ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 10

  • 17 128
  • 343
  •   1
Отговори
# 330
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Здравейте,
да се включа пак, аз съм режимна.
Пожелавам ви събота и неделя с възможно най-малко прегрешения и максимум забавления.
Ако мога ще намина, а ако не успея в понеделник всичко ще изчета!

# 331
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
b ivanova -лично при Байкова ли ходи или взе режима от нета  newsm78

# 332
  • Мнения: 1 454
Крисси, много се радвам , че намина...дано не ти е много тежко с работата...разбирам те по Коледа и покрай празниците ще е така- няма как...а иначе...хубаво е , че си решила диетично...то така или иначе...аз си мисля , че по Коледа ще наваксаме всички...тогава за мен ще има една постна, въглехидратна бомбичка...за това съм решила до средата на декември да съм диетична!!! Simple Smile

Днес добре се справям - само кафенца...хихихих,мисля сега да си хапна една краставичка...и да съм щастлива Simple Smile

На всички други
  Hug  bouquet Hug

# 333
  • Мнения: 603
Добро утро
Явно всички сте го отдали на мързелуване щом никакви ви няма  Grinning Желая ве приятен, диетичен и многооооо мързелив уикенд  Hug Heart Eyes

# 334
  • Мнения: 2 099
Добро утро на всички,
Усмивка мерси за кафенцето.  bouquet
Момичета много ви благодаря за милите думи, аз все още съм зле и нямам подобрение, но май и Вики започна отново да се влошава, а и разболяхме и майка ми Cry.

Милички време е за мерки и теглилки, пращайте ми ги до утре до обяд.

Пожелавам ви приятен, слънчев и диетичен уикенд.   bouquet

# 335
  • Мнения: 421
Добро утро милички!   bouquet
mimival    стойте на топличко,гушкайте се,пийте чайчета ! Всичко ще се орпави бързо.... майка ми винаги казваше,че зора е до третия ден - след това всичко се оправя!  Hug

 Аз да кажа,че днес мисля да съм малко по-диетична.Вечра си купих две огромни ткви и мисля да правя един - два тиквени дни! В 100гр. варена тиква има окло 25 - 30ккал.... смятайте  Laughing  Мисля да опропастя 2 килограма

 Вчера бях в застой - не съм свалила грамчета...но малко по-късно през деня ще се премеря хубавичко и ще дам мерки и теглилки,за да съм и аз вече официално в страхотния отбор!

# 336
  • Мнения: 3 453
Здравейте сладурчета Hug Бързам много и наминавам само да ви кажа да пращате мерки до утре на обяд 12,00ч на Мими за новата темика Laughing Heart Eyes До скоро  bouquet

# 337
  • Мнения: 603
Здравейте как сте?  Hug
Мими, пий повече витамини, и дано по-скоро се оправите с Вики  Hug
Криси, как си ти? режима, семейния живот  Party  Hug
Просто Аз, идеята за тиквите е много добра, попада ми и аз много обичам тикви и имам един ден в диетата където се позволяват плодове може да е печена тиква  Thinking
Аз мерки нямам да давам пак, че искам да ми мине Японската диета и тогава, за другата тема, самоче вече началните ми кг. са 50  Close
Приятна вечер момичета  Hug  Heart Eyes

# 338
  • Мнения: 2 099
Добро утро милички,
Уикенда дойде и всички се изгубихте на някъде. Wink
Да се похваля аз имам леко подобрение, вече не подсмърчам толкова и имам повечко сили, само това гърло още много ме мори, но то и по принцип много бавно ми минава. На кг. не съм качила, но не съм и свалила, така че все още имам да догонвам 52-то.
Пожелавам ви лек и диетичен ден и не забравяйте да ми пращате мерките си до обяд, за да мога да пусна табличката на Криси.  bouquet

# 339
  • Мнения: 421
Ух историята с тиквата наистина има ефект! Но въпреки,че сутринта кнатара показа по-малко...аз ще дам мерките от вчера за да не стават гафове,а и ще имам по-голям стимул  Heart Eyes

          Талия - 76см
          Ханш - 89см
          Бедро - 52см
          Ръка - 23.5см
          Прасец - 36.5см
          Бюст - 88см
          Ръст - 172см
          Килограми - 57кг
 
  Лек и диеичен ден на всички и бъдете мнооого усмихнати!

# 340
  • Мнения: 2 099
ProstoAz би ли допълнила мерките си, както са в табличката, че и целта не ти виждам. Peace

# 341
  • Мнения: 421
ръст - 172
преди (преди да забременея бях 59)  значи... преди - 59
сега - 57
минус   -2
цел  53
бюст 88
талия - 76
ханш - 89
бедро - 52
прасец - 36.5
ръка - 23.5 

# 342
  • Мнения: 2 149
Здравейте милички Hug
Бебка спи,мама си пие кафенце в компанията на половинката (има 1 седмица отпуска) и се надявам да ни поглези Heart Eyes
Мими радвам се,че си по-добре Hug
ProstoAz страхотни мерки Peace
За днес си мисля да я карам на салатки с риба тон,а и нямам апетит нещо Crazy
Усмихнат ден  Laughing

# 343
  • Мнения: 3 453
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМИЧКА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243716.new#new

Общи условия

Активация на акаунт