Моля , предложете ми педиатър - Редута , Гео Милев , Подуяне

  • 24 692
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Толкова малко педиатри ли има в тези райони!?И на мен,ще ми трябва,ама тук има имената само на няколко.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 7 128
В 22-ра поликлиника има доста добри педиатри.  Peace

# 17
  • Мнения: 9 908
Толкова малко педиатри ли има в тези райони!?И на мен,ще ми трябва,ама тук има имената само на няколко.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ти колко бройки искаш? Тук са посочени заслужилите да им се спомене името, не всички....

# 18
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Д-р Шопова и д-р Караколева са в 17-та поликлиника;
Д-р Сотирова-частен кабинет;
Д-р Добрева -Шейново +частен кабинет на Велчо Атанасов;
Д-р Михнева -23-та поликлиника;
Д-р Паунова-в сградата на Уромед(не се знае има ли частен кабинет);
Д-р Крайселска-22 -поликлиника
Аз само да ги обобщя..за района!Ще си избера тогава някой от тези,които сте посочили! тити благодаря за помощта,щото ми беше трудно да отсея колко точно са посочените в темата....Явно това са читавите педиатри в района!Благодаря на всички! Wink

# 19
  • Мнения: 28
Ходихме няколко пъти при(понеже нашата беше отпуск имаше заместник но беше пълна лудница понеже приемаше и своите пациенти и тези който бяха пренасочени )  д-р Йордан Мирчев-специалист Педиатрия и Алергология,но се намира в Хаджи Димитър ако искате ще дам координати! Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 376

Д-р Сотирова-частен кабинет;
Само да уточня,че тя работи и със Здравната Каса Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
Д-р Шопова и д-р Караколева са в 17-та поликлиника;
Д-р Сотирова-частен кабинет;
Д-р Добрева -Шейново +частен кабинет на Велчо Атанасов;
Д-р Михнева -23-та поликлиника;
Д-р Паунова-в сградата на Уромед(не се знае има ли частен кабинет);
Д-р КрайселскИ-22 -поликлиника
Аз само да ги обобщя..за района!Ще си избера тогава някой от тези,които сте посочили! тити благодаря за помощта,щото ми беше трудно да отсея колко точно са посочените в темата....Явно това са читавите педиатри в района!Благодаря на всички! Wink
д-р Симеонка Цацова -22ДКЦ
д-р Валя Маринова 22 ДКЦ
д-р Юлия Петкова 17ДКЦ

# 22
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285

Д-р Сотирова-частен кабинет;
Само да уточня,че тя работи и със Здравната Каса Peace
Ако може и някакви координати на лекарката!? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesСамо това видях,че сте писали :"Кабинетът й се намира на ул. Коперник, почти до кръстовището с ул. Гео Милев"

# 23
  • Мнения: 7 128
Някъде тук е местоположението на кабинета.

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Д-р Антонова 22 ДКЦ  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
Aнтонова е педиатър специалист.Не може току така да отидеш при специалист.Трябва ти направление.Т.е. личният лекар на детето ти(който се води ОПЛ общо практикуващ лекар със спец.детски болести),преценява кога да даде направление за специалист педиатър.
И в предишна тема писах и ще се повторя.Правите ли разлика между личен лекар на детето със  специалност детски болести и спец.педиатър?

# 26
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Aми незнаех това.Малкия го водя при нея откакто се е родил и не съм взимала никакви направления от никъде.Просто и се обадих по телефона, когато ни пуснаха от болницата.Тя дойде в къщи , прегледа го и ми каза да го водя в 22 ДКЦ при нея.Всъщност  малчо има и друга лекарка , но не съм ходила при нея.Може би понататък ще ходим при нея.Благодаря за изяснението  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 430
Aми незнаех това.Малкия го водя при нея откакто се е родил и не съм взимала никакви направления от никъде.Просто и се обадих по телефона, когато ни пуснаха от болницата.Тя дойде в къщи , прегледа го и ми каза да го водя в 22 ДКЦ при нея.Всъщност  малчо има и друга лекарка , но не съм ходила при нея.Може би понататък ще ходим при нея.Благодаря за изяснението  Peace
Направленията за педиатър са безотчетни.Т.е. за педиатър няма ограничение в посещенията.Пиша го за да знаят и другите майки,защото понякога на личният не му се пише и казва ,че няма направления.Но за педиатър са безотчетни т.е. по никакъв начин не ощетяваш никой с направление Wink

# 28
  • Мнения: X
За д-р Антонова имам впечатления дотолкова, че дъщеричката на близка приятелка е при нея. С моето момченце израснаха заедно, та горе- долу имам преки отзиви за нея, които са положителни. Вярно, че е малко неудобно това с направленията, но явно се свиква.
А ние сме при д-р Мария Лилова във филиала на 17 поликлиника, намира се в Слатина, до бл. 2. Бих казала за нея, че е много внимателна, аз й имам голямо доверие засега...Отнася се със загриженост и не претупва. Единствения минус е, че е джипи и е пълно не само с дечица, но обикновено децата са с предимство. От д-р Антонова знам, че д-р Лилова е специалист- педиатър, но виждам, че явно според нея е специалист, защото тя си е пряк лекар на детето.

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте, наближавам 9-тия и се опитвам да се организирам с педиатър близо до нас.
Чета много отзиви, но не мога да намеря телефони на тези педиатри. Някой може ли да ми даде телефон на доктор Вера Сотирова с кабинет на ул. Коперник, на Доктор Добрева, с кабинет в Редута, в блока на края на улица Велчо Атанасов?
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт