Холандска Тема - 12

  • 10 787
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 243
sladka hapka

ами да си знаеш, че си добре дошла  bouquet
Мерси, звездичке!
Ако ми се отвори командировка, няма да се колебая нито миг - много ми харесва да идвам да ме учат холандците как се работи  Grinning

А иначе сериозно обмислям другото лято да дойдем на екскурзия семейно. Само цените на самолетните билети хич не ми харесват... трябва да се замисля дали да не се качим на колата и полека-полека... Хем и свят ще видим по пътя. Thinking Но иска планиране по-отрано тая работа.  newsm78

# 271
  • Мнения: 316
Макар, че живеем почти в Ефталинг, поне аз съм ходила веднъж и то на зимния  Shocked  Студ и снежец, хич не ми беше до забавления. С еърмайлс също може, както е написала Milenski72 http://www.airmiles.nl/airmiles/default.asp?location=home.inwiss … s.info&co=EF/
sladka hapka, аз съм в южна Холандия и на мен ми е по-удобно да отида в Кьолн или Дюселдорф отколкото в Амстердам напр. За това ползвам и germanwings по-често. А ако решите с кола може и идеи да дадем  Hug
Моята свекърва изяви желяние да гледа Ан-Мари един ден от седмицата ако започна работа. По-добре от нищо!
Milenski72, колко често посещавате консултацията на тази възраст?

# 272
  • Мнения: 1 550
Морки,
колкото по-големи стават, толкова по-рядко се ходи.
след първата година- 2 пъти годишно.
след 2 година също.
ние ходихме за първи и последен път тази година.
сам ако имаш въпроси или проблеми и то за целта в книжката, дето я взимаш на консултация, са дадени всичките адреси на кабинети.
на Алекс му беше за последно на консултацията. на 4 годишна възраст им бият последната ваксинация.
събират ги всички 4 годишни и се редят на опашка. Grinning
като почне вече училище другата година март, там ще го преглежда училищния лекар.

# 273
  • Мнения: 2 195
Мдааааа беше в събота парада, ама свиркай по отрано 4е те вълнува, мъжо бе6е с лодката по каналите и каза 4е готино било, а и времето бе6е супер Peace

Виж на другия ден едвам из4истихме перката на мотора от боклуци - даже един плажен 4адър бе6е се замотал ooooh!

Мда ,много ме вълнува . То на тая скука тук едно такова забавление би ми дошло много добре  Party

Здравейте и от мен Hug
Куде да се местим , тук ни е добре , само ако можехме и да я купим къщата  Confused

А защо да не можете да я купите?Аз поне засега нямам проблем с майката на Марк,малко е досадна,но винаги когато ми се наложи  гледа Калина                               без да прави проблем.Даже днес ме попита защо не и я оставя целия ден GrinningЛек ден моми4ета

Не знам точно , но засега не можем да я купим  Rolling Eyes  Писна ми да гледам зелените плочки в целия хол . но ще ги сменя като стане наша . То аз май всичко искам да сменя , ама ще трябва да почакам  ooooh!

Миленски , имам карта за еърмайлс , но мъжо не може да си спомни какъв адрес е дал и не можем да си проверим точките  Crazy

Сладка хапка , Иу оун ми уан  Wink  гости/среща . Ако тръгнете с кола не ще видите кой знае какво , но щом ви притеснява цената на билета си заслужава.Само си резервирайте хотел да преспите една нощ ( в Унгария нпримерно ) , защото ние спим в колата и е мпотресаващо гадно  ooooh!

# 274
  • Мнения: 1 550
а, аз ли съм първата за деня да се разпише newsm78
толкова малко ли сме останали в Холандия? или вие се губите нещо?  Thinking

ама, то вали или ще вали...все едно, да сте добре подготвени имам пред вид.



ами, и аз се скривам тогава
 Hug

# 275
  • Мнения: 316
Привет в есенния, августовски ден   Hug
Няма да можем да се разходим днес, освен на гости при свеки да отида  newsm78 че ми е най-близо.
Milenski72 , не се скривай!  Hug

# 276
  • Мнения: 7 914
aз писах сутринта, ама не можа нещо да се публикува Rolling Eyes
писах, че днес съм много щастлива , въпреки, че вали дъжд  Sad.. понеже с мъжО решихме да изчакме с тераста до септември.. а тогава, може пък и нещо друго да се реши  Party Party Party

sladka hapka
 направо идвайте с лодка.... то още малко като ни навали и друг транспорт нямада ви трябва Crazy
 Много дъждовно това лято- ужас Rolling Eyes

Morki
...освен на гости при свеки да отида  newsm78 че ми е най-близо.
...

черен хумор или...? newsm78 Mr. Green


mimkata

 ми то и по интернет може да се провери броя на еърмайлсите  Whistling

# 277
  • Мнения: 2 195
Да , но не му дава , защото всички възможни пощенски кодове , на които може би се е регистрирал му дава , че са грешни  Rolling Eyes  Като не помни ...  Crazy

# 278
  • Мнения: 1 550
Виждам, че никой не се е разписал днес  Thinking
Къде сте девойки?

Карилуис,
как мина днес в болницата?
дано се оправиш до понеделник, че да отидем до зоо-то Mr. Green
ми, то не останало до заминаването ти за БГ ooooh!

Мимката,
сигурно може да звъннете и питате някъде как може да си проверите адреса, или направо си направете нова карта.
весело изкарване с гостите Peace поне сега си имаш приятна занимавка Laughing

Морки,
толкова наблизо живее свекито? и аз много се разбирах с моето, живееше на 5 мин. от нас.

Времето го дават слънчево и топличко през почивните дни. Да се възползваме тогава!
от мен значи:

# 279
  • Мнения: 1 110
Миленски извадиха го, ама боле6е доста защото възпалението не е минало напълно и пре4и на упойката да хване напълно. Горд собственик съм на 5 шева и много болкоуспокоителни. Засега нещата са ок, дано само не стане ново възпаление Praynig

# 280
  • Мнения: 1 550
карилуис,
мина страшното вече  Hug
няма страшно, ще ти мине като на куче  smile3521

ние днес ходихме на гости на ръководителя ми по стажа. в мнооооооого хубава къща живеят в heerhugowaard. направо като в приказките, с огромната градина, заобиколена от вода. наоколо горичка. направо прекрасно. и къщата беше просто чудесна. е, вече 7 години се занимават със строежи и какво ли не, но резултата си струва. голямо спокойствие и никакъв проблем с паркирането (мой за жалост голям проблем).

аз нали сега съм на вълна къщи, то от доста време ме държи де  smile3521

сега разбирам, че освен в големите градове, добре може да се живее и на село. не, че е малък града, където те живеят. ама те са всъщност извън града. то къде ще намериш иначе спокойствие и гора в град  smile3532
ето тук бих живяла Simple Smile



 Hug

# 281
  • северно море
  • Мнения: 321
Добро утро  HugА Миленски къщата е страхотна,и аз искам такава ама в Амстердам Laughing Laughing  Laughingкарилуис,голям зор май си изкарала HugПоне засега нямам проблеми със зъбите PraynigПриятно изкарване в БГ PeaceЛека неделя моми4ета Peace

# 282
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

Мари, къде толкова пространство в А'дам. и гори при това съм виждала тук- таме  newsm78
една малко подробност, една такава къща струва около 3 милиона  Whistling
освен ако не спечелим от лотарията...

наслаждавайте се на слънчевата неделя, че от утре пак ще вали
 Hug

# 283
  • Мнения: 7 914
момичета, може да наминавам в псоледно време  за по малко, ама май точно на време Mr. Green
 пускам 13-та тема Crazy

Общи условия

Активация на акаунт