Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 38 914
  • 448
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 050
Аз на работа правя супозиториите и глобулите от какаово масло-супер сладко мирише, топи ми се по кожата като че ли съм най-приятното нещо и се разтапя от вида ми Joy Много е яко но неудобно за работа. А лятото ставало и за придобиване на тен Crazy  Crazy Но е скъпичко Peace
Чета аз-ма вие много пишете бе  #Crazy  Hug

# 136
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Преди малко и аз си купиш масло на Икаров, Имаше доста неща и аз избрах бадемово, правилното ли съм избрала?
Маската си я направих като разтопих за кратко маста в микровълновата и после добавих другите съставка и беше ок.
Може ли снимка на това кокосово масло?  Praynig

# 137
  • Мнения: 3 050
http://ehealthbeauty.com/index.php?main_page=product_info&products_id=68

бадемовото е много полезно  Peace

Аз се изкъпах вече и чакам да изсъхна   Hands Clap

# 138
  • Мнения: 4 496
Ето го кокосовото масло:

КЛИК

Даpepsi_80 , бадемово е най-добрия вариант!

# 139
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Тогава в събота,когато е ден за маска ще сложа бадемово масло. Да махна ли маста в този случай?

# 140
  • Мнения: 4 496
Може да я махнеш, ако желаеш и ако те е страх, че ще стане прекалено мазно. Flutter

# 141
  • Мнения: 3 050
Може да се замени с бадемовото, да.  Peace
Аз поне като си купя тривитаминол ще слагам вместо мас, бад. масло- то допълва ефекта от дългата коса който търсим  Flutter
хехе, с красим  Hug се препираме тук, ама като не ми се сяда да уча... ooooh!
Чувствам косата ми много чиста и мисля че е от аспирина освен от шампоана.
Днес ще говоря със сестра ми  (Far Away) дали да купуваме като намерим направо две шишета от АДЗЕ че и тя иска  hahaha

# 142
  • Мнения: 3 782
Мале,наистина ще банкрутираме тук Rolling Eyes Вие всичките тези масла ли слагате? Не ви ли стана много мазно. Аз веднъж като сложих от бадемовото,маслото от гроздови семки и още едно и стимуланта на Икаров и косата едва си я измих. На другия ден едва я изтраях така.

# 143
  • Мнения: 3 050
Аз слагам само бадемово сега, като си взема другите ще ги редувам но и мен ме е страх от мазното и слагам по- много малко  Peace

# 144
  • Мнения: 4 496
Аз пък слагам от всичките масла, които имам...Лесно се мие после.Явно добре попиват кожата и косата ми... Rolling Eyes
Красим не се препира, красим се хили само. Mr. Greenутре ще ти каже защо.

# 145
  • Мнения: 1 365
Момичета, аз вече два пъти слагам готов балсам в маската и трябва да ви кажа, че си измивам главата с едно насапунисвне с шампоан. После слагам балсам - само по краищата, както каза Зизи, и косата ми изглежда супер. Като се има предвид, че я изсветлих, за да махна черна боя и в момента съм малко като морковче, но самата коса изобщо не е изгоряла. Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 2 459
Ама вие сте се надпреварвали да пишете, не мога да изчета Shocked

# 147
  • Мнения: X
Да Ви разкажа сега аз. Flutter
Влитам във ветеринарната аптека и обявявам, че искам тривитаминол!
Човекът ми дава и аз започвам да го разпитвам..."ами какви са конските витамини, за които чувам напоследък?". Той ме поглежда леко стреснато и ми посочва един стелаж - "Отгоре до долу са витаминнни препарати. На всички витамини за животни обичат да им казват "конски", Вас какво Ви интересува?" "Ами, да речем нещо, което може да се маже..." "Ето, Мегадерм (жълтеникава течост, бутилка колкото шампоан, пластмасова, прозрачна, 11.90лв)", казвам "не, мерси, това го знам". Той ми посочва - "Имаме и Виалитон, на водна основа". Аз пак "Не, мерси, това са мастнор-рими витамини, все пак", той с изненада ме поглежда и казва"Да, така е, права сте". Явно не мина номерът.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 19:36 от Анонимен

# 148
  • Мнения: 2 459
Хаха, взела си акъла на човека Joy

# 149
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ами мазничко си е, но с повече упоритост и оцетене вода резултата е прекрасен. Мисля да ги редувам-мас, бадемово масло,мас......

Общи условия

Активация на акаунт