СНБМ - инициативи - 12 част

  • 16 662
  • 411
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 181
Новините на тв 7 ще са от 9 часа тази вечер, защото преди това има мач. Това ми каза репортерката.

Кой гледа новините? Алекс повръща цяла вечер, аз не съм ги гледала  Tired

# 391
  • Мнения: 1 895
Новините на тв 7 ще са от 9 часа тази вечер, защото преди това има мач. Това ми каза репортерката.

Кой гледа новините? Алекс повръща цяла вечер, аз не съм ги гледала  Tired


Гледах и ББТ и ТВ 7 - и двата репортажа бяха хубави, особено вторият Peace Не съм слушала Хоризонт и нямам идея там какво са казали. По БТВ не пуснаха нищо в емисията от 19ч., късната я пропуснах..

# 392
  • Мнения: 3 336
Баба ми е слушала Хоризонт и е чула интервюто, аз за хоризонт бях спокойна, журналистката ни познава още от кръглата маса и съм сигурна, че няма да злопотреби. Там спях да кажа, че кампания сме я започнали още от юни месец и сме започнали кръглата маса и продължаваме да се борим в тази насока и че вече имаме конкретни реултати. казах и за писмото до Масларова и до нейните отзиви в медиите и за Камен Йорданов и за новия правилник или там каквото ще бъде за да се ограничи спирането върху тротоарите.

По мое мнение за ТВ7 се представих най-зле, но пък мишките компенсираха, защото се напрегръщаха и нацелуваха точно пред камерата Laughing

Иначе за медиите това е проблем - никой не иска да дава интервюта, 2-те с Хриси го раздаваме дежурни, защото друг никой не иска, ето сега и Радето и Влади се включиха, но за такава организация с толкова публични изяви, смятам, че 4-ма души пряко сили са крайно недостатъчни. И аз се притеснявам, всички се притесняваме. И аз също разбрах "късно" - на място колко медии ще са, но ако аз не бях там да поема всички тези медии, цялата тежест щеше да падне върху теб, Мими, като единствен представител на СНБМ. Ако всяка от нас тръгне да се дърпа за медиите кой ще дава интервютата? Всички сме от притеснителните.

# 393
  • Мнения: 3 336
Момичета, попаднах на една тема за българските болници, изключително добре написана от Лилибон, майката на Криско. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224875.0 По-точно едва ли може да се опишат проблемите на една майка в болница с детето си.

# 394
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, намериха ли ви вчера от Дарик радио Thinking Пак ни объркаха и ми звъннаха,дадох пак вашите телефони,дано съм била полезна Hug

# 395
  • Мнения: 3 336
Снощи някой ми е звънял, но бях на кино и си изключих телефона след като вдигнах на непознат номер и никой не се обади.  newsm78

# 396
  • Мнения: 3 336
Момичета, сега като излизах да ходя до банката за извлечение от сметката ни видях, че има състезание и са затворили булевард българия откъм нашата страна, така че трябва да завиете вдясно покрай загражденията и да паркирате или в ляво или вдясно в преките. Съжалявам за неудобството за тези, които са с коли Rolling Eyes Тодор каблешков също е затворен за ремонт откъм Била.

# 397
  • Мнения: 2 070
Споделям само, че успях да хвана в последния момент последното бусче за Плевен и да се прибера навреме. Мерси Хриси!!!

# 398
  • Мнения: 2 388
Момичета, ето ме пак на линия. Много благодаря на всички за хубавите пожелания. Много беше мило да видя толкова цветя и тортииииииииии.....Аз от днес съм на глад, така че няма да се връщам  за около 2 седмици на тема амкане  newsm45

Хайде казвайте за ОС, че съм много любопитна

# 399
  • Мнения: 1 828
Момичета, честито ново ръководство  Grinning Много се радвам, че се видяхме вчера и смея да кажа проведохме много стегната и ползотворна среща по мое лично мнение.

Танче много единодушно те избрахме душа. Така че добре дошла  и честито  bouquet   bouquet

Написах един кратък отчет за случилото се вчера в темата за ОС, пусната отделно.

# 400
  • Мнения: 2 070
Момичета, ето ме пак на линия. Много благодаря на всички за хубавите пожелания. Много беше мило да видя толкова цветя и тортииииииииии.....Аз от днес съм на глад, така че няма да се връщам  за около 2 седмици на тема амкане  newsm45

Хайде казвайте за ОС, че съм много любопитна

Хахахахахах, ето я и нищонеподозиращата председателка...забавно... Е, вече си разбрала предполагам.  Joy

# 401
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами, пуснала съм на пощата снимките от вчера, няколко лога и линк към  Снимка бг, където са качени намалени и готови за ползване лога.

# 402
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406



Хайде казвайте за ОС, че съм много любопитна

Ами какво да ти кажа ....
 

Честито ти председателско място! Много късмет и успехи!

# 403
  • Мнения: 4 978
Ине, ще донесеш ли утре заявленията, които са получени?

Ще предам всичко, което има при мен на Радето.

# 404
  • Мнения: 2 388
Е ,хайде на добър час тогава! Благодаря на всички за доверието. Ще се постарая да съм на линия и да съм от полза на сдружението....само за ядене да не се говори  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт