Количка X-Lander???

  • 76 221
  • 745
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 398
julianka  сега като гледам този кош си мисля, че няма да е толкова удобен.Значи коша си е с извивка като столче.Когато искаш да е в легнало положение просто го завърташ назад.Искам да кажа, че облегалката не се мести, а целия кош.По мои наблюдения на мамите не им е особено удобно.Такъв кош имат CANGAROO EXCESS, Chipolino "Джема".
Но това си е моето мнение. Peace

# 196
  • Мнения: 91
tsvetkova_elica на кой не е било удобно, на мами да карат в такова състояние количка или на бебето?  newsm78
То аз си мисля, че ако ще имам кош за новородено, евентуално ще го използвам до 6 месеца, та пълно легнало няма да е от най-използвани варианти... само може би ако детето ще заспи навън.... обаче ако не е било удобно за самото лягане...  Thinking сигурно трябва пак да ходя да видя количката....

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
julianka ,не е удобно на детенцето да спи свито.Ако коша пада целия назад,а не само облегалката,наистина не е удобно

# 198
  • Мнения: 398
julianka ,не е удобно на детенцето да спи свито.Ако коша пада целия назад,а не само облегалката,наистина не е удобно

Именно.А и имай предвид, че на 6-7 месеца детето спи по 4-5 пъти дневно.

# 199
  • Мнения: 91
и кво да направя сега....  Sad вече се навих.... избирах между  тази модел и http://www.kasidabg.com/x-lander-xt-graphite-2008.html На мъжа му втората повече харесва, само кг. смущават и не не него, а мен. По принцип винаги сме заедно навякъде 24 часа, та имам помощ и все пак.... ooooh!

# 200
  • Мнения: 1 650
ако ще е с кош, вземи XT, ако ще е без кош вземи четириколкота
и не се панирай от килограмите, всичките са по толкова кила (от този клас де)
и да ми кажеш че може да усети че можеш да усетиш един кг разлика няма да ти повярвам

# 201
  • София
  • Мнения: 44 286
като е новородено не се усеща, като стане детето 10-12 кг вече и половин кг се усеща доста.....Wink
но ако се денонощно с мъжът си....и него не го тревожат килата....какво значение има Wink

# 202
  • Мнения: 91
май ви затрупах със съмнения и въпроси....  Blush Flutter
На 99% спряхме на ХТ, само сега гледам в Касида има модел на 2008 година, а в др. европейски магазини вече имат и 2009 и тя е по-компактна ми се вижда.... та интересува ме има ли я в Бг или може би очакват внос  Rolling Eyes и колко ще струва.... (може би компетентни хора ще отговорят) това май ще е последен въпрос  bowuu

# 203
  • Мнения: 1 650
Към 150 лв, сравнявайки цените
тук има XA, XV от 2009, но разликата при XT е по фрапираща
Angel Dust като е 10-12 кила не е в коша за новородено Simple Smile
затова и казах ако ще е с кош ХТ
а всъщтност защо не питаш може ли да ти доставят 2009 и на каква цена

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 13:12 от Durango

# 204
  • София
  • Мнения: 44 286
ами те килата на количката и с летен и с кош за новородено си ги има....

предполагам че момичето има предвид описанието на едната пише 9,5, на другата 14,5 кг Wink

# 205
  • Мнения: 156
Моделите XQ XV са по леки от XT и ХА ! Ако ще ползвате комплект количка и кош то тогава теглото се сумира от това на коша и това на количката( но без лятната секция около 2.5 кг).
тоест ХТ ще тежи около 14.5 кг
Само да отбележа логично е когато бебето заспи или го прибирате вкъщи. Да сваляте коша от количката които тежи 3.5 кг + бебе 3-9 кг .
Модел ХV ще тежи съответно 1.5 кг по малко от XT и 2 кг от ХА.

Разликата между колкция 08 и 09 е в нюансите на цвета, колелата при 09 са с лети джанти и полиуретанови гуми,при 09 има светлоотразители по лятната секция и поставка за (кафе,вода,сок).

Доколкото ми е известно модел ХТ 09 не е наличен в цяла европа в момента!
Но пък ХТ 08 има в черно което е доста актуално!

# 206
  • Мнения: 3 453
julianka ,не е удобно на детенцето да спи свито.Ако коша пада целия назад,а не само облегалката,наистина не е удобно

Именно.А и имай предвид, че на 6-7 месеца детето спи по 4-5 пъти дневно.

   Това е много относително понятие..Доста деца познавам, включително и моето които не спят по толкова много.

# 207
  • Мнения: 398
Крисси разбира се, че децата са много различни.Имах предвид, че ще се налага доста често в началото детето да спи в количката. Дали е 3 или 5 пъти няма значение:peace:
Другото, което ми прави впечатление е, че триколките са доста настабилни при слизане и качване от тротоарите.Моята приятелка е с XT, а аз съм с ХА.Четирите колела са по-стабилни.
Но като цяло количките са изключително маневрени и килограмите изобщо не се усещат.Много по-леки колички вървят доста по-тромаво.Каквато и количка да избереш julianka  съм сигурна, че няма да съжаляваш.

# 208
  • Мнения: 91
tsvetkova_elica благодаря за подкрепа и съвети, Ели.   bouquet За сега спираме на ХТ по настояние на мъжО  Laughing Много му са виждат стабилни триколките))) А аз и слинг имам и мисля да ги редувам с количка. Да е живо и здраво бебочето ни, а кг-те и други неща са решими  Hug

# 209
  • Мнения: 398
Няма защо.Успех ти желая и да се включиш да кажеш какво сте купили.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт