Работна тема - 9.10.2007, 13.00 пред МТСП, ул.Триадица 2

  • 19 386
  • 350
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 116
Надявам се и аз с детето!  Rolling Eyes Кажете датата и часа и ще го мисля!  Peace

# 196
  • Мнения: 1 072
Аз и Кати. Ще помисля кой мога да доведа.

# 197
  • Мнения: 3 914
Аз съм с детето Peace и сестра ми с децата Peace

# 198
  • София
  • Мнения: 323
Аз съм с детето Peace и сестра ми с децата Peace
Потвърждавам Peace

# 199
  • Мнения: 155
Ето стария ми пост.
Само искам да добавя че НПО-тата са две, сетих се за една друга, която работи със сираци и хората в нея са от протестантска църква, доста голяма при това. Те могат да агитират. Иначе аз като живея в Пловдив сега ми е малко трудно оттук да действам, ама се старая де. Иначе  тук не познавам много хора, но и да ги познавам, трудно ще дойдат до сф.
Гледах филма. Нямам какво да кажа, думите тук нямат тежест.
А аз си мислех, че съм виждала всичко от домовете за сираци.
Благодаря на Матакосмата за Лс, видях го.
Значи аз се заемам с църквите. Хоровото пеене в възможно, но не мога да кажа нищо предварително. Ще се свържа с един мой приятел, който последно знам, че ръководеше такъв църковен хор.
КАЖЕТЕ нещо за субтитрите! Трябвам ли ви? Щото ако искате субтитри трябва да се заема скоро. АЗ мога да работя само нощем, щото моя калпазан не спи денем (освен ако не съм до него.) ЗА фотошоп също може да ме ползвате, само дето не знам как да взема снимка от филмчето. Друго, друго.....някога работех в Господари на ефира, ама съм изгубила връзки с тях...но ако все пак искате, може да се помъча да измисля нещо.
С Васко Кръпката мога да направя връзка.
Някога бях доброволец в една неправителствена организация, която имаше много ефективна програма и работехме с дом за сираци. Последното, което чух е, че координаторката е напуснала, а тя беше главното действащо лице...но все пак може би организацията продължава да работи по нейните програми...може да се свържа и с тях.
Ако някой може,  трябва да се свърже с CARE - те сигурно имат сайт.
Друго си мисля като идея да се разпространят флайъри или незнам какво точно по университетите - много млади хора могат да се отзоват. Също и на портали от типа Дир.бг и тн, където всеки влиза.
Ако се сетя друго ще пиша.
Лека нощ на тези, които могат да спят спокойно след този филм!

# 200
  • Мнения: 4 195
мама Ежка, във филма, интервютатат с персонала са на български, няма смисъл от субтитри
ако поемеш църквата ще  е супер  bouquet

# 201
  • Мнения: 863
Аз ще дойда в обедната ми почивка,може би и мъж ми Peace

Много моля, някой да ми сложи подпис,защото незнам как Praynig Praynig

# 202
  • Мнения: 3 835
Аз ще дойда в обедната ми почивка,може би и мъж ми Peace

Много моля, някой да ми сложи подпис,защото незнам как Praynig Praynig

Чарлин, много е просто. Цъкаш с десен бутон в/у аватара ми, отваряш пропъртис, най-долу, и копираш пак с десен бутон линка. За аватар, първо изтриваш това, което ти е сега там, после отбелязваш, че имаш собствена картинка и пействаш този линк, без да слагаш тагове, директно така.
За подпис, по същия начин с десен бутон копираш линка, след това отиваш в подпис, в твоя профил, и слагаш там лина, само че сега трябва да го оградиш с таговете img    /img, които обаче трябва са в квадратните скоби.
Пиша всичко това, защото сигурно има и други, които не знаят как да си ги сложат. Hug

# 203
  • Мнения: 2 116
teo7777 благодаря! Справих се!   bouquet

 Но някак... как да кажа... на фона на немското дете /ако е такова  Rolling Eyes/ ми се струва че нашето не е достатъчно показателно...!  Confused Разбирам символиката "зад решеетките", но мисля че не се вижда истинския им вид... Cry  Ох, дано сте успяли да ме разберете............  ooooh!

# 204
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте,от вчера чета темите за Могилино и днес гледах филма #Cussing outНямам думи да опиша чувствата,които ме връхлетяха SadКогато се организирате за протеста и аз ще дойда,ще доведа и още хора.Дано поне нещо успеем да променим.

# 205
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз ще дойда зависи кога ще е, по-добре събота/неделя иначе трябва да си взема отпуска.

# 206
  • Мнения: 1 878
И аз ще дойда, най-вероятно поне с едно дете.

# 207
  • Мнения: 3 835
teo7777 благодаря! Справих се!   bouquet

 Но някак... как да кажа... на фона на немското дете /ако е такова  Rolling Eyes/ ми се струва че нашето не е достатъчно показателно...!  Confused Разбирам символиката "зад решеетките", но мисля че не се вижда истинския им вид... Cry  Ох, дано сте успяли да ме разберете............  ooooh!

Разбирам те прекрасно, и много се надявам и другите да ни разбират. Беше ни много трудно да свалим снимки от филма, всички са много страшни. Това е реалността, това съществува, там, сега. който каквото и да говори, кой с каква цел бил направил филма, кой какво си мислел и всякакви други врели, некипели. Тия деца са там, в момента, има ги, това не са само картинки, хорааааааа, проумейте го!!! Аз понеже съм по-умерен човек, опитвам се да разбера всички, и да не прекалявам, се спрях на по-умерения вариант. С това разполагаме, това успяхме да направим, надяваме се да разберете, не ни е лесно. Всички си имаме лични проблеми и ангажименти, всички сме обезверени, но поне ще опитаме. Не заради себе си, заради тях. Заради всички дечица в подобни домове. Какво ни коства, едни аватари и подписи да сложим, протеста ще е в работен ден, за съжаление, това е. То в събота и неделя там няма никой, с/у кой ще протестираме?
Моята сила са едни детски очи, те са в ума ми, всеки ден ги виждам и се сещам за тях. Всеки си има тайна, моята тайна е тази, доверието и топлината на това дете. За мен то олицетворява всички тези дечица без родителски грижи, те не заслужават това. Просто нямат вина, те са деца, деца.

Даааам, явно ми се е насъбрало. Ти какво пишеш, аз какво пиша....... ooooh!

# 208
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз ще направя всичко възможно да дойда Praynig

# 209
  • Мнения: 1 710
Момичета, тъй като ми етрудно да следя темата, моля като уточните ден и час някой да ми прати лично съобщение, за да сменя заглавието на темата и да е видно за всички. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт