Идеи за закуска

  • 3 469
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 513
на 1.3 годишна пикла. Овен традиционната попара, овесените ядки и мляко с бисквити, мляко с корнфлейкс или чириос нищо друго не ми ражда главата. Имам чувството, че вече й е гади като види закуската.
И на второ място като стана дума за хапване, какво ще сервирате на великден освен агнешкото със зелена салата и ракия.  Grinning

# 1
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Не й се гади не се притеснявай, Елфче. Моят е на 8 и ако може всяка сутрин би закусвал сириел  Crazy Само дето сменяме видовете сириел  Stuck Out Tongue Ама си има майка  Imp дето иска да му разнообразява закуските  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 292
Wink  ако не е много малко детето пробвай
да ако вzемеш сутринта от хлебарнцата пресни кифли и кроасани и стоплиш малко прясно мляко?

# 3
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Освен казаното до тук,пробвай с  porridge,muesli i weetabix. Пами многи ги харесва.Също му правя и макарони(кус-кус) със сирене.Това се сещам в момента. Stuck Out Tongue

# 4
  • Мнения: 513
Цитат на: didalex
weetabix
, какво е?

# 5
  • Мнения: 513
Цитат на: vivita
Wink  ако не е много малко детето пробвай
да ако вzемеш сутринта от хлебарнцата пресни кифли и кроасани и стоплиш малко прясно мляко?

Кроасани купувам и ги давам за следобедна закуска, много обича да ги гризе сухи. Благодаря за идеите!

# 6
  • Мнения: 513
Цитат на: vivita
Wink  ако не е много малко детето пробвай
да ако вzемеш сутринта от хлебарнцата пресни кифли и кроасани и стоплиш малко прясно мляко?


Бе къде ти в тоя космичен град хлебарница!?!  Shocked  Sad  #Puppy dog

# 7
  • Мнения: 2 195
Същия проблем Rolling Eyes .Само дето ние искаме само сандви4и за закуска #Splat .Никакви попари,нищо не яде smile3534 ей така ми прави ако не е сандви4.
Знам,4е не е хубава сухата храна,ама по-добре ли е гладен newsm12

# 8
  • Мнения: 3 880
Aз на моята й мажа и филия с масло и мармалад, режа й я на малки кубчета и тя си ги хапва с прясно мляко...

# 9
  • Мнения: 513
Цитат на: mimkata
Същия проблем Rolling Eyes .Само дето ние искаме само сандви4и за закуска #Splat .Никакви попари,нищо не яде smile3534 ей така ми прави ако не е сандви4.
Знам,4е не е хубава сухата храна,ама по-добре ли е гладен newsm12

Ама аз съм навита на сандвич, но идея си нямам как ще го яде, малка ми се вижда още...  Sad

# 10
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Цитат на: Elf

didalex написа:
weetabix
, какво е?

Има  във всеки магазин(теско...,азда,....)И ако сложиш и някои плод става супер.Аз слагам банани,киви,каквото имам.

П.п. На щанда с корнфлекса и другите такива храни,няма как да не го видиш.

# 11
  • Мнения: 513
Цитат на: didalex
Цитат на: Elf

didalex написа:
weetabix
, какво е?

Има  във всеки магазин(теско...,азда,....)И ако сложиш и някои плод става супер.Аз слагам банани,киви,каквото имам.

П.п. На щанда с корнфлекса и другите такива храни,няма как да не го видиш.


Сега си го записах и още довечера ще го издирим.

# 12
  • Мнения: 513
Цитат на: *Biba*
Aз на моята й мажа и филия с масло и мармалад, режа й я на малки кубчета и тя си ги хапва с прясно мляко...


Ама мармалада домашен ли? Притеснявам се да й давам купени, страх ме е да нямат консерванти и оцветители, защото тя направи една алергична реакция на 8 месеца именно от тях...

# 13
  • Мнения: 3 880
Цитат на: Elf
Ама мармалада домашен ли? Притеснявам се да й давам купени, страх ме е да нямат консерванти и оцветители, защото тя направи една алергична реакция на 8 месеца именно от тях...


Ами или домашен или купен, зависи какъв имаме в момента, но задължително червен Embarassed , друг мармаладен цвят не прознаваме Wink Не се бях замисляла за консервантите Embarassed , но пък и Леа досега никога не е имала проблеми с тези неща и затова...

