Гръмко или тихо посрещане на сестрите ? А после?

  • 29 038
  • 877
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 858
.Ама нали им трябва предизборна реклама.Това за тях е най-важното.

Точно това каза и моят мъж- :"Уреди си преизбирането, Първанов..."

Не мисля, аз не познавам човек, който ( вече) да е положително настроен към случващото се. И най-убедените, носещи лентички и тн. са разочаровани. И сестрите нямат нищо общо. Остави парите, апартаментите и тн. Хубаво. Просто шумът в един момент става твърде оглушителен, попрекалиха доста. Обръщат се нещата срещу тях. Това е поредния .. посер в политиката на правителствата от 9 г. насам.
Направо не проумявам как не са си изработили стратегия преди освобождаването. Беше ясно, че се прибират поне 2 седмици преди 24-ти.  Саркози и съпруга ги докараха , обраха ценни дивиденти, и тихо се изтеглиха.
Нашите политици и бизнесмени,  като мечкари на пазар.




Нима не занеш, че бг. политици винаги правят нещо пък после мислят дали е било добре да се направи...

# 676
  • Мнения: 5 622
.Ама нали им трябва предизборна реклама.Това за тях е най-важното.

Точно това каза и моят мъж- :"Уреди си преизбирането, Първанов..."

Не се знае,...дали си изписа веждите или си извади очите по този начин.
С това недоволство от хората...май изобщо не очакваха тази реакция от народа Tired

Е, да, но тогава още никой не знаеше за този "ефект". Мъжът ми го каза по време на всенародната радост при посрещането им и гръмкото съобщаване, че Президентът ги е помилвал  Wink

# 677
  • Мнения: 1 002
е какво преизбиране ??  Laughing
нали го преизбраха вече ..трети път няма право да е президент

# 678
  • Мнения: 1 520
Днес има "интересна" страница в Стандарт. Кратко интервю с Кристияна.
Затвърждава се усещането ми за нейната вина в нещо. Не се държи адекватно, не се изказва адекватно . Не и за след ситуация, за каквато на нас ни промиваха мозъците.

Дано излезе някога истината наяве.
Сигурна съм, че и туик от защитничките им някои ще си посипят главите със сол.

# 679
  • Мнения: 8 769
Някой знае ли какво е казал Кадафи днес в 12ч?

# 680
  • Мнения: X
Днес има "интересна" страница в Стандарт. Кратко интервю с Кристияна.


Би ли го преразказала? Praynig

# 681
  • Мнения: 9 903
Днес има "интересна" страница в Стандарт. Кратко интервю с Кристияна.
Затвърждава се усещането ми за нейната вина в нещо. Не се държи адекватно, не се изказва адекватно . Не и за след ситуация, за каквато на нас ни промиваха мозъците.


има ли го в нета? Намерих само голямо интервю със Снежана.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 783
Като чета какво пише по темата, мога да кажа само: изключително много се радвам, че в понеделник сутринта, докато съм била на работа ТV-то гръмнало, а новото ще ни дойде чак утре. Авестници по правило не чета.

# 683
# 684
  • Мнения: 9 903
благодаря. но кое е странното в това интервю  за теб?

# 685
  • Мнения: 6 167
и аз не виждам нещо странно.

някой разбра ли какво каза Кадафи? трябваше в 12 да направи изявление?

# 686
  • Мнения: 46
благодаря. но кое е странното в това интервю  за теб?


И аз не разбирам, кое точно ти се струва неадекватно?

# 687
  • Мнения: 1 520
Абе, странни обяснения дава.

Предвид по-горните спорове, които се водиха -  бездомна е направо.
Да я ожалим, че е при сестра й. Дано по-бързо да им дадат ключовете, че да се нанесе в свой дом.

Тази жена за мен си носи някаква вина, и толкова години е прекарала там, децата си от малки е оставила.
В нейната история има нещо, което ме отблъсква.

А ми се струва хора в шок, да се обясняват ние сме в шок. Аз си мислех, че тези състояния околните могат да квалифицират, ама.
Гледам им сега пресконференцията.

Новините около тях намаляват.
Скоро всичко ще е постарому.
Дано по-скоро.

Изтърка се вече темата.

# 688
  • Мнения: 8 769
някой разбра ли какво каза Кадафи? трябваше в 12 да направи изявление?
И аз това питах по-горе. Няма отговори още...


Аз прочетох интервюто със Снежана в Стандарт. От него ми стан ясно, че не са били в особено приятелкси отношения самите сестри. И че искат да не са заедно. Което е съвсем нормално.
За Кристияна-не мисля, че има нещо нередно в интервюто във вестника. По-скоро малко ми бяга по тъча с интервютата които съм гледала по тв...

В същност, наистина трябва да ги оставят на мира вече...

# 689
  • Мнения: 9 903
От него ми стан ясно, че не са били в особено приятелкси отношения самите сестри. И че искат да не са заедно. Което е съвсем нормално.
...

помня отпреди години, че Снежана  страняла от останалите, че не са се разбирали, имам спомен и че е била наричана "вещица" в моменти на скарвания. Чела съм го по вестниците май, не знам колко е вярно. Но ми правеше впечатление, че предпочита да е сама, че говори много малко. Не знам. На мен ми е симпатична, не мога да обясня защо. Просто по-затворена.

Общи условия

Активация на акаунт