Споделете - 18

  • 22 034
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 732
Споделям, че сънищата ми стават все по-ярки и смущаващи.
Събудих се обляна в сълзи, чак възглавницата ми беше мокра.  Confused
Лошото е, че си спомням съня в детайли.
Не трябваше да плача!

# 751
  • Мнения: 3 423
Лиске, ще се изтъркаш, не ти е в стила.
Възможно е, но ми отговори.
Би ли го кръстила Егмонт?
На мен името ми харесва.
Въпросът ми е сериозен.

# 752
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сигурно ще го кръстя Лиска.

# 753
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Сабина, и това ще мине.
Не знам доколко те успокоих, но... така е.

Много и различни неща съм сънувала, или така като теб си ги спомнях в детайли, или не си спомнях абсолютно нищо, само ми оставаше някакво тягостно чувство. По-лошото е, че детайлите изплуваха 1:1 месеци или години по-късно, в момента, в който същото нещо се случваше... наяве Rolling Eyes
Един натрапчив сън обаче го помня и до днес много ярко - заминавам на почивка, дълга, около 2-3 седмици, на море примерно; по незнайни причини обаче през цялото това време не ми остава време да отида до морето и плажа. Така се и прибирам от почивката, само разходила се. Това го сънувах много дълго време, почти всеки ден или през ден.
И то се сбъдна, даже в още по-лош вариант - десетина години, май и отгоре, изобщо не успях да стигна и до морето, и до почивка изобщо.
Вече не го сънувам. Не, че ще почивам сериозно и тази година, де Stop

# 754
  • Мнения: 5 370
Варнаааа, мореетооо, синитеееее вълнииии...и чаша мохито с ментичка край басейнче, и чайки, дето викат "Глаааа-глаааа" над главата ти.
Дозаредих си батерииите-доволна съм. Това ми е второто кратко бягство през това лято, дето ми тръгна наопаки. Mr. Green

# 755
  • Мнения: 2 891
леле, Боби, много си гадна  Mr. Green Допи ми се, доспа ми се... Искам на море  Crossing Arms

# 756
  • Мнения: 2 070
Пък аз не съм ходила в Разград, Кюстендил, Шумен, Добрич, Монтана, Малко Търново, Кърджали, Сандански... Това от средните градчета...

# 757
  • Мнения: 5 370
леле, Боби, много си гадна  Mr. Green Допи ми се, доспа ми се... Искам на море  Crossing Arms
Аз съм на басейн, ако требе да съм по-конкретна. Девойката, с която щяхме да се водим на Кабакум, е болна.....и няма с кого да ходя, а сама не смея. Ама и на басейнчето гот, и едни батковци, ти казвам, мали...... ooooh! ooooh!

# 758
  • Мнения: 1 113
Вълчо, къде е Билата? Аз пък разбрах, че и Техномаркет (или полис, не съм много сигурна) щели да ви отварят в Разград.

# 759
  • Мнения: 2 891
Ама и на басейнчето гот, и едни батковци, ти казвам, мали...... ooooh! ooooh!

Ееееееееееееее, вече прекали  Crossing Arms

Пък аз не съм ходила в Разград, Кюстендил, Шумен, Добрич, Монтана, Малко Търново, Кърджали, Сандански... Това от средните градчета...

И аз не познавам България. Много жалко. До тази пролет, не бях ходила в Мелник.

# 760
  • Мнения: 1 616
CTramell, от постовете ти съм останала с впечатление, че адски много работиш и се чудя как издържаш на това лудо темпо... Аз май съм се разглезила от дългите летни отпуски (нищо, че ми излизат после през носа)...

Тревожно ми е и притеснено - баща ми преди 10 дена замина за Германия и снощи е тръгнал насам. Вярно, че е с човек, който е опитен и стотици пъти е минавал по този маршрут, ама все пак дълъг път е... Мама пък и тя от 10 дена е в Троян и вече толкова ми липсват и двамата. Явно никога няма да порасна - и на 60 да стана, пак ще съм си мамината и татина глезла...

Хубавата новина е, че мъжът ми вече е сглобил и насталирал новия компютър - довечера ще го донесе.

# 761
  • Мнения: 1 732
CTramell, от постовете ти съм останала с впечатление, че адски много работиш и се чудя как издържаш на това лудо темпо...

И аз и се чудя...Преди и аз можех...ама сега вече... Rolling Eyes

Пък аз не съм ходила в Разград, Кюстендил, Шумен, Добрич, Монтана, Малко Търново, Кърджали, Сандански... Това от средните градчета...

И аз същото, само в Сандански съм била  Rolling Eyes

# 762
  • София
  • Мнения: 3 421
Имах класен ръководител в училище, който ни водеше постоянно на екскурзии. Почти няма градче, където да не съм била. Вярно от някои имам само бегли спомени, но все пак е нещо.
Класният държеше като ни каже град и ние да можем да кажем къде се намира. Много хубаво ни е учил, жалко,че сега така се е пропил, че вече не е човекът, който беше  Sad

# 763
  • Мнения: 4 300
.....и няма с кого да ходя, а сама не смея.
Че какво има да му смееш...опъваш хавлийката, слагаш една книга или вестник на лицето и хич да не ти дреме.
Аз пък най обичам да ходя сама на плаж. Дали не съм асоциален тип newsm78



# 764
  • Мнения: 9 913
.....и няма с кого да ходя, а сама не смея.
хахха, мислиш, че веднага ще ти се нахвърли някой? Simple Smile
то и на басейна може.

Общи условия

Активация на акаунт