останах очарована от Трявна

  • 79 596
  • 503
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 208
В петък вечерта на връщане от морето минахме през Трявна. Отседнахме в хотел Извора. Чистичко и уютно хотелче. Платихме 55 лв за студио, което включва спалня и нормално легло.
В механата ползвахме 10 %. Самата механа е в двора на къщата, така че няма простор. Това, което хапнахме ни хареса, а цените са напълно нормални.

# 496
  • Варна
  • Мнения: 773
Миналата година бяхме в хотел Извора. Стаите са чисти и приятни, ние бяхме в студио. Вътрешен двор няма. Само механата. Хотела е в стария град на метри от градината с пейки, така че детето има къде да бяга.

# 497
  • Варна
  • Мнения: 2 576
А в хотел Извора някой да е ходил наскоро?
Направиха ми много изгодна оферта от там - за апратамент 75 лева на нощувка плюс 10% отстъпка в механата им...
Ама нещо се двоумя, гледката в този Бръшлян страшно ми хареса, та май там ми се хапва

Какво бихте ме посъветвали? В Извора кухнята също ли я бива?
И още нещо да попитам, кое е по-удобно за малко дете/близо две годинки/, от това което поразгледах ми се стори, че в механата на Бръшлян има доста повече простор/
В Извора храната е много добре приготвена, но външните им маси са на тясно място. Няма място за игра на деца. От хотелската част нямам впечатление. На Бръшлян аз бих се притеснила да пусна детето да играе само, страх ме е от стръмните стълби надолу  Rolling Eyes.

# 498
  • Мнения: 199
Хайде и аз да си "дам" гласа за Трявна!
Върнахме се преди няколко дена. Искам да похваля Общинския плувен комплекс. Последно ходих там през 2004г, тъкмо го бяха направили. Сега, 5 години по-късно, нивото е все така добро. Водата чиста, душове - горещи. Забавлявахме се страхотно. Браво!!!! на Общината!

# 499
  • Мнения: 2 030
Ако сте с малко детенце, може поне да се качите кафе да пиете на "Бръшлян". Гледката си струва!

# 500
  • Мнения: 216
Ако сте с малко детенце, може поне да се качите кафе да пиете на "Бръшлян". Гледката си струва!

точно тази гледка ме грабна, затова си помислих - дали да не резервирам за спане в Бръшлян, писах им емайл, ама вече 3 дни - ни вест ни кост, явно не си падат по емайлите, а от сайта им не става ясно - каква е цената за трима възрастни, всички цени са даден за двама...
Май ще трябва да им звънна....

# 501
  • Мнения: 2 332
Ако сте с малко детенце, може поне да се качите кафе да пиете на "Бръшлян". Гледката си струва!

точно тази гледка ме грабна, затова си помислих - дали да не резервирам за спане в Бръшлян, писах им емайл, ама вече 3 дни - ни вест ни кост, явно не си падат по емайлите, а от сайта им не става ясно - каква е цената за трима възрастни, всички цени са даден за двама...
Май ще трябва да им звънна....
Kalina_I, какво ти отговориха?

# 502
  • Мнения: 216
все още нищо, мисля че тия емайли въобще не ги отварят...
пак сме си назад в България, за жалост;

имам им телефоните и другата седмица ще им звъня

# 503
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Здравейте,
не сме ходили (за наш срам) никога в Трявна. Сега планираме почивка за 10 дни през септември и прочетох цялата тема.
Гледах, обаждах се... и не мога да избера. Хотел Фамилия или хотел Рай. Като местоположение, условия и цена, това са двата хотела, които съм харесала. В последните страници има доста добри думи за хотел Рай, а за Фамилия не намерих. Ще съм ви благодарна за малко помощ в избора.
Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт