Стара Загора 41 - Да омесим коледната пита...

  • 16 838
  • 282
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 102
Здравейте, може ли да ви попитам има ли в Ст.Загора триизмерен видеозон и къде? Благодаря.

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Има 3Д апарат при д-р Ина Цонева...колко добре работи с него незнам.
Августа айде честита ти свобода Hug

# 92
  • Мнения: 426
Добро утро на всички. Доста сте изписали.
Някои да ми помогне с поръчка на торта. Поръчах голямата, но малките не знам, от къде?

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Свате, сега какво ще правим? Кой ще закърмя младоженците на сватбата? В теб ми беше надеждата!
Хайде, честито и от мен и добре дошла в клуба на бившите кърмачки  Hug

Мама на 2 бебета, колко малка торта ти трябва? Аз поръчах за РД на Тони 2 бр. по 16 парчета от Неделя. Не са големи, ама са си скъпички, 40-45 лв. Ако ти трябва по-евтин вариант можеш да поледнеш в сладкарницата, която се намира на гърба на районното, до градинката на Алана. Миналата година купих торта за градината на Алекс оттам и ми излезе доста по-евтино.

# 94
  • Мнения: 6 243
Аз мога да ти препоръчам тортите на Пламен Ганчев. Отдавна не съм вземала оттам, но като съотношение цена - качество са добре.

Сладкарницата е на гърба на Математическата гимназия.

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Мама на 2 бебета за колко малка торта става въпрос? Аз малката торта на Слави за РД-то я бях поръчала от Рожден ден....май беше 12 парчета.
Имам въпрос или проблем и аз незнам как да го нарека - снощи се опитвах да сваля един филм /до сега съм нямала проблеми/ но снощи не успях...днес пак. Свалям с БитКомет принципно. Някой да се сеща защо немога. Опитвах се от торентите на Интернетгруп и на Мъглата.

# 96
  • Мнения: 449
Еееее, свате, ами тя снахата ще вади циците вече на сватбата, те мойте ще са се съсухрили дотогава  Wink
Херче, има няколко лаптопа, обачер дали са за момчета-не знам. На списъка пише "моят първи лаптоп". Утре наобяд ще са разтоварили играчките от ТИР-а(така ми казаха по телефона, преди малко говорихме), така че който иска да отиде на място. Аз лично ще ходя, защото има няколко вида играчки на Фишър прайс, не са много, но искам да ги видя на живо-нещо 3 в 1 комплект за игра с кукли, нещо на Грако плейцентър, Чико-така и не можах да го преведа какво е, щото те са написани с търговски наименования и съкратено. Така че отивайте на място да видите какво има. Стока е получена много, списъкът е къде 30тина страници  Grinning

# 97
  • Мнения: 426
Първо за тортата - голямата я поръчах от Полицията, а другите 2 ми трябват по 10 парчета. От Полицията ми предлагат най-малката 18 парчета. Ще погледна в Ден Рожден и този Пламен Ганчев.
А за свалянето и аз имах проблем, не е теглило вчера, от 8 до сега съм дръпнала два филма.

# 98
  • Мнения: 11 316
Ако има лаптопи на VTECH, грабете веднага. Много съм доволна.
Серията Моя първи лаптоп става и за момченца и за момиченца.
Синковецът се разполага с един модел на Мечо Пух, щерката е с Пепеляшка. Много хубави игри имат!

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
А за свалянето и аз имах проблем, не е теглило вчера, от 8 до сега съм дръпнала два филма.
На Рожден ден със сигурност имаше и такива малко по 10-12 парчета.
Аз като се опитвам да дърпам въобще не ми се появява на БитКомета филма...дано ме разбрахте Tired
Вечи значи ще видя и може да му взема един лаптоп...или нещо друго. Краси ми обеща да ме заведе и да ме изтърпи със Слави двамата в комплект Mr. Green

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Проблема с несвалянето на филмите може да е от хиляда и едно неща...
Най-простото е... Да няма сийд... Най-сложното и аз не знам кое е...
Ама наистина причини - бол... Настройки, връзки, трафик, защитни стени и прочие (включително и НСБОП)...

# 101
  • Мнения: 753
някой знае ли дали закритият плувен басейн работи, знам че беше в ремонт, дали е оправен вече?

# 102
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
аз пък се интересувам от козметични , антицелулитни масажи  - салони  , специалист и цени евентуално..... #Crazy

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе много потребяващи и искащи информация се събрахте...
Нещо даващите са кът, май... Mr. Green



П.С. Дони, подписът ти е по-голям от максимално разрешения размер...

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Дони салона до нас прави такива масажи...мацката ги прави хубаво...или поне така и се носи славата. За цената мога да попитам...имам ценовата им листа но от миналата година и със сигурност е по-висока Twisted Evil

Експри ти за 33 пиксела проблем ли ще правиш неразбрах Rolling Eyes Виж из форума прави забележка за ония 100 и над 100 пиксела повече от допустимите 200/400 пиксела. Намерил де да развява Правилата  Mr. Green

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 19:48 от Хера

Общи условия

Активация на акаунт