Втория конкурс стартира, най-смешно Юлче се избира

  • 10 523
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 238
Здравейте и от нас.
 Бързо оздравяване на всички болнички  Hug
Веси и аз съм се родила с изкривяване на стъпалото, още в родилното ортопеда е казал на мама и са ми слагали гипс на един месец и съм нямала проблеми после. Дано и при вас всичко по-бързо се нареди.
 Стефи кураж и целувки на Етко  Hug
Ние много добре си изкарахме на Боровец, малката беше много послушна, дори хванах малко и от дискотеката. А с мъжа ми си мислехме че точно по-това време миналата година заченахме нашето съкровище, но тогава бяхме на една вила до Асеновград.
 По професия съм инженер по автоматика, продължавам да уча магистратура финанси във Велико Търново, а се занимавам повече с финанси (затова и записах магистратура) и търговия.

# 286
  • Мнения: 4 300
Уф, да се разпиша и аз набързо. Таткото ни е в Дубровник, та по тоя повод поканих майка ми на гости да ми прави компания за 2-3 дена. А и сигурно ще ни спрат нет-а че трябваше в петък да го платя, а ме мързи да сляза, офиса е в мазето на нашия блок Embarassed
Голям студ е навън, аз обличам Ники в космонавта.
За помощта в къщи- помага, ако има точни указания. Иначе само той къпе Ники. Веднъж бях изпрала килимчето от кухнята и няколко домакиснки кърпи. Сложила съм ги в един леген и му казвам "Простри килимчето". После като погледждам той верно прострял само него, а кърпите си седят в легена. Питам го, а той вика "ЕЕЕ, ти само за килимчето ми каза" Joy.
После пак ще се включа и ще се опитам да ви изчета.

# 287
  • София
  • Мнения: 153
Eто малко актуални снимки на бебка

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147600&photo=6

# 288
  • Мнения: 640
И такааа... надявам се всички да сте гласували, защото анкетата приключи Simple Smile Честито на победителите. Повече подробности търсете В НОВАТА ТЕМА  Wink

# 289
  • София
  • Мнения: 17 595
Трябва да ги изолирам newsm78 На малкото превантивно ще давам вит. С и оксцилококциум. Някой да е давал такива?

Давах му вит. C като имаше сополки. Няма оплаквания.

Веднъж бях изпрала килимчето от кухнята и няколко домакиснки кърпи. Сложила съм ги в един леген и му казвам "Простри килимчето". После като погледждам той верно прострял само него, а кърпите си седят в легена. Питам го, а той вика "ЕЕЕ, ти само за килимчето ми каза" Joy.
После пак ще се включа и ще се опитам да ви изчета.


Ха-ха-ха, този разказ си го спомням от бременните ни времена... Чак ме обхваща носталгия...

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 13:23 от katiABV

Общи условия

Активация на акаунт