Димитрина с деветте деца - има нужда от помощ

  • 10 299
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
KAROL&ERIK виж си ЛС

# 61
  • Мнения: 620
Тази вечер предадох 3 пакета предоставени от  Yvette на съпругът на Димитрина и на голямото момиченце. Аз също се включих с два плика разни неща. Hug

# 62
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
виж си ЛС
дай ми точния адрес че ми излиза по бг мап само 5 адреса на бл.224

# 63
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
виж си ЛС
дай ми точния адрес че ми излиза по бг мап само 5 адреса на бл.224

Чак сега влизам на компаи ми е неудобно да ти звънна, надявам се че си намерила адреса  Peace Иначе блока е точно срещу пожарната на Подуене

# 64
  • Мнения: 395
Ако решат да станат заклети преводачи и двамата, мога да помоля братовчедка ми , която е преводач с гръцки да ги препоръча на някои фирми. Все пак и двата езика са специфични и особено устните преводи си заслужават - за 1 час варира от 40 до 60лв, зависи от трудността и естеството на превода.

# 65
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
СПЕШНО:
ТЪРСЯ транспорт, за креватче, гардероб и разни други дребни неща за Димитрина. Трябва поне товарен бус по мойте изчисления

# 66
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Ако решат да станат заклети преводачи и двамата, мога да помоля братовчедка ми , която е преводач с гръцки да ги препоръча на някои фирми. Все пак и двата езика са специфични и особено устните преводи си заслужават - за 1 час варира от 40 до 60лв, зависи от трудността и естеството на превода.

За него не става, чвно има някакви съображения, а нея ще я понатисна да опраави това. Въпреки, че ако е за симултантен превод, тя има достатъчно познати в полското посолство така, че предполагам биха я викали ако има такова търсене.

# 67
  • Мнения: 395
за транспорта в района на София ли е? Случайно да искат и 2 пружини с крачета + 2 дюшека? Моя човек си идва с нашия багаж от Гърция днес и ако всичко мине ок на границата утре може да разтоварим нашите неща и да го питам за буса...и креватите, ако ги искат.

# 68
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
занесох подаръците от Германия /Мая ст./ днес на Димитринка
мъжа й е много мил човек
не се запознах с никой друг защото бързах както винаги но ще се радвам някой ден да ги видя лично

# 69
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
за транспорта в района на София ли е? Случайно да искат и 2 пружини с крачета + 2 дюшека? Моя човек си идва с нашия багаж от Гърция днес и ако всичко мине ок на границата утре може да разтоварим нашите неща и да го питам за буса...и креватите, ако ги искат.
Транспорта е за София. За пружините и дюшеците ще питам   bouquet

# 70
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
занесох подаръците от Германия /Мая ст./ днес на Димитринка
мъжа й е много мил човек
не се запознах с никой друг защото бързах както винаги но ще се радвам някой ден да ги видя лично


Надя, много ти благодаря   bouquet

# 71
  • Мнения: 395
съжалявам , но пружините и дюшеците вече ги дадох, а за транспорта ще чакам да кажете кога, къде и как

# 72
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
    Най-малкото дете на Димитрина в петък навършва една годинка. Мисля в събота да отида до там да занеса някои неща, ако има желаещи да се присъединят, да заповядат с мен.  Mr. Green
   

# 73
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Днес са спряли тока на Димитрина, без предупреждение. Моля ако някой има връзки или има идея как може да им се пусне тока най-бързо да казва моя тел: 0899-493732 - Каролина. Естествено те имат някаква сума, казаха ми около 50 лв. и трябва от социалните да преведат за тока още 62лв., така че ще си платят една част от дължимото. Без ток не могат даже да се изкъпят защото са на бойлер, да не говорим че трябва да ядат, да учат на свещи  Sick

# 74
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Днес са спряли тока на Димитрина, без предупреждение. Моля ако някой има връзки или има идея как може да им се пусне тока най-бързо да казва моя тел: 0899-493732 - Каролина. Естествено те имат някаква сума, казаха ми около 50 лв. и трябва от социалните да преведат за тока още 62лв., така че ще си платят една част от дължимото. Без ток не могат даже да се изкъпят защото са на бойлер, да не говорим че трябва да ядат, да учат на свещи  Sick

Уредиха нещата, платили са тока, платили са глобата и такса за да дойдат спешно да им го пуснат  Sick абе хората под стрес действат много бързо, накратко имат вече ток, ама ..........
Сложна работа с девет деца ................... е и весело и понякога не чак толкова  Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт