фолиева киселина - Б*

  • 14 775
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 281
Аз между другото, от всичките глупости забравих да кажа, че когато я взимах ФК беше на хапчета. Между другото пак я започнах, благодарение на всички Вас. И на мъжа ми "я вкарвам в устата" всяка сутрин newsm48

# 61
  • Мнения: 248
За мое успокоение и сигурност и аз съм за хапчетата!!!!

# 62
  • Мнения: 3 695
момичета, я да попитам има ли значение кога ще се приемат хапчетата - сутрин или вечер  Thinking

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
момичета, я да попитам има ли значение кога ще се приемат хапчетата - сутрин или вечер  Thinking
Значение няма никакво. Може едниния ден сутринта..на другия вечерта. Важното е да не пропускаш /и да пропуснеш не е фатално но не е препоръчително/.

# 64
  • Мнения: 3 695
момичета, я да попитам има ли значение кога ще се приемат хапчетата - сутрин или вечер  Thinking
Значение няма никакво. Може едниния ден сутринта..на другия вечерта. Важното е да не пропускаш /и да пропуснеш не е фатално но не е препоръчително/.
така си и мислех, но да питам за всеки случай  Laughing

благодаря   bouquet

# 65
  • Мнения: 5 183
хапчета- не съм информирана достатъчно, кой плод  и зеленчук съдържа този витамин и какво количество плодове и зеленчуци трябва да изям, за да си набавя необходимата дневна доза.
И аз така, но и плодове и зеленчуци ям де.

# 66
  • Мнения: 3 675
Тази тема е още жива. CrazyАз, продължавам да пия, но днес ми свърши и ще си взимам нов блистер утре.Купувам на Биомеда.Знаете ли за новото кафе, в него също има фолиева киселина, както и в зърнените закуски на Нестле. Flutter

# 67
  • Мнения: 248
За какво ново кафе става въпрос?

# 68
  • Мнения: 3 675
Кафето се казва Якобс Динамикс.В него има 15% от дневния прием на фолиева киселина, както и витамини В5,В6,В1 и В2. Пуснаха го скоро на пазара, преди месец май.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
О аман значи.
Пийте си хапчетата и не търсете друго.

# 70
  • Мнения: 143
Аз пия фолиева на GNC 400 и я редувам с пренатални биовитамини с включена фолиева киселина 1мг на Jamieson. Принципно даже е хубаво да пием такива витамини и докато бебеправим.

# 71
  • Мнения: 248
Хера, защо се дразниш????????? newsm78

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хера, защо се дразниш????????? newsm78
Не се дразня....опитвам се да ви предпазя от глупостите, които се опитвате да извършите.
В това ново кафе има толкова фолиева киселина колкото  вит.С в газираните напитки на Дерби Crazy т.е няма нищо.
така, че си пийте хапчетата и да не ви пука.

# 73
  • Мнения: 9 093
Това с кафето е нелепо...Хера добре го е казала де.
Пийте си хаповете, нищо сложно няма, само ако някой получава гадене,нека я пие вечер преди лягане.

# 74
  • Мнения: 281
И аз съм на същото мнение! Момичета вярно е, че ни се завива вече свят от хапчета, ама моля ви се вкарайте малко разум! Това не е шега работа. Не става дума за обикновено поемане на витамини, говорим за БЕБЕТА!!! Пък то така или иначе си е хубаво да ядем мноооооооооооого плодове и зеленчуци, ама едното не пречи на другото. Знам, че някой ще кажат, аман от химии, но какво да направим като не живеем като бабите си, дето по цял ден друго освен витамини не са поглъщали! Та.....идеята ми е - не си правете експерименти точно с това.



Едно въпросче: натирих мъжа ми и той да пие, ама той взе че се "разстрои"- буквално! Възможно ли е да е от ФК?

Общи условия

Активация на акаунт