Пиете ли някакви витамини за подхранване / коса, кожа, нокти / и какви?

  • 82 660
  • 259
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 179
В момента пия 5-та опаковка Пантогар, тъй като лекар ми каза, че за да има пълен и дълготраен ефект трябва да се пие 4-6 месеца, дори и видимо да е спрял косопадът. При мен спря към края на 3-тата опаковка, т.е към края на 3-ия месец. В началото мислех, че няма ефект, защото косата продължаваше да си пада зверски, но после спря рязко. Аз лично съм много доволна.  Peace

# 121
  • Мнения: 778
В момента пия 5-та опаковка Пантогар, тъй като лекар ми каза, че за да има пълен и дълготраен ефект трябва да се пие 4-6 месеца, дори и видимо да е спрял косопадът. При мен спря към края на 3-тата опаковка, т.е към края на 3-ия месец. В началото мислех, че няма ефект, защото косата продължаваше да си пада зверски, но после спря рязко. Аз лично съм много доволна.  Peace

Buba 73, би ли ми казала дали Пантогар оказва влияние върху апетита, върху състоянието на кожата и ноктите?!
И ако може да ми кажеш на каква цена е Пантогар и за колко време ти стига една опаковка?!

# 122
  • Мнения: 179
В момента пия 5-та опаковка Пантогар, тъй като лекар ми каза, че за да има пълен и дълготраен ефект трябва да се пие 4-6 месеца, дори и видимо да е спрял косопадът. При мен спря към края на 3-тата опаковка, т.е към края на 3-ия месец. В началото мислех, че няма ефект, защото косата продължаваше да си пада зверски, но после спря рязко. Аз лично съм много доволна.  Peace

Buba 73, би ли ми казала дали Пантогар оказва влияние върху апетита, върху състоянието на кожата и ноктите?!
И ако може да ми кажеш на каква цена е Пантогар и за колко време ти стига една опаковка?!

При мен не оказва абсолютно никакво влияние върху апетита, пия го 3 пъти на ден по време на хранене, една опаковка съдържа 90 капсули, т.е стига за 30 дни. Цената на една опаковка е 43 лв. Освен косата, укрепва и ноктите (в листовката пише, че се препоръчва при нарушения в растежа на ноктите - чупливи и нееластични нокти). При мен косопадът беше наистина ужасен, на цели кичури, сутрин по възглавницата ми имаше косми да оплета един пуловер  #Crazy До 3-ия месец - никакъв ефект и после извъднъж спря.  Simple Smile

# 123
  • Мнения: 776
кордиа, не стават ли много дозите от витамините-витарала съдържат като центрума всички необходими витамини...

Понеже тези американските съдържат само минерали, аз реших да си пия и Витарала. Не знам, може и да е не е правилно, да не взема да се "предозирам" нещо Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 211
Започнах да пия ленено семе, пия всеки ден по 1000/2000 мг. Тук, където живея в момента хората са луди по витамините и хранителните добавки. Всички се грижат ужасно много за тлеата си и пият по 5 различни хранителни добавки и витамининни комбинации...малко странно изглежда.

# 125
  • Мнения: 3 050
За жалост, се навъдиха не само в чужбина но и в България хиляди добавки, но не всичко е проверено като качество Confused Confused

# 126
  • Мнения: 7 947
Само една подробност - откакто пия Пантогара, постоянно устата ми съхне и пия много много течности,  това е в плюс според мен, но не зная на какво се дължи Wink
А относно ефекта - при мен косопада драстично намаля още първия месец!

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 09:51 от viliko

# 127
  • София
  • Мнения: 4 751
В момента пия 5-та опаковка Пантогар, тъй като лекар ми каза, че за да има пълен и дълготраен ефект трябва да се пие 4-6 месеца, дори и видимо да е спрял косопадът. При мен спря към края на 3-тата опаковка, т.е към края на 3-ия месец. В началото мислех, че няма ефект, защото косата продължаваше да си пада зверски, но после спря рязко. Аз лично съм много доволна.  Peace

Buba 73, би ли ми казала дали Пантогар оказва влияние върху апетита, върху състоянието на кожата и ноктите?!
И ако може да ми кажеш на каква цена е Пантогар и за колко време ти стига една опаковка?!

