През юли от близо и далече в БГ на моренце се връщаме вече 16-22.07.2007

  • 4 215
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 183
ОТ Бургас сме, ама лято няма да видим.
А на морето ще му се любуваме само от брега, защото планираме да си ходим през Октомври.
Тук сега е 8.30 сутринта на 19.07, 4етвъртък.

# 61
  • загубено
  • Мнения: 6 498
Жалко,Бургас е много хубав град.Но не съм ходила скоро.Може би ти липсва морето.
Сега ако не се лъжа при вас е студеничко,и когато е отпускарско пак тук зима.....лоша работа
Хм какво нещо е часовата разлика,или по скоро голямата часова разлика.
Моят хубавец отива да спи,вие пиете сутрешно кафе.
Желя ти лек и спорен ден!  bouquet

# 62
  • Мнения: 6 390
Привет на групата  Sunglasses

Майка
ти си най напред с материала  Mr. Green Кажи кои числа печелят в тото да го пусна тук, че е още 18.7. - сряда  Mr. Green

mamKami
много харесвам градовете който завършват на ч   Mr. Green сигурно защото и аз съм от такъв град  Whistling Whistling Whistling

Не съм чела всичко  Blush но тъкмо почнах от най новите публикации към по старите, и веднага фиксирах една наздравица с бира  Mr. Green ще мезиме с картофки  Sunglasses че луканката я зарязахме  Wink
Посестримо, не ме дразни де, ае наздраве  cheers и да нацелуваш Бадемката.
Днес вече си изпих дажбата посестримо, ако тук не ми вземат фиша, да го пуснеш ти, при вас сигурно е все още отворен тото-пункта  Wink Mr. Green

Поздрави на всички малки и големи момичета и момчета   bouquet

# 63
  • Мнения: 7 914
момичета, аз набързо да се отчета:

сложиха ни ваксина и моя малък голям герой се дра само докато я инжектираха и после  дори се усмихна Crazy Heart Eyes
досега се представя добре.. само от време на време реве а в момента спи.. и дори температурка няма( да не чуе дявола) Praynig

и да се похваля , че за за 16 дена сме наддали 540г и сме порастнали с цели 3 сантиметра Crazy
и то само от кърма Party Party Party

ама аз да се оплача, че пак съм с цистит и от утре съм на антибиотици пак ooooh! ooooh! Tired Tired

# 64
  • Мнения: 1 110
Еееее Звезде кво става с теб или по-скоро тези тук не могат ли да те излекуват като хората #Cussing out

# 65
  • Мнения: 952
Отново среднощен привет!

Нали ви обещах по-често да се включвам тези дни  Laughing
Айде и от мен отчет.
Първо да ви се похваля - от снощи вече съм горд притежател на хлебопечка. От година и половина си мечтая за нея, но все ме спираха, че и без домашен хляб сме доста пухкави. Снощи обаче не удържах на изкушението и си купих една от тези дето тук са на промоция.
Та ето черпя ви с първия си хляб. Не върви като мезе на бирата, нито на коктейлите, но пък много се връзва с масълце и шарена сол - типично по български.  Wink

     

chumbi - Първата слънчева баня на малкия Ванко вече е факт. Днес му топнахме крачетата в басейнчето на терасата. Странна му бе обаче цялата тази ситуация  Rolling Eyes, ама се усмихваше детето какво да прави като гледа двете с майка му как се кефихме.

mamKami - термометъра на колата ви е верен уви, много силно бе днес слънцето.

МАЙКА - ти кога легна, кога се наспахте и сигурно и на работа ще идеш. Хайде успешен четвъртък, ти желая.

Звезди - браво на вас добре растете- пу, пу, пу. А и ти да се оправяш, стига вече те е мъчил тоз цистит.

kariluis - пак сме двечките по нощите  Hug

Целувки на всички.
Аз отивам да спинкам  Tired, че много дълъг ден бе днес.





# 66
  • Мнения: 378
М-м-м-м-м-м, Ralfieta, страхотно хлебче си „забъркала”. А как ухае после стаята на топъл хляб – направо е вълшебно. Както казваш идва ти да грабреш масълцето... Честита ти придобивка, да ти служи дълго време .....и благодаря за почерпката.

Звездичка, добре се гледате вие с малкия юнак. Имаш ли качени нови снимки – да видим колко е пораснал Ерик. Не е ли много често да те наляга този цистит? А какъв е този антибиотик, който позволява и да кърмиш?

Майка, наистина голямо разминаване. Да дойдете само заради нас – направо съм трогната! Абе ще се срещнем ние някога, въпреки че съдбата така упорито ни разминава –  Laughing.

Моето Габинце е с настинка и две вечери му е запушено нослето и се буди през два часа. Чакам събота и неделя, че да си подремна следобедите.

Поздрави на всички ви и успешен ден!!! Hug

# 67
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
А едно нощно здрасти от края на света.
Посестримо уви майка не даде числата, тя и да ги беше ние нямаме тото, ама па кво ли имаме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Майка не съм се изразила правилно, мен не ще ме сменят, ами ще ме изядат, ако спра да готвя месо. И да кг.-то  са за един месец свалени.
Звезди, ко да ти кажа, вече имам какво да разправям. Правихме резервацията през нета на 16 към 10 вечерта. Толкова е интелигентна страницата, че не можеш да поръчаш 3 стай, едната от които да е друга цена. Мъж ми направи 2 резервации и сега получихме благодарствено писмо, че сме били там на 16! За утре е валидна резервацията само за нашата стая. Говорихме с хотела, не им стана ясно какво говорим, но казаха че имат свободни стай, охлюва твърдеше, че другата резервация е за август!
Ралфиета, ама си лоша с тоз хляб, не че ми се яде де, ама изглежда супер!
Руми да ти оздравява Габито.
Мда, ай де до скоро.

# 68
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Китаааа, кажи какво папаш и какво не  Praynig Praynig Praynig

*ве3ди, какви са пак те3и настинки при теб ? браво на юнака и на мама smile3501 smile3501 smile3501

# 69
  • Мнения: 7 914
kariluis
 аз вече съм се отчаяла от тези тук.. честно... имам сега едни билки за цистит от БГ, ама се чудя дали не пречат на кърменето Thinking

Ralfieta

 честита ти хлебопекарна.. козунак ще правиш ли в нея? newsm78

Rumyana
 ами не знам кога си гледала за последно Thinking ще пусна на скайп Hug Hug Hug ами вече 3 смених , който позволява да се пие по време на кърмене ама много ме е яд понеже все пак се трови и слънчицето ми Cry

kita99
 началото не е много обещаващо, ама дано пък почивката да е много приятна! Hug
 тази история ми напомня на моята преди седмица-две-рти когато се обаждам за лабораторен резултат, а капацитетката отсерща ме пита дали съм занесла нещо в лабораторията ooooh!
ooooh! ooooh!

amei

и аз не знам,уж все се пазя, кръстта не си го оставям гол...ама ади де ooooh! ooooh! ooooh!
 хаха растем и не се шегуваме Whistling


айде момичета аз след малко излитам на зъболекар, че коронката ми нещо ми прави проблеми ooooh! Tired

# 70
  • Мнения: 952
Здравейте!

Мерси за честитките, тези дето са на диета да извиняват, че ги съблазних със снощните фотки.
Аз днес в жегата ходих по магазини да харча парички  Laughing, ама наистина голям задух навън - сега вкъщи е приятно хладничко и само за сън.
Информация на ухо - поканиха ме на уикенд на Бяло море, малко в последния момент, но стискайте плаци всичко да е наред. В замяна обещавам снимки  smile3509
Сега отивам да wash hang 1ironing и после да си почина малко  и да стягам багажа  bye

Горещи БГ целувки.

# 71
  • загубено
  • Мнения: 6 498
Здравейте,
Ралфиета-готини хлебчета.чак тук ми ухае..амамам.Изглеждат много фкyсни.
Я да питам,за колко време стават?И ако не ги извадиш веднага-вярно ли е че се овлажняват?И аз имах някакви мераци за  хлебопекарна,ама май после поразмислих.Ако винаги имам топъл хляб,след 2 седмици ще съм кръгла.
звездичка-Гледай да не стане хроничен.Немогат ли да изпишат едно свястно лекарство и да приключи тази гадост?Да се оправяш бързо.
Яде ли и днес бебчо?
Днес май е по горещо от вчера тук.Айде отивам да водя малкият на село,да се покапе на басейнче.Стои строен до вратата с един надуваем делфин и нервничи да тръгваме.

# 72
  • загубено
  • Мнения: 6 498

Информация на ухо - поканиха ме на уикенд на Бяло море, малко в последния момент, но стискайте плаци всичко да е наред. В замяна обещавам снимки

Стискам и чакам снимки fingerscrossed photo

# 73
  • Мнения: 1 049
Ralfieta, стискаме палци и чакаме снимки
Звезде, нямам думи с тези цистити, а за билките не знам какво да ти кажа, аз имах в началото на кърменето цистит, но си взех една помпа от аптеката и си изкарвах кърмата, докато бебо не се научи да ме изпразва добре  Whistling ooooh!
Мама Ками и тук горещо, днес по новините все съобщиха колко много енергия се била използвала тези дни, май пак ще има изключват тока  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 1 909
Ах, Ралфиета, твоите мечти за моренце май ще се реализират... Ама ти толкова силно го желаеше, че нямаше как да не стане (стискам палци и пу-пу, заключ  Grinning)

Звезди, как успя да се уредиш и с цистит пък и ти!  Shocked  Много неприятно! Знам, че трябва много да се пие (и често да се пишка), за да не се задържат разните бактерии. Ти сигурно доста пиеш заради кърменето, но може би трябва още  Rolling Eyes

Eli_cz, не знам защо като ти видя ника и все за Загорка се сещам  Grinning 
А ти си пиеш чешка бира всъщност, ммм, любимата ми! Едно  наздраве отдалече - в тези жеги много се размечтах, нищо че тук не се намира много такава  beer beer

Общи условия

Активация на акаунт