37- Арабски сватби и сватлъци - Опа-иху-ху !

  • 33 059
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Само един бърз запис от мен.  Mr. Green
 Hug на всички!

# 31
  • Мнения: 914
пАК ле съм последна Ние току що се прибрахме от един цирк
Весси поздравления Ама и аз ако имах малко помощ също бих понаучила нещо То човек се учи докато умре   bouquet
Хайде лека и от мен

# 32
  • Мнения: 914
http://www.snowball.ru/roga/img/nicepic-3.jpg
Асбаха уа асбаха мулку лилля ел рабби алламин

Сабах ул хаир Сабах ал нур момичета,кокичета

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:28 от Дивиана

# 33
  • Мнения: 914
Да ви почерпя по едно кафенце за закуска http://www.germanfoods.org/consumer/images/KaffeeundKuchenresized.jpg
http://chocolategod.com/images/chocolate/hazelnut.jpg[/img]това е специално за Ум Сами да закуси и днес със една пастичка и хич да не му мисли
http://farm1.static.flickr.com/171/392415401_c2c78f5ef8.jpg
Пепии за теб съм се погрижила че да събереш елицата с копчето поне докато мине празника
http://malincho.com/images/products/big/c4vac.jpg
А за мен хубавици само http://www.friends.bg/files/blog/small/88d1c8d9aa79a795d593827a55a5f8b8.jpg
http://www.citymarche.eu/product_category/header/8/header-tea.png?1175215624
Че от днес вече излязох от червено и съм с пълна пара напред с диетите Embarassed
Кой ще е с мен
Днес ще постя така че ябълките и чая след изгрев слънце

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:29 от Дивиана

# 34
  • Мнения: 914
Дтти  Не обръщай внимание на тези които не заслужават Аз съм се убедила че от роднини    по далше по лучше

Без сълзи  искам да попитам какво значи безплатно образование в Швеция 
че мойта първа щерка след 5 год ще завършва Ние се бяхме ориентирали към Белгия
защото Франция определено не ми хареса Моите каки учат в частни училища по френска система и арабски по тукашните норми ,вече учат и английски От нас са взели малко руски и български Така че предполагам проблеми с езика няма да има А и са с двойно гражданство

Момичета ,да ви питам на кого  децата  имат бълг здравна карта,май имало и международна За колко време се издава ,от  районната лекарка ли Че аз отдавна не съм била там и нещата са се променили много

Сноу добро завръщане Вие казвате ли вече буквата рррррр Защото ние с малкия сме само на Здлавей  бабо ,когато говори по скипа с майка ми

Още веднъж Приятен ден на всички

# 35
  • Мнения: 893

Без сълзи  искам да попитам какво значи безплатно образование в Швеция 


Образованието го плаща държавата...Като отида да уча там...Аз няма да плащам за семестри и така нататък...Предполагам само такса записване може би има...трябва да се и преведе и легализира дипломата, да се приравни...Според това, което искаш да учиш(какви предмети и оценките ти) трябва да ти се признаят някои предмети...Някои ги признават направо от дипломата, за други трябва да идеш на изпит...или почваш курс за вдигане на оценката, докато не ти стигне за специалността, която искаш.
Държавата плаща около 2000 крони(400 лв) на всеки студент, нещо като джобни...Но май беше нужно да поддържаш среден и над средния успех...нещо като стипендия....
Също можеш да теглиш студентски заем, който изплащаш след като завършиш...Мисля, че беше 5000-7000 крони(1250- 1650 лв.)...
Сестра ми преди 8 години като за мина за Швеция за това избра тази държава...Дори в българия е скъпо да си студент, а е по - престижна една западна диплома   bouquet

Иначе и аз съм като на твоята диета...Почти...Ям един ден един тип плод 1 кг, на следващия ден един вид зеленчук 1 кг...примерно дне съм на домати и чайчета, утре ми е ябълков ден Simple Smile)) Днес ми е 11 ден и се чувствам добре..С теб съм Simple Smile)))  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 726
Добър да е деня момичета!

Веси честито мила  Hug аз съм привърженик на образованието, макар да не е гаранция за успешна реализация, полза винаги има, а също така и от ученето на езици.

Следи от съзли и аз ти пожелавам да сбъднеш мечтите си. Относно образованието, компютърни, инженерни науки, икономика, медицина са перспективни области, но е важно човек да е упорит и амбициозен, да преследва целите си и да има известна доза шанс все пак.

Миле честита ви месечинка, нека все така да слушка принцеската.

Миме щом малката си хапва това може само да ви радва  Grinning Но режима и умората си казват думата сигурно, поне не се ядосвай с държанието на разните му персони. 

# 37
  • София
  • Мнения: 462
ДобрЮтрЮ !

Как е настроението ?

svear, много вкусни неща си ни поднесла. Хам-хум ! Ние в събота, на годишнината от сватбата ходихме в един нов арабски ресторант, който е на познат на мъжа ми. Имат готвач - ливанец. Яденето, естествено, беше много хубаво, но все се чудя, защо предлагат такива малки порции за толкова пари. И във "Финикия" беше така. Може би да не надебелеем ?  newsm78
Илияс казва р, но френско и баща му го нарича французин. Иначе е много разговорлив за възрастта си, но..не иска да говори на арабски, което не е хубаво. Ако аз го накарам казва по нещо, но с баща си не иска. Инат голям  Crazy

Миме, много неприятна случка с асансьора. Да живеят мобилните телефони ! Peace Ти си оправна булка щом при този режим намираш време и за форум. Браво !
 Heart Eyes

Деси, защо ти правят тези номера арабските роднини? Не те харесват ли, какво ? Първо те регистрира, пък после ти спъва работата? ooooh!

Пишете как е Ели,че ми липсва. Да не са на море ?

Лек и прохладен ден ви пожелавам !   bouquet

# 38
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте гълъбици мои !!! Тук съм , къде ще ходя ... но нали имам гости и шетам ! Много е горещо пак , едвам се изтрайва . Снощи постригвах вуйна и чак ми прилоша , нямам силици и едвам дишам , да идва по-скоро неделя , щяло да се разхлади от 40 до 28 градуса. Обичам лятото , но вече живея по-добре през зимата .
Милена , Мария
- да са ви живи и здрави момичетата !
Сълзичке
- каквото и да избереш учи , не се разсейвай с глупости , бъди упорита и гони успеха . Стъпи си здраво на краката и тогава се огледай за най-подходящия мъж - това е моя съвет , някой може и да не се съгласят , но това си е моя изстрадана мъдрост . Време за забавления ще имаш до като си жива - сега ти е време да събираш знания и опит - действай , ние сме с теб - споделяй , щом ти е приятно - няма да те подведем !
Лек ден на всички !
За следващата тема , мисля от сега да подготвя оформление със списък на никовете ни , местоживеене и имената на децата - нещо като при испанските мами - какво ще кажете ?!? Може и да сложим знаме и картичка от страните в които живеете 
- ох , даскал човек съм , обичам нещата да са подредени и ясни , с визия и стил - но ако не искате , ще го караме и така - не искам да ви се налагам , все пак съм ви гостенка !  Heart Eyes Hug
п.п. Ани , Сноу - целувки и на вас момичета - завърнахте се , много се радвам !

# 39
  • Мнения: 1 655
Сабах ол нур на всички!
Свера останаха ми очичките по тази пастичка, ох качила съм май 1-2 кг а трябва да смъквам!
Следи от сълзи, много добра алтернатива е обучението в чужбина,швеция е много сполкойна държава!ще е добър старт за теб!
Миме такива разсеяни и надути жени има там много и си се сблъсквала с тях но сега верно е станло кофти номер! #Crazy
Пепи и аз мразя тази жега,направо се побърквам, сутринта като станхме със Сами и 8 бхме вече пред блока да го люлея на люлка,, че от 3 дни не смея да го изведа, кашля като замаян на антибиотик сме а и е адска жега, а той милия все хлопа по вратат да излиза, хайман като майка си е!разсърди ми се като го прибрах, но до преди малко спахме!сега се катери каде ли не!да са ни живи и здрави,няма да е нормално ако не са толкова активни!  bouquet bowuu
Дтти много кофти номера ти спретват тези роднини! Sick
наоколо съм!
някой има ли новини от Ноя?
А любето и тя се загуби, да не са пак някй разпродажби и да са я опънали на трастиката!  newsm78newsm78

# 40
  • Мнения: 1 655
А пепи за идеята е супер!
само време трябва и да се ровиш за снимчици!
направи работен и после ще го допълваш!

# 41
  • Мнения: 560
Здравейте момичета!  Hug
Днес се очертава голяма жега.
Пепи,хубава идея,подкрепям те !  Peace
Пишете как е Ели,че ми липсва. Да не са на море ?
Сноу,Ели е добре.Чухме се преди малко.
Креми,скорошно оздравяване на Сами!Така са децата,все нещо да им има.
Свеар,Следи от сълзи,с вас съм!  Peace
На всички ви желая един прекрасен ден!     bouquet Hug

# 42
  • Мнения: 2 804
Добро утро !
Аз нещо се разболявам и не съм много доволна , гърлото ми стърже , кашлям лошо и не мога да понасям мед с лимон .
Ще си направя марокански чай пък дано ме успокои малко .
Пепи , идеята ти е много добра   bouquet !
Миме , съжалявам за случилото ви се , дано не се повтаря .
Креми , дано малкия се оправи скоро  Praynig !
Аз наистина сега съм много по-добре от преди когато бях самичка .
Наистина много от момичетата ни ги няма напоследък !
Дано всички са добре  Hug !

# 43
  • Мнения: 914
Добро утро момичета Днес сме станали малко рано че имам много да подреждам
Утре сутринта ще заминаваме рано и всичко е с краката нагоре Оголвам всичко от пода и вдигам всичко на високо ,че като се върнем да нямаме гостенчета
Момичета виждам че ставате и по активни с писането  PeaceБраво

При нас и вече студено и надали пак ще се затопли ,вече сме с одеала през нощта

Искам пак да ви питам пак за здравните карти Като се върнем ще ви кажа и по точно кога ще пътуваме за Бг Ще бъдем там само с малкия да една седмица ,ще ми стигне ли времето да му идвадя такава карта Когато питах момичетата от Испанската как е с лекарите там ми казаха че имало български здравни карти за чужбина за деца  Някой знае ли нещо по въпроса

Ум Сами ти като беше в Германия използва ли такава карта

Без сълзи ,благодаря ти за изчерпателния отговор  може и към Швеция да се насочим

Дани  има едни витамини за бременни ,посъветвай се с лекарката ти

# 44
  • Мнения: 2 804
Свеър , имам лекари само мъже .
А витамини пия , но са ми отврат и те .
За здравните карти нищо не зная ние сме с международни италиански , валидни до колкото зная за цяла Европа .
Свеър , лек път !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт