Фотошоп - Б група (абсолютно начинаещи.....)!(2)

  • 22 049
  • 358
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 400
Лекси, някъде малко по-назад в темата обяснявах за очичките - опитай. Иначе тази ти рамка е много добре, но можеш да сложиш сенки и на другите елементи - в момента имаш само на едната снимка и добре ти се е получило. И ...тези цветя мисля, че са излишни. Опитай да видим как ще се получи  PeaceА! И врътни синият фон под втората снимка малко нанякъде, а самата снимка - една идея нагоре - така е като лепната за крайчето Blush

# 316
  • Мнения: 480

Момичета,ставате все по-добри. smile3501Аз само ви следя,защото нямам време за творене.Ама днес се заинатих и сътворих.
Искам коментари,защото колкото снимки съм пуснала до сега,няма коментари по тях,а така не знам къде греша.Моля учителките да ме забележат и да си кажат мнението.Място за сръдни тук няма,защото трябва да се учим,докато е време.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 15:55 от angyL.A.

# 317
  • Мнения: 480
Една грешка си видях сама.Забравила съм сенките на 2008. Embarassed

# 318
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!Аз известно време отсъствах от форума, а сега с изненада виждам колко сте напреднали и колко интересни рамки имате! Дали учителките са добри или вие бързо схващате  Wink

angyL.A., рамката ти е много хубава! Да, сянката на 2008 си забравила, но аз бих подредила годината по друг начин, както и Честита нова година. Също бих сложила портретната снимка на момченцето в средата. Иначе като цяло рамката е много, много добра!

Лекси, е забравила да оправи очичките на дечицата!

А Zelenika ми се струва, че е разтегнала непропорционално най-горната снимка на бебчето! Както и ъглите трябва да бъдат върху снимката, а не обратно!

# 319
  • Мнения: 1 400
angyL.A., едва ли влизам в графата "учителки", но ще се опитам да раздам малко съвети... Другите ти неща не съм оглеждала - признавам, така че - само за това ще коментирам. Първо - това лилавото парче...за какво е? Много наникъде ми идва... Или целият фон направи такъв или просто го разположи точно под снимките - да изпъкват . Другото, и основно - подбирай си снимките да са горе-долу в една тоналност . В момента дясната е най- добре, средната синее, а лявата - размазана и тъмна. Опитай да ги оправиш. И като цяло - целият елемент със снимките може да се понагласи нанякъде, защото сега нито е в средата, нито ...де да знам и аз Blush Опитай тези неща за сега Peace И сянка сложи на лентата със снимки.

За ъглите на снимката на Лекси - и така е добре Peace

# 320
  • Мнения: 137
Здравейте и от мен! Наистина сте много добри!!! Поздравления Hug
Ето един начин, за корекция на червени очи:

Според мен е много лесен и ефективен. Дано да ви помогне.
Давайте все така. Следя ви с голям интерес и очаквам "контролното" Laughing

# 321
  • София
  • Мнения: 1 456
Ваш ред е!  Благодаря!

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 13:03 от muzka1

# 322
  • Мнения: 3 971
Ето нещо и от мен Peace





Чакам критики  Mr. Green  и контролно Whistling

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 13:59 от DVV

# 323
  • Мнения: 480


angyL.A., рамката ти е много хубава! Да, сянката на 2008 си забравила, но аз бих подредила годината по друг начин, както и Честита нова година. Също бих сложила портретната снимка на момченцето в средата. Иначе като цяло рамката е много, много добра!

Благодарности за коментара.Кажи само идеята каква ти е за надписа и за годината.А портретната снимка е там,за да изпъква на лилавия фон.И как да направя другите две снимки по-светли?

# 324
  • Мнения: 480
Вейдър,лилавия фон е за да изпъкне последната(портретната) снимка.Сянка съм слагала на всички елементи,но на рамката сложих и glow или нещо такова и затова не се вижда.И да попитам-трябва ли елементите да са винаги центрирани-има ли такова правило.Има и асиметрия,нали,или е само термин.А за тъмните снимки-признавам си,че не знам как да ги оправя-посъветвай ме. Praynig

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 15:49 от angyL.A.

# 325
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси на всички  bouquet Довечера ще оправям, че единият от моделите иска компания.
muzka1, много е красива - и рамката и модела
DVV, много ми харесват нещата ти - най-много тази, която пусна вчера втора /ако не бъркам/ - тъмночервената рамка с пеперудите.
angyL.A. и твоята ми харесва - само дядо Коледа с еленчето не ми е много на място /или ми дребнее в сравнение с другото/
 

# 326
  • Мнения: 858
angyL.A  не знам какво имаш в предвид под центрирани елементи,но ако става въпрос за това дали може да се завъртат в различни посоки-да .Даже е почти задължително за да им намериш точното място PeaceАз лично харесвам повече несиметрични и по раздвижени рамки HugСнимките осветлявам така-image-adjustments-brightness/contract

# 327
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ето първото ми творение за днес Flutter

Има ли някой да ми се кара Mr. Green

# 328
  • Мнения: 3 971
Лекси  мерси  bouquet

# 329
  • Мнения: 1 400
Ето първото ми творение за днес Flutter
Има ли някой да ми се кара Mr. Green
Държиш ли? Mr. Green
Ами...цветята ти са размазани, а тези, другите, жълтите - ма много жълти бе..Белите линии са излишни на рамките...Единственното контрастно и ясно очертано нещо е пеперудата. Ако жълтите цветя са четки-  тях също можеш да накараш да изпъкнат с малко сянка и туй-онуй.Както и размазаните цветя. Толкова засега, че трябва да бягам Laughing

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 15:55 от Вейдър

Общи условия

Активация на акаунт