# 14
Сандвич със сирене и яйце - после запечен, пържени филийки и най-вече Мързеливките на Вили (от готварския)

# 15
  • Мнения: 2 452
Филийки хляб намазани с масло и нарязани с формичките за пластилин или просто на геометрични фигури (така запомня и имената на  фигурите); яйце, сварено; к. мляко за пиене (при вас има Актимел на Дадон; на нас много ни харесва), плод, хляб, намазан с конфитюр, muffins с горещ шоколад; bagels срязани хоризонтално на две, леко запечени  и намазани с масло, наденички за закуска (продават се замразени); моята не яде, но по принцип - палачинки, френски тоуст (т.е. пържени филийки);

# 16
  • Мнения: 3 367
pancakes
продават готова смес,само се добавя вода и се пържи без мазнина..стават за по часовник 10мин,не са мазни,ядат се с ръце и са "готвена" храна..ния яде и oatmeal-i всякакви,но ако е на нея би живяла на кис.мляко и авокадо..
Анна

# 17
  • Мнения: 513
Цитат на: Anonymous
Сандвич със сирене и яйце - после запечен, пържени филийки и най-вече Мързеливките на Вили (от готварския)
Thinking все си мисля да изчакам с пърженото. Иначе идеята за принцески е супер.

# 18
  • Мнения: 4 244
Моите пък почват първо с плод. НИе нали сме малко на разделно хранене та затова.
При нас е традиция в събота палачинки, в неделя препечена филийка с рохко яйце (ако има начин сина ще омете 3 яйца)
А през седмицата след плода има филийка с мармалад, гофрети (вземам готови - имам вЛидл поне при нас), кроасан, корнфлейкс.
Ама сме на периоди - една седмица искат само филийка, едната само корнфлейкс. Оставяй девойката да се насити - те си знаят хлапетата от какво има тнужда да ядат. Хич не се юркам затова че ядат едно и също цяла седмица

# 19
  • Мнения: 2 195
Цитат на: Elf
Цитат на: mimkata
Същия проблем Rolling Eyes .Само дето ние искаме само сандви4и за закуска #Splat .Никакви попари,нищо не яде smile3534 ей така ми прави ако не е сандви4.
Знам,4е не е хубава сухата храна,ама по-добре ли е гладен newsm12

Ама аз съм навита на сандвич, но идея си нямам как ще го яде, малка ми се вижда още...  Sad

Като и го нарежеш на пар4енца,защо не.Мпйто диване беше на година като по4на да гризе от нашите филии Rolling Eyes  Crazy
А сандви4и му правя всякакви-с пуешко филе(щото една майка ми каза,4е не било хубаво да се дава свинско месо на малките деца),с кашкавал.Най-оби4а препе4ена филия,натъркана с една скилидка 4есън newsm12 ,нали пак от мен видя Embarassed .Да яде като му харесва,то нали си е натурален антибиотик smile3503

# 20
  • Мнения: 513
За свинското - алергологът ми твърди, че е прасетата са ни първо братовчеди и за това се усвоявало лесно от човека, за това го прерпоръча. Чесън, каза - на корем!  Grinning

# 21
  • Мнения: 513
Деби, получи ли бел'я'жката ми?

# 22
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Elf
Деби, получи ли бел'я'жката ми?

Да 10х за което , но не си ми дала кодовете как се набира отвън

# 23
  • Мнения: 513
Цитат на: debelanata
Цитат на: Elf
Деби, получи ли бел'я'жката ми?

Да 10х за което , но не си ми дала кодовете как се набира отвън

С 0044 и номера;))
00441294... и номера

# 24
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Elf
С 0044 и номера;))
00441294... и номера

Това нали не ти е тел. номер? Не ги давайте така, само на ЛС.

# 25
  • Мнения: 4 244
Цитат на: rosa
Цитат на: Elf
С 0044 и номера;))
00441294... и номера

Това нали не ти е тел. номер? Не ги давайте така, само на ЛС.

Това е само кода другото е на ЛС не се притеснявай.
И не е нейния, на един любовник Embarassed  Wink

Общи условия

Активация на акаунт