Споделете 34

  • 24 688
  • 1 211
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 4 300
Вълчо, вземи пусни, я виж колко жени те чакаме Mr. Green

# 1 201
  • Пловдив
  • Мнения: 23 684
Някога дали ви се е спяло, ама толкова много, че като легнете да не можете да заспите. Ей така ми е сега на мен. Спиииииииии ми се, а като легнах на дивана съм толкова уморена, че не можах да мигна.

# 1 202
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Често ми се случва напоследък. Гадно е, но се свиква.

# 1 203
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Айде, ще се пуска ли НОВА ТЕМА?

# 1 204
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
За пореден път установих, че на вълка вратът му е дебел, щото си върши работата сам.
Ама ще си го набия в тиквата вече.
Само не искам разни лисици да ми подмятат опашки, и пак да се залъгвам.

ПП Liska няма нищо общо с моето словоизлияние.  Mr. Green
А, и Вълчо също.
Проблемът си е в моята менажерия.

# 1 205
  • Мнения: 2 212
Някога дали ви се е спяло, ама толкова много, че като легнете да не можете да заспите. Ей така ми е сега на мен. Спиииииииии ми се, а като легнах на дивана съм толкова уморена, че не можах да мигна.

Янтре, и на мен напоследък ми се случва...но и аз сама си го правя като не лягам като ме си приспи, а вися 2 часа още и после от преумора мозъка не може да се успокои.

Тъкмо казах, че ще го отбележа скромно днешния осми декември, но след скромното се оказа, че ме поканиха и на нескромно шумно, но доколкото усетих ще е в чалга клуб  Crazy Може би по време на скромното ако сложа за основа повече бяло вино, после сама ще се засиля към чалгата  Mr. Green

# 1 206
  • Мнения: 17 407
Някога дали ви се е спяло, ама толкова много, че като легнете да не можете да заспите. Ей така ми е сега на мен. Спиииииииии ми се, а като легнах на дивана съм толкова уморена, че не можах да мигна.

Откак имам и друго дете- непрекъснато. Свиква се, да Mr. Green
Айде, какво се пинкате за новата тема!

# 1 207
  • Мнения: 27 524
Вълчо ли чакаме да я пусне?  Simple Smile

И от мен честито на студентите   bouquet

# 1 208
  • Мнения: 17 407
Вълчо ли чакаме да я пусне?



Изглежда. ТАка и не разбрах какво значение има кой ще пусне новата тема.

# 1 209
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз ще я пусна. Чакайте малко.
Молим:


Споделете 35

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 14:29 от Саня

# 1 210
  • Мнения: 6 993
О, току-що видях на друго място потребител с моята фамилия Shocked Потрес. Тръпки ме побиха. Какво ли е да си Иванов или Петров и навсякъде да има други с твоята фамилия...
П.С. Срещала съм досега само един човек с моята фамилия, бивша свалка. Майка му го беше ядосала и той искаше да ме запознае с нея и да и каже, че се е оженил тайно Joy

# 1 211
  • Мнения: 2 212
Майка му го беше ядосала и той искаше да ме запознае с нея и да и каже, че се е оженил тайно Joy


Аматьор! бих казала в сравнение с теб  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт