадиона. Макар че тя е пълна с бълхи. Ето ти друг проблем. И за кучетата из градинките.

Хайде сега да ви се оплача малко. Не можах да направя поредната торта. Рожденика 2 дни е с температура до 39,4 - и днес на рождения си ден ще виси по болниците. Прибрах блатовете във фризера - до събота трябва да се е оправил, тогава ще духа свещите.

Хайде лек и усмихнат ден ви пожелавам!

# 267
  • Мнения: 237
Честит рожден ден на Яни на патерици!!!
Силвина, честити ви ходещи крачета! Айде безаварийно придвижване!

# 268
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Качих снимки в албумчето - търсете папка Меги, има и 2-ра страница (има и миналогодишни снимки, надявам се да не се объркате с тях)

# 269
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Днес пак ви напече май много. Казвайте кога да се видим - за четвъртък и петък го дават дъжд. Кажете за другата седмица някой ден.

Общи условия

Активация на акаунт