ПАЗАРДЖИШКИ майчета добрички - за БАЗАР се стягат всички!(3)

  • 9 940
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 941
Аз за гледане, ще гледам - ама и вие в този сняг на Юндола  newsm78 - гледайте как карате, че ще ви мисля
Приятно изкарване   bouquet

п.с. шалчета, ако бяхме направили и плетени шапки как щяха да въряяяяят, ама като немога нито да плета, нито да шия - техничарче съм си аз  Embarassed

# 286
  • Мнения: 2 577
Ох, завиждам и на Лили - супер е сега на Юндола!

В неделя цяла кола със пампи, мокри кърпи, мляко ще ще закарат на мамата с 5-те деца! Hug HugБлагодарности на сем. Ралеви

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 11:28 от mama_iana

# 287
  • Мнения: 227
  ...имам идея,малко късно се раздвижиха сивите ми клетки,но ще я споделя,по добре да го направя макар и да не се получи,отколкото да съжалявам,че не съм я изрекла на глас,та идеята ми е следната:да има човек в образ по избор-Дядо Коледа,джудже,Снежанка,който да приканя минувачите да посетят благотворителния ни базар,актьор по професия или душа,съгласете се,че работливият китайски народ се е постарал да ни зарине с евтини и лъскави дрънкулки, и за да те забележат измежду многото се налага да си оригинален.
 Наясно съм,че само идея,сама за себе си без организация и подготовка не струва много,но ако чете подходящия човек за моята идея и може да помогне ще съм му безкрайно благодарна да се обади и пише,а аз ще кажа никога не се знае - знае ли се.
...сняг,вали,вали,колко хубаво нали...


# 288
  • Мнения: 2 577
Малееееееее, завъртя ми се главата от лепене на лепенки и пликчета...Тед ми донесе нещата от софиянки. Красиви картичик с гобленче, гоблени и други такива неща.
А иначе поне по една  коледна шапка можем да си сложим Hug
Или да се направим на плейбой зайчета/ е, тогава ще видета пари Mr. Green/

# 289
  • Мнения: 2 214
Цитат
картичик с гобленче, гоблени и други такива неща.

 Joy Joy Joy На Яна и започва да личи, колко много лепенки налепила.
 Стискай зъби, има още.

# 290
  • Мнения: 1 163
Момичета,от колко часа ще  започнат продажбите във вторник? Close-mas:

# 291

Общи условия

Активация на акаунт