Тайната на дългата и гъста коса-12

  • 31 603
  • 381
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Витамините стават твърде много, косата се пренасища и получаваш обратен ефект...нищо, което е САМО няма особено голям ефект Peace

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Направих си вчера маска с: мед, зехтин, бадемово масло, масло от пшеничен зародиш, водка, тривитаминол и мегадерм...сравнително лесно се изми...после си сложих купена маска...измих я, после си сложих едни ампули за омекотяване на косата...измих я, после розова вода в корените, един слънцезащитен спрей и кристали...след всичко това косата ми е мека, лъскава и жива... Heart Eyes  Peace

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 13:35 от jorjeta

# 272
  • Мнения: X
...след всичко това косата ми е мека, лъскава и жива... Heart Eyes  Peace
endlich, дет' се вика Grinning, честито   bouquet

# 273
  • Мнения: 1 365
Направих си вчера маска с: мед, зехтин, бадемово масло, масло от пшеничен зародиш, водка, тривитаминол и мегадерм...сравнително лесно се изми...после си сложих купена маска...измих я, после си сложих едни ампули за омекотяване на косата...измих я, после розова вода в корените, един слънцезащитен спрей и кристали на Икаров...след всичко това косата ми е мека, лъскава и жива... Heart Eyes  Peace

Можеш ли да споделиш какви са тези кристали на Икаров?

# 274
  • Варна
  • Мнения: 3 415
не са на Икаров, а на Керастаз...ОБЪРКАЛА СЪМ СЕ  Blush Peace

# 275
  • Мнения: 1 365
И аз си помислих, че има някаква грешка.
Момичета, моля ви споделете някаква съставка, която да слагам в маската, за да ми падне черната боя от косата!!!

# 276
  • Мнения: X
Момичета, моля ви споделете някаква съставка, която да слагам в маската, за да ми падне черната боя от косата!!!
От маслата, респ. и тривитаминола, цветът пада по - бързо.
Жълтъкът има същия ефект, но изсушава косата и я прави опърничава Tired

# 277
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Като бях в аптеката да търся стимуланта на Икаров жената ми препоръча нещо подобно на стимуланта, но на фирма ДАВИНЕС...за жалост беше свършило, но каза че ще заредят пак...някоя от вас дали го е ползвала... Thinking

# 278
  • Мнения: 8 999
Единствената тайна за гъста коса е .... генът. Или присаждане на кичури.

# 279
  • Мнения: X
Единствената тайна за гъста коса е .... генът. Или присаждане на кичури.
Не мож' остави всичко на ген и самотек. Грижата си е грижа Peace

# 280
  • Мнения: 8 999
Единствената тайна за гъста коса е .... генът. Или присаждане на кичури.
Не мож' остави всичко на ген и самотек. Грижата си е грижа Peace

Ба, ти имай по рождение пет кьопави косъма на главата си, пък ги направи десет с мед и конски пикоч, ако можеш.
Не става тая работа така.
Аз имам много коса, ама много. Падат ми цели кичури, цял живот съм се скубала като пролетна котка, но пак си имам коса. И никога с нищо не съм се мазала.
И не познавам нито една жена, която да ме е шашнала с внезапно с внезапно избуяла растителност по главата.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Laughing Laughing Laughing Laughing  пролетна котка... Laughing Laughing Laughing не можах да се въздържа   bouquet
иначе мисля, че каквото ни е дадено трябва да се поддържа и да се полагат някакви грижи...никой не очаква чудеса...но ефекта е налице  Peace

# 282
  • Мнения: 1 365
Вярно е, че ако имаш коса по рождение... имаш я. Но като започнеш да се боядисваш и изрусяваш няма начин да не се наложи да я поддържаш. Ето аз имах здравословен проблем наскоро и косата започна направо да се ръси. Навсякъде, където отида, след мен оставаше шепа косми. Направих си маската 2 пъти - ако не се лъжа - и ефекта вече е налице. Щом няма косми по възглавницата сутрин, значи нещата вървят на добре. Всяко нещо изисква грижи!!!

# 283
  • Мнения: 110
Здравейте,и аз съм нова,но искам да споделя впечатленията си от маската.Значи имах нормална тъмно кафява коса,която започнах да боядисвам черна.И бях така доста време.После ми дойде идеята,че ми е омръзнало и с изрусител и няколко боядисвания едно след друго я направих светло кафява до руса.Ужассен ефект...може да си представите.Суха,на клечки...отвратителна.И окапа отгоре на всичкото.Трябваше да направя нещо и започнах да и правя маски.Минах на къна.и я боядисвам мн рядко.От половин година не съм я боядисвала като и правя маски.Открих рецептата с тривитаминола и ефекта е простоо...За втори път си я слагам на косата и е жива и лъскава..не е дълга,но мисля че за втори път има невероятен успех..слагам и мед.И мсиля,че открих своята маска  Party Искам да ви попитам ..сега я чакам косата да порасне естествения и се надявам да се засили растежа от маската,дали ако сложа кисело мляко ще ми падне къната?тя е черна но вече избелява.. Simple Smile  Embarassed мерси предварително и поздрави

# 284
  • Мнения: 893
Момичета, днес си купих тривитаминол и си направих маската за пръв път.
Сложих Тривитаминол, бадемово масло, масло от карите, масло от пшеничен зародиш, лимонов сок и съвсем малко ракия..Доволна съм от  резултата, по мека и еластична ми е косата...Но приятеля ми едва изтърпя миизмата на тивитаминола. Мен не ме дразни толкова, макар да не съм очарована...
Някой друг да има проблем с миризмата?

Общи условия

Активация на акаунт