отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 537
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 6 002
Здравейте момичета,днес бях при д-р Александров на преглед и ми назначи ЦС за другият месец,но не ми спомена нищо за изследвания за хламидия newsm78.Понеже по това,което прочетох повечето  от вас са ги правили преди снимката искам да попитам задължително ли е да си направя такова изследване след като не ми е казал?Благодаря ви!!

Мен ме накараха първо да се изследвам за хламидия,въпреки,че имах такова отпреди 4 месеца.
Иди и си пусни в някоя лаборатория непременно. Peace

# 751
  • Мнения: 578
Ясно,Благодаря ти!Сега звъннах в клиниката на сестрата и тя се учуди,че доктора нищо не ми е казал.Каза да и се обадя от 1вия ден от цикъла и да отида да ми ги пусне и след това снимка.Ох съвсем нова съм в клиниката и още нищо не разбирам.

# 752
  • Мнения: 398
И аз да се включа, също съм много доволна от доктор Александров, макар да съм ходела само веднъж преди две седмици на консултация след хормонални изследвания и вагинален видеозон. Всичко беше наред и сега остава само снимката. По принцип мисля да я оставя за март месец 2013 година, защото ако не стане до тогава бебчо, ще направим година и половина безуспешни опити. Вие колко време сте пробвали преди да си направите цветна снимка? Извинявам се ако въпроса не е за тук.

# 753
  • Мнения: 6 002
И аз да се включа, също съм много доволна от доктор Александров, макар да съм ходела само веднъж преди две седмици на консултация след хормонални изследвания и вагинален видеозон. Всичко беше наред и сега остава само снимката. По принцип мисля да я оставя за март месец 2013 година, защото ако не стане до тогава бебчо, ще направим година и половина безуспешни опити. Вие колко време сте пробвали преди да си направите цветна снимка? Извинявам се ако въпроса не е за тук.
Не смятам ,че ще ти навреди да си направиш снимка,а спермограма имате ли-как са нещата там?

# 754
  • Мнения: 398
Правели сме спермограма, там всички показатели са в норма. Хламидията също излезе отрицателна. Аз за тръбите най-вече се притеснявам. Като студентка доста често имах въспаление на тръбите, но лекарите казваха, че не са сериозни. Въпреки това се притеснявам. Но много ме е страх от цветната снимка и затова исках да си дам още няколко месеца. Пък и Александров каза да пробваме до края на годината и тогава. Може да не чакам март , а още началото на 2013г. Търсех тема за ЦС, но не намерих.

# 755
  • Мнения: 6 002
Правели сме спермограма, там всички показатели са в норма. Хламидията също излезе отрицателна. Аз за тръбите най-вече се притеснявам. Като студентка доста често имах въспаление на тръбите, но лекарите казваха, че не са сериозни. Въпреки това се притеснявам. Но много ме е страх от цветната снимка и затова исках да си дам още няколко месеца. Пък и Александров каза да пробваме до края на годината и тогава. Може да не чакам март , а още началото на 2013г. Търсех тема за ЦС, но не намерих.
Снимките ги прави с упойка(е не пълна де  Grinning) няма страшно.

# 756
  • Мнения: 2 802
Мисля, че е време да пуснете нова тема  Hug

# 757
  • Мнения: 619
Kristisha ето ти линк към  темата, където има доста изписано за ЦС и Хидротубацията. Може да даде отговор на някои от въпросите ти  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=544570.525;topicseen

# 758
  • Варна
  • Мнения: 801
пуснах нова темичка преди да са ни заключили
 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=687177.new#new

# 759
  • Мнения: 1
Вчера бях на преглед при д-р Александров ,никакво внимание,пренебрежително отношение и на всичкото отгоре ми изписа лекарство,което го няма...и фармацевтите не могат да си спомнят откога...потресена!

Общи условия

Активация на акаунт