Осем деца натровени от лекарство в 11 ЦДГ-Лозенец!

  • 31 273
  • 602
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако са пили нещо в градината, то трябва до 1 час да им е станало зле, а не чак вечерта. Не ми звучи логично иначе.

# 106
  • Мнения: 106
На една позната детето е от тази група. Питала е детето: "Кой ви даде бонбоните?" и то е отговорило : "Госпожата". Детето е на 5 години!
 Shocked
Не искам да обвинявам, ама верно е по-вероятно да е така, и по бай Тошово време се чуваха такива работи.
- 6 деца се намазали с грим - ама 14, ако ги няма си е цялата група...
А бе госпожи, лелки, директор - всички носят отговорност!

# 107
  • Мнения: 229
Ох, много тревожно, слава богу, че децата са добре и че такива случки са изключение.
И аз много искам да разбера как е станало, но пък си давам сметка и че дъщеря ми - на пет години, напоследък е много изобретателна, определено върши забранени неща с някакво желание да се доказва и го прави тайно с една хитра усмивчица ...
Тя ми съобщава, че често следобед, когато трябва да спят, учителките ги няма и те не спят - значи е лесно да правят и други неща - включително да гълтат хапчета. Странно обаче, дори малкият ми син, чувствайки горчивия вкус, би го изплюл на момента ...
Дано скоро да разберем истината.
А обощенията по отношение на всички учители, заплатите им и пр. намирам за неуместни.

# 108
  • Мнения: 25 620


Како Сийке, ти пък що реши че теб визирам, та се засягаш Shocked  


Ей, изтрещяхме вече!  Laughing
Нито считам, че някой ме визира, нито пък се засягам. За какво?
Всички сме разтревожени за децата, включително и аз, въпреки че моето е вече голямо и не посещава ДГ.
Просто ми се иска да не се истеризира темата, а да изчакаме по-спокойно огласяването на истината. ИСТИНАТА, а не предположения и инсинуации.  Peace

# 109
  • Мнения: 7 716
Аля вчера беше болна и не ходи на градина, днес щяхме да ходим, но свекъра ми се обади да каже че е имало линейки пред градината и по-добре да я задържим още един ден.... за сега ще я задържим за по-дълго, да видим, какво точно се е случило  #Cussing out

Какви линейки има пред детската? Shocked
Нали снощи и през нощта децата са водени от родителите в Пирогов?

# 110
  • Мнения: 229
Ох, не мога да повярвам, че е госпожата, това наистина не би го направил нормален човек. От друга страна, ако си представя, че съм в същата ситуация, бих повярвала на дъщеря ми, още не се е научила да лъже за такива неща. Ужас!

# 111
  • София
  • Мнения: 2 958
Миличките малки зайчета Sad Това е ужасно!

Чух по Новините на НТВ.
Учителката казала ,че Диазепам успокоява, а те били превъзбудени след следобедния сън. На моето дете съм давала Диазепам/след гърч на 1г,10 м/ и въобще не е  бил спокоен, напротив става хипер възбуден. Явно на всеки действа различно. Rolling Eyes

Всъщност това няма значение. Значение има ,че НЯКОЙ НЕ СИ Е ГЛЕДАЛ работата, отново!Родител /дали ?/  или/и   учител /със сигурност !/ - ще видим....
Ще се оправят дечицата!
Всички родители  трябва да внимаваме и да гледаме с 4 очи какво си носят децата  в джобчетата!

# 112
  • Мнения: 143
сьс сигурност са били без контрол. докато спят примерно... директорката да си подава оставката -така се носи отговорност. трябва такива инциденти да има, за да разберат, каква отговорност и постоянно наблюдение са необходими, когато се гледат деца.

# 113
  • Мнения: 2 891
Гери, прекали с това изказване! Сигурна съм, че в професията, която практикуваш има и некадърници, но ти не би желала да те сравняват с тях, нали?

За оставките - напълно задължителни. Ако моето дете е сред потърпевшите, ще ги съдя до дупка. Учителки, главна сестра, директор, даже и министерството.

Предлагам и мен да ме линчувате, за дето изтървах малкия и той изяде батерия.

# 114
  • Мнения: 210
 hahaha
Е това е... и извънземните ще дойдат до утре на обяд, когато децата ща се
49 натровени с антифриз /с подозрение ,че са нападнали неправилно паркирал автомобил през времето в което лелките мислели, че спят/
и 17 натровени с неясно какво  /спрягат се около 5 хипотези /, Crazy приемани по 8 различни схеми в петте клона на Пирогов в София... А министъра на образованието ще завърже леличките пред Президентството и ще им нанесе 20 удара с бич за назидание и за успокоение на родителите...  #Crazy

# 115
  • Мнения: 6 501
На една позната детето е от тази група. Питала е детето: "Кой ви даде бонбоните?" и то е отговорило : "Госпожата". Детето е на 5 години!
 Shocked
  Това,че детето е казало"госпожата" само по себе си е шокиращо и плашещо,но да се заместват думите"хапче,лекарство" с "бонбони" #Crazy .... Детето трябва да прави разлика между хапче и бонбон ,точно за да се избегнат подобни инциденти.

# 116
  • Мнения: 3 447

Предлагам и мен да ме линчувате, за дето изтървах малкия и той изяде батерия.
Джей джей, 14 деца не се изтървават толкова лесно. Ако само едно беше погълнало хапчетата, ок - инцидент, става за секунди. Но 14?

# 117
  • Мнения: 2 792
 Абсолютна безотговорност на персонала, трябва да се търси  персонална отговорност до дупка, за мен цялата история е безкрайно възмутителна, не искам да съм на мястото на родителите.
 Радвам се, че децата са добре.

# 118
  • Мнения: 4 841
hahaha
Е това е... и извънземните ще дойдат до утре на обяд, когато децата ща се
49 натровени с антифриз /с подозрение ,че са нападнали неправилно паркирал автомобил през времето в което лелките мислели, че спят/
и 17 натровени с неясно какво  /спрягат се около 5 хипотези /, Crazy приемани по 8 различни схеми в петте клона на Пирогов в София... А министъра на образованието ще завърже леличките пред Президентството и ще им нанесе 20 удара с бич за назидание и за успокоение на родителите...  #Crazy

Що не се озаптиш малко със саркстичните си коментари?
Най-обичам когато някой се прави на остроумен когато се случи нещо трагично... Какво доказваш, и на кой, мислиш, си забавна????

# 119
  • Мнения: 2 891

Джей джей, 14 деца не се изтървават толкова лесно. Ако само едно баше погълнало хапчетата, ок - инцидент, става за секунди. Но 14?

Ако се докаже, че са им ги дали нарочно, собственоръчно ще ги бичувам. После - затвор!

Общи условия

Активация на акаунт