Малък сечко февруари в ПАЗАРДЖИК мъгла стовари(18)

  • 17 394
  • 325
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 938
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГО НА ПЕПИТА78!
Пепитке, да ти е жив и здрав и скоро да му купите сестричка! Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 2 577
пепита78, честит ти рожденик! Много, много да те слуша, да е жив и здрав и много да се гордеете с него!
  bigdance2 newsm59  bigdance2

# 62
  • Мнения: 2 577
Абе сеир да има, че иначе ще е само - честито, честито! Като нема леб има  Уеб Mr. Green

ай кажете сега , че понякога не раждам гениални мисли Mr. Green

# 63
  • Мнения: 941
ай кажете сега , че понякога не раждам гениални мисли Mr. Green

Понякога НЕ раждаш гениални мисли   Mr. Green


Да са ни живи и здрави рождениците и техните мами   bouquet

# 64
  • Мнения: 2 214
Благодаря на всички момичета за подкрепата, тя операцията не е  кой знае какво ама гадно че ще съм в съзнание, затова ми е шубе:)

# 65
  • Мнения: 227
  Здравейте за последно в януари,
за кого ще гласувате днес във великолепната шесторка,аз обичам Тити,защото е ревльо,като мен,защото е забавен и искрен в намеренията си,но гласувам за Деси Добрева и плейбоя,защото отношението им като тандем ми допадат най много,гласувам,защото ми е свита душата,че заспиват тъжни деца,по богата едва ли ще стана,ако си спестя стотинките от sms - а, а със сигурност няма и да обеднея,кажете кого харесвате вие в шесторката и защо?!

# 66
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, GWEN! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ, ВЕРНИ ПРИЯТЕЛИ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!  bouquet

Честит рожденик със закъснение на Пепита78!Да ти е жив и здрав! Peace

От това предаване гледах само първия епизод и не знам как се справят с песните.Но като човек харесвам много Тити, не го познавам, но мисля, че е много искрен и емоционален човек.Не всеки може да се изправи пред цяла България и да плаче. Crazy Grinning

П.С. Winter, виждам, че си на линия, какво става с теб?

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 11:01 от Ember

# 67
  • Мнения: 227
Ember,когато ме дере от вътре,сълзите не знаят мяра,стичат се,когато ни боли,а кой ни гледа,не зная колко има смисъл...има ли въобще ...

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 11:43 от Лайкучкаа

# 68
# 69
  • Мнения: 1 938
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГВЕН!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
# 71
  • Мнения: 2 577
Честит празник, Гвен! Желая ти лесно раждане, едно кротко и спокойно бебче, здраве и любов!
  bouquet

# 72
  • Мнения: 131
Здравейте. Да се запишем и ние в новата тема. Макар,че не съм от много често пишещите мами , от време на време влизам да ви прочета. Ние сме добре , бебчо расте и опознава света , разхожда се в паяка , а батко му си играе с него. Ted вече по-добре ли си? Хайде оправяи се и да излизаме на разходка. Дано малкия не се разболее и той.
 Хайде чао ви от мен. Лек ден на всички.

# 73
  • Мнения: 2 577
Тед, оздравявай, малчо също!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 11:07 от Елфина

# 74
  • Мнения: 941
Момичета, ще пиша тук, въпреки че темата е отчетна и си има отделна тема за благотворителност, но мисля че ако споделим...можем да разчитаме на откликване от ваша страна  Hug

Става въпрос за една мама, която тя и децата и са жертва на домашно насилие. В момента са в държавна институция, но....имат затруднение с прехраната си....
Молбата Ни е: ако някой има възможност да даде (дари) продукти от първа необходимост: брашно, захар,олио,  ориз, фасул, консерви (може и домашно производство), плодове,  козметика (шампоани и т.н.) дори и по една бройка....нека ги остави в някоя от телефоните кабинки (на фирма НЕТТЕЛ) или пише на лични на мен, WINTER или Елфина, ще ви бъдем много благодарни!   bouquet

Ако нямате възможност да излезете от вкъщи, за да занесете продуктите до кабинките, ние ще дойдем при вас  Heart Eyes

Плодове ще раздадем и на още 8 дечица, които са в Центъра за социални услуги - единстената НИ молба е, ако имате възможност и желание да го направите , това да стане до понеделник (04.02) вечерта, защото във вторник ще им занесем продуктите!

Ако съм ви досадила, моля за извинение, но вярвам, че колкото повече хора са УВЕДОМЕНИ , толкова повече се увеличава шанса някой да откликне!   bouquet
И пак се повтарям, дори и един пакет ориз ще е от ползва....

Приятен и слънчев уикенд   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт