Моля, помолете се за мен и нероденото ми дет&

  • 18 135
  • 496
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 562
Вярвай и всичко ще бъде наред  Laughing
С теб сме  Praynig

# 166
  • Мнения: X
 PraynigДано всичко да е наред с теб и с бебчо.....имате всичката ми положителна енергия

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 00:44 от Анонимен

# 167
  • Мнения: 80
Дано всичко да бъде наред с теб и малкото човече!

# 168
  • София
  • Мнения: 448
Миличка,моля се от все сърце за теб и твоята рожба!Надявам се,че всичко ще е наред и скоро пак ще ни радваш в нашата тема за МАЙчетата! Hug

# 169
  • Мнения: 728
Много кураж и сила ти желая и искрено вярвам, че нещата ще се оправят скоро  Praynig

# 170
  • Мнения: 23
 Praynig И ние се молим за теб миличка! Дай Боже всичко да се нареди!!!
Бъди силна!  Praynig

# 171
  • Мнения: 3 478
Имай вяра и не се предавай! Стискам палци всичко да завърши благополучно Hug Praynig

# 172
  • Мнения: 45
Моля се за теб и бебо  Praynig Praynig Praynig.Силно, силно се надявам, че всичко ще се оправи и когато му дойде времето ти ще гушкаш едно здраво бебче!Кураж, мила! Hug

# 173
  • София
  • Мнения: 1 750
Здравейте, момичета.

Люта Чушка още е в болница. Преди малко говорихме. Бият й Бусколизин и Но-шпа. Утре ще я гледат на ехограф и ще решат какво да правят. Каза, че изтичането продължава.  Sad  Не звучеше никак обнадеждено, което много ме натъжи. Сякаш се е примирила, че шансовете са минимални. Дори лекарите се опитвали да я подготвят за недобрия изход. А сега има нужда от най-много и най-силна вяра в добрата подредба на нещата. Аз вярвам, че бебчо има шанс и след пет месеца ще се гушкат с мама. Пък и толкова хора тук им изпращат положителна енергия   Hug

Чуш, моля те, не се предавай! Вярвай! Моля се за вас!  Praynig

# 174
  • Мнения: 756
моля се от цялото си сърце за теб и за детенцето ти , дано всичко е наред успеят да го задържат.... нека Господ да е с вас. Praynig Praynig

# 175
  • Мнения: 40
Моля се за вас.
Имам позната на която при амниоцентеза й спукаха /или незнам как е точната дума/ плацентата и й изтекаха водите, но се възстановиха и преди време роди живо и здраво дете.
Така, че не се притеснявай всичко ще бъде наред
Стискам палци

# 176
  • Мнения: 141
   Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigи дано скоро да има добри новини ,кураж ние сме с теб

# 177
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Моля се за теб и бебчо!

# 178
  • Мнения: 147
Чуш, вярвай  Hug Hug

# 179
  • Мнения: 966
Мила Чуш моля се за вас  Praynig кураж и вярвай  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт