Фъкане

  • 113 757
  • 649
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 932
А знаете ли дали в тези комплекти има включена и куката, защото видях, че я продават отделно и се зачудих.

# 286
  • Мнения: 7 803
иглата е отделно  Peace

# 287
  • Мнения: 6 932
Благодаря  bouquet Аз търся нещо за подарък, та ще трябва и игла да взема отделно.

# 288
  • Мнения: 2 116
Благодаря  bouquet Аз търся нещо за подарък, та ще трябва и игла да взема отделно.

На Вервако комплектите са с игла!  Peace

# 289
  • Мнения: 7 803
Благодаря  bouquet Аз търся нещо за подарък, та ще трябва и игла да взема отделно.

На Вервако комплектите са с игла!  Peace
не всички  Confused , но повечето

# 290
  • Мнения: 6 932
На Вервако комплектите са с игла!  Peace
Дам, знам, аз нали имам такъв - прословутото куче (ама не пиша за него от срам, понеже го оставих, за да уча за изпити и още не съм го подхванала да го завърша Embarassed), но нали за подарък търся, та да не взема да поръчам нещо без игла, защото жената, за която е, няма такава. Много объркано го написах май ooooh!

# 291
  • Мнения: 7 803
на мама произведението  Hug

# 292
  • Мнения: 196
Ех ,че е красивоооо   bouquet  bouquetБраво !!!

# 293
  • Мнения: 434
   Здравейте и в тази тема.Аз не се занимавам с "фъкане",но една позната е запалена.Казва обаче,че и е трудно да си намира консумативи за хобито.Дайте адреси на магазини,в които се продават комплектовки за "фъкане".Няма значение в кой град.Мисля,че на нея и е проблем намирането на игли.
  Предварително благодаря от мое и нейно име.

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 10:31 от sissak

# 294
  • Мнения: 2 116
Сисаче мога да ти дам инфо само за София!  Peace

Дъмпер много е готино!  Hug

# 295
  • Мнения: 434
Давай Здравче,нищо че  е в София

# 296
  • Мнения: 95
Здравейте момичета изчетох цялата ви тема и много се запалих по това фъкане стават много ефектни неща. Искам и аз да се науча да го правя. Но едно нещо не разбрах в тези комплекти конците нарязани ли са готови за връзване или ти трябва да си ги нарежеш.

# 297
  • Мнения: 2 116
Сисаче виж какво открих http://www.milenastyle.com/catalog/catalog/product_info.php/cPat … 8/products_id/404  Hug А иначе готови от големия паркинг м/у Пиротска и Тодор Александров!  Peace А имам и някакъв спомен че и Казанлъшки гоблен май щяха да пускат за фъкане.......... Thinking

Здравейте момичета изчетох цялата ви тема и много се запалих по това фъкане стават много ефектни неща. Искам и аз да се науча да го правя. Но едно нещо не разбрах в тези комплекти конците нарязани ли са готови за връзване или ти трябва да си ги нарежеш.

Всичко е готово!  Peace Ето това е преждата:





Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 12:38 от Здравка79

# 298
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
здравейте, и от мен,четейки и разглеждайки усещам че и аз се запалвам.Вече даже се и навих за малко да зарежа гоблените,но ако отида в магазина за гоблении попитам за комплекти за фъкане--дали ще ме разберат продавачките или ще изглеждам глупаво.Защото аз влезам купувам си конци и излизам досега въобще не съм се заглеждала затакива работи--то сигурно си има, но като незнам какво става и не питам ----добре че сте вие да нипросветлите.
браво, мчного красиви неща

# 299
  • Мнения: 163
ето и моята фъкана възглавничкаа: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219194&photo=13
а джури, и аз така се притеснявах като отивах да си купя моя комплект, как ли ще ме гледат ако кажа "комплект за фъкане", ама няма проблем, те си знаят жените там, а и има доста неща...приятно фъкане на всички!!

Общи условия

Активация на акаунт