Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Бих искала да помогна но ще бъда благодарна ако някой ме насочи как, на мен ми се върти нещо от сорта да купя по едно шише от тези детските витамини за подсилване на организма сано... нещо си, аз съм ги давала на моя дребния и съм доволна, а ако кажете и парички мога да пратя а вие да купите нещо по необходимо

# 136
  • Мнения: 4 195
Бих искала да помогна но ще бъда благодарна ако някой ме насочи как, на мен ми се върти нещо от сорта да купя по едно шише от тези детските витамини за подсилване на организма сано... нещо си, аз съм ги давала на моя дребния и съм доволна, а ако кажете и парички мога да пратя а вие да купите нещо по необходимо
Хели има витамини, но в детската не е сигурна, че ги дават на Дани
сега ще има нужда от пари, за наема например...защото с тези постоянни болнични:(
акоимаш желание, можеш да и помогнеш с това
наема и е 80 лв, колкото и да и пратиш, все е от помощ Hug

# 137
  • Мнения: 249
Аз мога да отделя за наема само не знам дали са ми превели.
От София съм ,Обеля. Дайте някой близо до мен или да се видим през седмицата с кола съм , но малко се губя Embarassed
Ще ги дам на ръка става ли?

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Съгласна съм да пратя само кажете къде /сметка или нещо такова/

# 139
  • Мнения: 2 653
Гошко днес има рожден ден!Да е много здрав и послушен и да стане добър човек!
Роси каза, че много се е зарадвал на камиончето!
Ето малко снимки:
 
   

# 140
  • Мнения: 249
 newsm59
Да е жив здрав.

# 141
  • София
  • Мнения: 589
 Joy Joy Joy Joy Joy на тези снимки прили4а на моя син  Crazy
Голяма радост е било с камиона.Клаксона не го пускал,бутал го абе неможеш да му го вземеш Hug  Joy Joy Joy

# 142
  • София
  • Мнения: 589
Петя моля те при възможност да оцветиш в синьо и секцията от harmony_broken ,тя е при мен ве4е.И пари4ките са 100лв но по 50за Ирина и 50 за Хели Peace

# 143
  • Мнения: 1 287
Ирина е много хубава с тази прическа!И Гошко също.Да са живи и здрави най-вече!
Скорошно оздравяване на Дани,милата Хели,сигурно е много притеснена?

Бамби,уж следя списъка на 1-ва стр. и правя корекции в Моето бебе,но ако нещо съм пропуснала,моля те,дай ми знак!

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Моля отново някой да ми даде сметка на която да преведа малко пари /в момента не мога повече/ за наема на Хели

# 145
  • Мнения: 4 195
Моля отново някой да ми даде сметка на която да преведа малко пари /в момента не мога повече/ за наема на Хели
сега ще ти пиша на лични Peace

# 146
  • Мнения: 2 653
Малко поизчезнах , но ето ме пак.
Току що говорих с Хели и с Ирина.
Дани се е оправил.Каза, че са добре.
Ирина току що отиваше към апартамента, защото от общината са и изпратили камион и са натоварии всичко и сега я местят окончателно.Добре са и те.ПОМОЛИ МЕ ДА ВИ ПРЕДАМ:
-МНОГО БЛАГОДАРИ НА ВСИЧКИ , КОИТО И ПОМАГАТ
-МОЛИ ДА НЕ И СЕ ИЗПРАЩАТ ДРЕХИ ПОВЕЧЕ, ако някой иска да помогне нека праща ПАМПЕРСИ.
Не знам дали разбрахте , че Хели рисува много хубаво.Ще говоря с Роси да ми даде снимки на нейни рисунки и ще ви ги покажа, ако някоя се интересува от някоя картина- на лични за подробности.
  bouquet
Това е за сега , после пак ще ви досаждам  Mr. Green

# 147
  • София
  • Мнения: 589

Бамби,уж следя списъка на 1-ва стр. и правя корекции в Моето бебе,но ако нещо съм пропуснала,моля те,дай ми знак!

 Peace

# 148
  • Мнения: 2 653

Ето това са последните рисунки на Хели.Останала е само с жирафите-другите са продадени.

# 149
  • София
  • Мнения: 589
Петя защо не ги сложиш също в продавалника.Там също някоя мама може да изяви интерес   bouquet
Аз си 4акам моите ниджи да ми ги нарисува  Peace

Общи условия

Активация на акаунт