Бременни чужбински мами - 16

  • 16 511
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 390
Десита
на теб всъщност кога ти е термина? Гледам сме доста близко  Grinning

# 271
  • Мнения: 502
Честито на мама Мари! Добре дошла на малката принцеса със страхотно име Даная! Да е здрава и щастлива!


Моето бебе май е най- малкото тук - 4,4 см беше в понеделник.  Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 392
Честито на мама Мери и добре дошла на щерката Даная!!!! Да са много  здрави и щастливи!!!  bouquet  bouquet

# 273
  • Мнения: 1 584
Честито Мери! Да ти е жива и здрава и много да те радва!

# 274
  • Мнения: 410
честито на мама мери  bouquet.да ви е жива и здрава бебка и много да ви радва!

# 275
  • Мнения: 1 545
Десита
на теб всъщност кога ти е термина? Гледам сме доста близко  Grinning

Ели, доктора ми го е изчислил на 2 август, ама според последната менструация е в края на юли. Иди, че разбери?!? Утре съм на преглед и ще видим как се движи с размерите.

# 276
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Здравейте!
Да взема да цопна и аз с двата крака в тази тема, след като вече няма къде другаде да пиша.
Елииии, излезе права, че сме като близнаци, е на виж лентичката. Специално заради теб ми смениха термина на 08.07.08

# 277
  • Мнения: 6 390
посестримо   Grinning
абе няма нищо случайно  Mr. Green всичко е изчислено... там някъде горе в звездите  Whistling Mr. Green
Сега остава да ги роди ме в един ден и то различен от термина  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 2 825
Честито на МариРус и добре дошла на бебе Даная   bouquet Да расте здрава и весела, а мама бързо да се възстановява   bouquet

Десита, хубава дата е 2.08, готини са хората родени на нея  Wink
Ели, казаха ли ви вече какво ще е бебчето?

# 279
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Ели, знам аз. К'во Ша кажеш за 17.06 Simple Smile
Аз съм с девойка, както ти и казах, оставям ти младежа Simple Smile
Добре дошло на бебе Даная, мама МариРус, бързо да се възстановява!

# 280
  • Мнения: 6 390
Ели, знам аз. К'во Ша кажеш за 17.06 Simple Smile
Аз съм с девойка, както ти и казах, оставям ти младежа Simple Smile
Аз за датата всъщност съм без претенции, май никой не познавам роден юли месец  ooooh! Grinning
За половете, без значение, важното е да сме разно-полови  Mr. Green

Десита, хубава дата е 2.08, готини са хората родени на нея  Wink
Ели, казаха ли ви вече какво ще е бебчето?
И аз познавам хубави хора родени на 2.08.  Whistling, даже малко завиждам за тая дата  Wink Grinning

Кларе
още не е ясно, но съвсем скоро ще се изясни...

Мацки
искам да питам някой ходил ли е на амиоцинтеза?
Мин. седмица  ми направиха биохимичен скрининг и днес се обадиха, че са излезли резултатите и са в рискова граница, и другия петък ме пускат на амиоцинтеза  ooooh!
Малко се притесних, че уж трябвало да лежиш и почиваш известно време след това... а това изобщо не ми влиза в плановете  Crazy

Има ли някой опит да сподели...

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 12:05 от Eli_cz

# 281
  • Мнения: 410
Ели, знам аз. К'во Ша кажеш за 17.06 Simple Smile
Аз съм с девойка, както ти и казах, оставям ти младежа Simple Smile
Аз за датата всъщност съм без претенции, май никой не познавам роден юли месец  ooooh! Grinning
За половете, без значение, важното е да сме разно-полови  Mr. Green

Десита, хубава дата е 2.08, готини са хората родени на нея  Wink
Ели, казаха ли ви вече какво ще е бебчето?
И аз познавам хубави хора родени на 2.08.  Whistling, даже малко завиждам за тая дата  Wink Grinning

Кларе
още не е ясно, но съвсем скоро ще се изясни...

Мацки
искам да питам някой ходил ли е на амиоцинтеза?
Мин. седмица  ми направиха биохимичен скрининг и днес се обадиха, че са излезли резултатите и са в рискова граница, и другия петък ме пускат на амиоцинтеза  ooooh!
Малко се притесних, че уж трябвало да лежиш и почиваш известно време след това... а това изобщо не ми влиза в плановете  Crazy

Има ли някой опит да сподели...
на мен ми правиха амиоцинтеза в 16 тата седмица.не боли изобщо,но е добре като вземат от водата бебето да не се мърда.моето лежеше неподвижно и нямаше опасност.после около 1 седмица ме боля тъпо като че някой те е ударил в мускула,но трябва само лежане след това и никакво вдигане на тежко.тука лабораторията ми взе много пари,питай преди да направиш колко ще ти струва да не се изненадаш.пиши какво си решила.

# 282
  • Мнения: 6 390
При нас все още има нещо като комунизъм в здравоопазването, безплатно е, само незнам такса 1.еур дали ще ми искат, при всяко ходене на доктор се дава
Всъщност поне до миналата година беше безплатно, но досега стотинка не съм платила за нищо, така че си мисля че и това е без промени... но ще питам
Ден-два ли  лежиш, или цяла седмица?

# 283
  • Мнения: 11 315
Ели, на мен ми правиха с първата бременност. Взеха ме стационарно. Трябваше да лежа по корем и така ме свалиха с леглото в кабинета. Там на място с една дебела игла под ултразвуков контрол ме бодоха 3 пъти, докато успеят да пробият плацентата. Беше неприятно.
След това трябваше да лежа 2 ч.пак по корем или ако съм по гръб с една тежка възглавница на корема.
Резултатите излязоха след 4 седмици (по спомен).

# 284
  • Мнения: 6 390

аз се зачетох по цз сайтове, за едни добре, за други зле... май пак няма еднозначен отговор
Едни цели дни лежели, на други още по лоши работи се случили  Praynig
Май най-важното е да са специалисти тези там на място...

Общи условия

Активация на акаунт