При мен не оказва абсолютно никакво влияние върху апетита, пия го 3 пъти на ден по време на хранене, една опаковка съдържа 90 капсули, т.е стига за 30 дни. Цената на една опаковка е 43 лв. Освен косата, укрепва и ноктите (в листовката пише, че се препоръчва при нарушения в растежа на ноктите - чупливи и нееластични нокти). При мен косопадът беше наистина ужасен, на цели кичури, сутрин по възглавницата ми имаше косми да оплета един пуловер  #Crazy До 3-ия месец - никакъв ефект и после извъднъж спря.  Simple Smile
А дали не е възможно да е спрял от само себе си? 3 месеца е доста дълъг период, има хора, които може докато чакат ефекта му да оплешивеят  Whistling

# 128
  • Мнения: 3 641
Здравейте, аз бих Ви препоръчала Приорин на Bayer./специално за подсилване и подхранване на коса/. Двумесечен курс се прави, по една таблетка всеки ден. Може де се съчетае и с шампоан Priorin. Лично аз съм много доволна, но за съжаление не се внася в България. Мен  ми го изпратиха от Гърция. Дано съм била полезна Hug

# 129
  • Мнения: 179
А дали не е възможно да е спрял от само себе си? 3 месеца е доста дълъг период, има хора, които може докато чакат ефекта му да оплешивеят  Whistling

Не мисля, че е спрял сам, а и честно казано предпочитам да взимам мерки, когато се налага. По-скоро можеш да оплешивееш, като не правиш нищо.  Peace

# 130
  • Мнения: 3 050
Само една подробност - откакто пия Пантогара, постоянно устата ми съхне и пия много много течности,  това е в плюс според мен, но не зная на какво се дължи Wink
А относно ефекта - при мен косопада драстично намаля още първия месец!
При мен няма подобно нещо-пила съм го и преди две години-тогава също не съм изпитвала жажда и сухота... Явно при всеки различно, но не е хич лошо да пиеш повечко вода Hug
Вече 11 дни го (пантогара) пия Simple Smile и очаквам за в бъдеще ефект  Peace Не мисля, че има лечение и хубуст за два дни, за да е продължителен и траен ефекта трябва да минат месеци-не случайно за много лекарства и добавки е така-организмът се възстановява бавно. Така е и с глюкозамините, които се пият за ставния хрущял, така е и при косопада и при цепенето на ноктите... И Мерц, и Пантогар, и Ревалид-всичко изисква време. Би ми се искало да пробвам Приорина, но няма кой да ми го донесе. За сега с Пантогара ще се задоволя Crazy

# 131
  • Мнения: 3 611

При мен пише това:

Wie sollte Proirin verwendet werden?

Bei Haarausfall:

In den Ersten 3 Monate morgens 2 Kapseln und abends 1 Kapseln unzerkaut mit etwas Flüssigkeit verzehren.
Für eine nachhaltige Behandlung ist anschließend 1 Kapsel pro Tag ausreichend.

Bei leichteren Haarwachstumsstörungen
Einmal täglich 1 Kapsel mit etwas Flüssigkeit verzehren.

В крайна сметка всеки си ги приема както му е указано на опаковката Grinning

 Hug




И на моята така пише.
Такава реклама му направихте на тоя Приорин, че тая вечер и аz се сдобих с него  Crazy
Аре сега да видим какьв ще е ефекта  Thinking


Ефектът хи4 не е положителен _ такъв стома6ен дискомфорт иzтърпях таzи една седмица, преz която го пих, 4е няма пове4е накъде.
6те си продьлжа с мултивитамините, от тях поне нямам киселини
а си мислех, 4е имам zдрав стомах  Thinking

# 132
  • София
  • Мнения: 2 967
Тази есен пих BEAUTY на Суправит и съм изключително доволна от този продукт /български/.

# 133
  • Мнения: 30
А някой пил ли е виадерм на валмарк.

# 134
  • Мнения: 3 050
Не съм го пила.
След 1 месец и 18 дни пиене на Пантогар съм доволна-намаля косопада на половина -със сигурност дали е спрял не мога да кажа, защото е нормално да падат косми  Peace Продължавам с тях   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт