Фотомания 14

  • 18 772
  • 474
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 258
Хм, само аз ли не мога да отовря Multiply???

И аз не мога.На Амбър снимката я видях преди това.Пак да кажа,че е страшна.И точно с тази обработка.

# 451
  • Мнения: 5 255
Хм, само аз ли не мога да отовря Multiply???
Дава ми , че е в ремонт в момента newsm78
И аз  Wink

# 452
  • Мнения: 2 957
Амбър,уникална!Имаш ли варианти от малко по-ниско или ако раздалечиш малко цветята от комбинезончето(таки ли се пише тази дума? hahaha)



Имам още няколко кадъра,но дори не съм ги разгледала като хората.Проблема е че нямам вехт гардероб и закачалката съм я закачила на един гвоздей на стената и стои малко тъпо:)) На другите снимки това се вижда:) Все ще излезе нещо де.
При мен Multiply  се отваря.

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 12:40 от amber

# 453
  • Мнения: 1 258
Да,сега вече се отваря.Дай да видим с гвоздея и празно над него.Звучи интересно.

# 454
  • Мнения: 2 957
Ето една състарена на бързо Mr. Green

http://amberka.multiply.com/photos/hi-res/16/36?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F16%2F36

Точно под ъгъла който предлагаш нямам кадър,но няма проблем да аранжирам наново:)))

# 455
  • Мнения: 1 630
Amber
втората ви харесва повече, но китката нещо не ми идва на място
може би с повече пространство би навявало повече на старо???

# 456
  • Мнения: 6 472
Амбер, обработката ми харесва, но като композиция първи ми допада повече. Всъщност първата страшно много ми харесва!

# 457
  • Мнения: 1 909
Амбер, обработката ми харесва, но като композиция първи ми допада повече. Всъщност първата страшно много ми харесва!
Съгласна съм Simple Smile

# 458
  • Мнения: 6 039
просто исках да споделя още една пощенска кутия от колекцията


http://images.malena2004.multiply.com/image/4/photos/290/orig/35 … CwznC0%2Co1zPNUbA

и да кажа, че първата снимка на Амбер е великолепна, по мое скромно мнение в тази област. Изобщо не разбирам, но оставяйки се на вътрешното си усещане, снимките ти, ми влизат под кожата.

# 459
  • Мнения: 1 909
просто исках да споделя още една пощенска кутия от колекцията
Koe e пощенската кутия тук?  newsm78 Наистина не разбирам  Embarassed

# 460
  • Мнения: 5 255
Белия цилиндър, който е закачен на портата  Wink

# 461
  • Мнения: 1 909
Снимай го / я от друг ъгъл, така прилича на отрязана тръба за тези, които не знаят.

# 462
  • Мнения: 1 110
Моми4ета имам една молба - понеже сте пускали линк към книжката на Нешанъл Джеографик, но тя е в Дата.бг , а той не се отваря при мен, може ли някой който я е свалил да ми я прати на мейл плс?

rraeva@gmail.com

# 463
  • Мнения: 5 255

Не може да ти го пусна, защото е голямо, но го качих ТУК  Wink

# 464
  • Мнения: 6 167
просто исках да споделя още една пощенска кутия от колекцията



страхотна е, къде я намери  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт