За "заразните" болести

  • 12 833
  • 141
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 500
Кристиян, за раздяла може ли да се смята излизането ми преди обяд 3 пъти седмично за час и половина?
Божеее, и мъжа ми иска да ги праща при двете баби за по две седмици лятото, казах му аз, че няма шанс hahaha те са като гербови марки за нас!

# 136
  • Мнения: 4 150
Цитат
раздяла може ли да се смята излизането ми преди обяд 3 пъти седмично за час и половина
Не мога да почувствам вместо децата ти Laughing
Всичко е вьzможно.

# 137
  • Мнения: 2 652
Афродита, "потърси" и малко по-назад във времето. Не ми се струва чак толкова да са почувствали раздялата от по няколко часа. Всъщност, знае ли човек? Деца!

# 138
  • Мнения: 5 500
Афродита, "потърси" и малко по-назад във времето. Не ми се струва чак толкова да са почувствали раздялата от по няколко часа. Всъщност, знае ли човек? Деца!
В неделя бяхме на сватба, цял ден...върнахме се за час следобяда, но после чак късно вечерта newsm78

# 139
  • Мнения: 2 652
Афродита, "потърси" и малко по-назад във времето. Не ми се струва чак толкова да са почувствали раздялата от по няколко часа. Всъщност, знае ли човек? Деца!
В неделя бяхме на сватба, цял ден...върнахме се за час следобяда, но после чак късно вечерта newsm78

ааааа ееееее, това е друга работа. А сега кажи дребните как го понесоха?

# 140
  • Мнения: 5 500
Афродита, "потърси" и малко по-назад във времето. Не ми се струва чак толкова да са почувствали раздялата от по няколко часа. Всъщност, знае ли човек? Деца!
В неделя бяхме на сватба, цял ден...върнахме се за час следобяда, но после чак късно вечерта newsm78

ааааа ееееее, това е друга работа. А сега кажи дребните как го понесоха?
Малкия се разплака като тръгвахме, но от прозореца ми махна за чао, после се чух с майка ми, каза, че веднага се е успокоил. Баткото като се върнахме искаше да идва с нас в ресторанта, но му казахме, че няма да има деца. А, той разглежда снимките дето ги бяхме правили дотогава и вика: ами какви са тези деца тука Mr. Green Но наистина там имаше само 1 малко дете и 1 по-голямо. Преди да тръгнем ни разиграваше, ще ви дам ключовете за колата като излезете, ще ви дам картичката като излезете.... Mr. Green
Май е пост за темата а ГНМ newsm78

# 141
  • Мнения: 936
Позволявам си да върна темата на бял свят, защото сега я чета и бих искала да прочета отговор на този въпрос:

Какво мислите за Цитросепт? Убивал незнам колко стотин вида бактерии! Мисля, че в тази тема това е достатъчен довод.

Значи, понеже Цитросепт е природен продукт, някой гордо ще си мисли, че се лекува природно и когато тези бактерии му потрябват, няма да ги има? Стана ясно, че без бактериите болестта ще избие в друга симптоматика, но стана ясно и, че е по-добре бактериите да са на лице.

В момента и аз пия Цитросепт и наистина ще ми е интересно влиянието на природните бактериоубиващи продукти.... Бих помолила Кристиян за коментар, ако може!

Общи условия

Активация на акаунт