38-ма Американска приказка ,снежна,че и предколедна ! Хохохо....

  • 13 394
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 2 563


Мъжа е по- добре следобеда, яко се "надруса" с обезболяващи.



Какво пие? Дано скоро да мине! Кофти, и точно по Коледа!

Атти, здравичко момченце ти желая!

Тандурка, и аз съм с море от сополи, ама си казала, че няма да ми накриви шапката. Та днес два часа обикаляхме за формички за сладки - никъде нямаше! Намерихме накрая и утре ще правя от джинджифилово тесто, по рецепта на една видна модераторка на форума. Оправяйте се!

Кой беше със синузита? Как е?

# 302
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Atti, тази година съм с киндъргардън, два класа. Добре, че само 50% дойдоха с подаръци, защото не си падам много по тези тенкю ноутс...

Tandoori, със здраве да си ползваш подаръците! Аз от три години чакам да ми се счупи миксера от $5, за да извадя големия, ама на, още се държи Simple Smile

# 303
  • Мнения: 1 116
Танитка, аз не ти виждам снимките? newsm78 Пусни моля те рецепта за меденки, че тези дето ги направих не ми допаднаха много и искам да направя пак.  Peace


Днес по едно време наистина не се виждаха, но сега няма проблем. Ще ти пратя рецептата след малко.

За тия дето все още имат желание да правят коледни сладки препоръчмам ей тези Снежни топки(Mexican Wedding Cakes), хем лесни и бързи, хем вкусни. В четвъртък бяхме на коледно парти в училището на малката и там имаше такива купени, на Диана много й харесаха и после направихме в къщи, но утре май пак ще трябва да правя Simple Smile



Тандурка, аз купих същата тенекиена кутия с надеждата да я напълна с разни коледни сладки, но си остана празна... Поне желание имам Mr. Green Оправяй се бързо!



Охо, да знаеш аз пък колко кутии имам и останаха празни. Дори си взех една много голяма, за тоя коледен кекс с многото сушени плодове, дето се прави месец напред, ама и тя си остана празна. А днес, а утре, а догодина дано Simple Smile

Джена, Ноли много прилича на теб, или само така ми се струва newsm78  Simple Smile

# 304
  • Мнения: 1 800
Хиър, взима Naproxen 500mg и Тramadol hcl 500mg - редува ги.

Бързо оздравяване и на теб!  bouquet

# 305

Общи условия

Активация на акаунт