"Часът на мама" по Би Ти Ви

  • 34 575
  • 695
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 925
Е като сме майки (бъдещи и настоящи), не значи че сме грозни. Я по със самочувствие Wink

Все си я представях Бу някоя едра,  яка българка  Joy една такава ми е бойна  Joy  А тя каква нежна финна мадама Whistling брей, брей  Flutter
Е край .и щерката ми хареса  Flutter

П.п. Не се подмазвам, вече не се подвизавам въвъ форума за кърмене Wink

# 376
  • София
  • Мнения: 4 910
Ооо, всичко е толкова индивидуално за всяко бебе. И на мен не ми се вярва това за болестите и кърменето

# 377
  • Мнения: 1 046
с това филмче чак ми се прииска пак да кърмя

# 378
  • София
  • Мнения: 4 910
Е това беше при нас - шишето в болницата и после вкъщи зор докато се върне към гърдата само.
хвана ме яд на тия акушерки тогава

# 379
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А, вода се давало, аз бях останала с впечатление, че изобщо не им се дава вода.

# 380
  • Мнения: 1 046
ами и това за водата не е така, не съм давала въобще вода даже и за изплакване на устата и не съм имала проблеми

# 381
  • Мнения: 5 026
Мис Бу,много си готина,бре  Peace

# 382
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
А, вода се давало, аз бях останала с впечатление, че изобщо не им се дава вода.
Всъщност по принцип при изключително кърмене вода НЕ Е нужно да се дава до започване на захранването. Включително според препоръките на СЗО и МинЗдрав Simple Smile

# 383
  • Мнения: 1 046
момичета харесахте ми, но не знам защо останах с впечатление, че нещо водещите им е странна или поне на едната, цялата тая работа с кърменето

# 384
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ахам, мерси Бу Simple Smile

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 972
А, вода се давало, аз бях останала с впечатление, че изобщо не им се дава вода.
Всъщност по принцип при изключително кърмене вода НЕ Е нужно да се дава до започване на захранването. Включително според препоръките на СЗО и МинЗдрав Simple Smile

И аз не давам вода, и сме само на кърма. Всъщност не че не й давам, предлагам й, но тя не иска изобщо. Много сте готини и трите  Hug

# 386
  • София
  • Мнения: 2 925
А, вода се давало, аз бях останала с впечатление, че изобщо не им се дава вода.
Всъщност по принцип при изключително кърмене вода НЕ Е нужно да се дава до започване на захранването. Включително според препоръките на СЗО и МинЗдрав Simple Smile

 Peace Съгласна съм. Моето дете до 1 г. пиеше 100мл макс , на ден  Peace  Не изпитваше нужда bowuu Айде стига, че оспамихме темата Embarassed

# 387
  • Мнения: 1 924
Ама те не ви оставиха да кажете нищо ooooh!

# 388
  • Варна
  • Мнения: 3 274
Много ми харесахте, браво, а и докторката подкрепяше идеята  Peace
Наде, водещата Ива си е кърмила децата по 1 месец, затова й се струва странно  Grinning

# 389
  • София
  • Мнения: 4 910
Ама Ива е един ужааас, според мен. Откъде би знаела нещо за кърменето като си е зарязала детето още първия  месец, щото много й липсвала работата, разбииш ли!!!

Общи условия

Активация на акаунт