Фотошоп - Б група (абсолютно начинаещи.....)!(1)

  • 41 093
  • 358
  •   1
Отговори
# 135
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
muzka1, аз засега мисля да работя върху работната, пък ще видим.  Wink

# 136
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
SheDevil, стимулиращите сигове мисля, че са чудесна идея...
Хайде, момичета, до къде стигнахте с изрязването? Някакви нови въпросчета да изникнаха в хода на задачката?

# 137
  • Мнения: 557
Отново един тъп въпрос.Качих си четки, инсталирах си ги, но защо са само в бяло и изобщо как се оцветява после ,а може и въобще да не се оцветяват.Нали ви казах че няма да е лесно
 newsm78 newsm17Въобще ако не съм ви омръзнала с моите тъпотии.

# 138
  • Мнения: 11 314
Отново един тъп въпрос.Качих си четки, инсталирах си ги, но защо са само в бяло и изобщо как се оцветява после ,а може и въобще да не се оцветяват.Нали ви казах че няма да е лесно
 newsm78 newsm17Въобще ако не съм ви омръзнала с моите тъпотии.
Когато искаш да ползлваш четките имаш два варианта - като четка или като гума.
Когато е само като четка, отвори един нов слой върхо бекграунда и си избери цвят, скойто искаш да рисуваш. Така ще се вижда.
Когато екато гума - тогава можеш да работиш на последния сложен слой и да триеш в различна форма, така че да се вижда долния слой на същото място.

# 139
  • Мнения: 557
Отново един тъп въпрос.Качих си четки, инсталирах си ги, но защо са само в бяло и изобщо как се оцветява после ,а може и въобще да не се оцветяват.Нали ви казах че няма да е лесно
 newsm78 newsm17Въобще ако не съм ви омръзнала с моите тъпотии.
Когато искаш да ползлваш четките имаш два варианта - като четка или като гума.
Когато е само като четка, отвори един нов слой върхо бекграунда и си избери цвят, скойто искаш да рисуваш. Така ще се вижда.
Когато екато гума - тогава можеш да работиш на последния сложен слой и да триеш в различна форма, така че да се вижда долния слой на същото място.
Това ми беше много полезно,мерси.Никъде никой не го е обяснил толкова просто и разбираемо. newsm10 newsm51

# 140
  • Мнения: 11 607
Хихихихи....колко желаещи и какви хубави дечица Mr. Green

Благодаря от сърце на учителките - другарката Дяволинка и Ани за нагледните уроци! Тренирали сте изрязване....Аз днес се опитах(без да знам,че и тук ще го правите),но не успях!!!

Пускам това,което сътворих докато бях на работа.......


По-късно довечера - повече! Всичко като уроци правя копи пейс в моя компютър....!

# 141
  • София
  • Мнения: 6 743
Ауууууу, чудна тема  Hug
Когато мога ще помагам и аз  Laughing Не, че кой знае колко знам  Embarassed
Ето първо малко снимки за желаещите да рамкират чужди деца  Mr. Green
http://damaianti.multiply.com/photos/album/32/Photo_Album_2007-10-30

Тук как се извива текст (щракнете върху снимката за да видите голяма)



От къде се добавят четки



Как се прекмахва едноцветен фон от елемент

1.

2.Избирате вълшебната пръчица и щракате с нея на фона който искате да премахнете.След това делийт и той изчезва.



Как се използва ФРИЙ ТРАНСФОРМА за оразмеряване на снимки, елементи, фонове и пр. и за въртененто им в различни посоки







Как се променят цветове на снимка, ако е много жълта, синя и прочие и не ви харесва как изглежда



# 142
  • Мнения: 2 271
Ето и моя въпрос как се прави златен брокат  newsm78
Прави се с готова четка за брокат и златен брокатен стил.
Имам и двете.Мога да ти ги пратя по скайпа.

# 143
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
дяяяяяяк.... Embarassed
Хайде и аз с вас,а?
Гледам има доста учителки,които имат здрави нерви Mr. Green
Аз съм се занимавала с Фотошопа няколко месеца,но мисля че го подкарах от главата за краката и резултата е...някои по-сложни Crazy нещица ги мога,а някои елементарни не съм ги и чувала...
Така че подкарвам с вас отначало и обещавам ще карам подред Blush

едно въпросче като за начало..как ги поставяте тези заснети екрани на които ни показвате действията в Фотошопа?

# 144
  • Мнения: 1 884
Айде сега, всеки който се чувства начинаещ, да се обслужи сам и ако иска да си качи това в подписа:  Grinning


За напредналите ще има други сигове.

# 145
  • Мнения: 1 040
запи-и-с!

# 146
  • Мнения: 11 607
Дяволинке, ако махна лентичката фен - няма се сърдиш, нали?

Критики, критики чакам.......

# 147
  • Мнения: 858
Мама Цоцоланка-аз я виждам размазана newsm78.В долния ляв ъгъл виждам бяло петно-нарочно ли е така newsm78Кръглата снимка я вдигни малко по нагоре Peace

# 148
  • Мнения: 2 271
Плачолина от рамките,напревени досега от новаците, твоята най-много ми харесва!Браво!

Дяволке,Ани,Дамаянти браво за нагледните уроци!

# 149
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
момичета може ли малко помощ  Praynigно моля да не ми се смеете Blush
Тъй като ми се наложи да си преинсталирам компютъра и сега си качвам фотошопа ,но като тръгна да го инсталирам ми търсят сериен номер  Rolling Eyesа аз съм толкова зле че незнам къде го пише ooooh!
Дано някой ми помогне ,че само ви чета и се дразня Tired

Общи условия

Активация на акаунт