Крихте ли до 3 месец?

  • 5 778
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 115
Веднага казахме на родителите си, а на приятелите едва след 3 -тия месец.

# 121
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
При мен сърдечната деност се видя още на първия преглед с ехограф в 8 г.с.Не съм крила.

# 122
  • Мнения: 4 451
Първият път не съм крила. Бях безумно щастлива и исках целия свят да разбере. Grinning
Втората ми бременност обаче беше неуспешна. Confused Направих спонтанен аборт във втори месец и след като забременях отново, пазих в тайна до 3м. От страх, че това може да се случи отново.

# 123
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
И двата пъти казах на всички близки и приятели веднага щом научих.

# 124
  • Мнения: 22
Имах една неуспешна бременност,за която се бяхме похвалили още от началото. SadЗатова при следващата бременност казахме чак след 3месец. PeaceИ слава богу всичко беше наред. Grinning

# 125
  • Мнения: 1 186
Не точно криене беше но може да се каже че не говорих за това и избягвах подобни въпроси Peace

# 126
  • Мнения: 9 973
в 8 г.с. влязох в болница и се разбра,иначе щях да крия още месец Peace

# 127
  • Мнения: 753
Това е един от най-хубавите моменти който трябва да споделен с всички близки веднага

# 128
  • София
  • Мнения: 17 592
А защо до третия месец? Защо не до 9тия, до раждането, докато стане на годинка... Или я за най-сигурно - до пълнолетието!
Бебчето е и на родителите ти, и те имат право да се зарадват! То носи техните гени, те ще го обичат, ши му се радват, ще играят с него и ще го пазят от теб, когато смятат, че не го гледаш правилно, ще ти помагат, ще го утешават, когато му се скараш несправедливо, ще го водят на разходка, ще му разказват приказки, ще... Нима нямат право и да го очакват с теб? И изобщо, какъв би могъл да бъде смисълът да криеш!?

# 129
  • Мнения: 724
Крих до 3 месец от пусто суеверие. Sad

# 130
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Казах веднага след няколкото положителни теста. Grinning
Когато отидох на преглед ми казаха, че имам отлепване на плодния сак и най- вероятно до седмица ще загубя плода. След 1 седмица пък не видяха сърдечни тонове и ми казаха, че най- вероятно е кухо яйце и да се подготвя психически за кюртаж. След 1 седмица се оказа, че всичко е наред. Имах прекрасна бременност. Ходила съм при добри гинеколози в частни клиники/ и въпреки това имаше такива ужасни емоции в началото. Та мисълта ми е, че каквото има да се случва, ще се случи, недей да се тормозиш предварително. Не вярвам в суеверия.

# 131
  • Мнения: 179
Аз си мълчах,обаче щастливият татко беше казал на всички /с уговорка да си мълчат/ и накрая всички знаеха,ама никой нищо не казваше  Laughing

# 132
  • София
  • Мнения: 12 554
На родителите ми казахме след първия преглед при гинеколожката ми. На кумовете и останалите приятели малко по-късно, а на шефа и колегите казах чак в петия месец.

# 133
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не, не сме крили от никого

# 134
  • Мнения: 299
Не мога да крия такива положителни емоции Grinning

Общи условия

Активация на акаунт