Режимите на Ипократис II

  • 71 973
  • 504
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Ами мисля, че няма да е фатално, само веднъж потопа ти ще бъде на 6тия ден, а не на 7мия.

# 16
  • Мнения: 2 492


Горгона Медуза мисля , че ти беше пускала твои снимки преди и след диета и беше постигнала страхотен резултат .  bouquet
Може да си заместиш активията с обикновенно кисело мляко и няма нужда да търсиш такова с нисък процент мазнини .
2% е идеално , все пак ниския процент го постигат за сметка на повече въглехидрат и аз не съм му привърженик .

Сиренето можеш да замениш с извара естесвено  , даже второто е за предпочитане пореди калориите които са наполовина и протеина .
Ако правиш такава замяна , според мен можеш и да увеличиш количеството двоино , заради по малкото калории в изватара .

А това за свободния ден , бяхме говорили тук ... нека да не затриваме резултати постигнати с дни мъчения .
Ипократис ми е казвал , че през свободния ден можеш да опиташ от храните , които по начало са ти забранени , но не и да прекаляваш .
Трудно ми е да повярвам , че ти е казал , че може да изядеш 6 торти и там каквото беше другото .  Mr. Green
Отслабването си е чиста математика - има повече калории , отива в излишък , калориите са по малко - отслабваш .
По време на свободния ден е добре калориите ви да скочат най - много с още 1000 максимум 2000 , всичко друго е прекалено .
Пак всеки преценява за себе си , но аз ви споделям какво пише в статиите които съм чела за тези зареждания и ефекта от тях .
 

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 nepukistka , снимките ми бяха след диетите на доц Байкова. Тази жена направи чудеса с мен   Flutter
Относно свободният ден , наистина ми беше казал така . Изпробала съм го и наистина нищо не се лепи .Тук искам да отбележа, че голямото плюскане  е точно първата свободна неделя или събота кой както си го нагласи, защото следващите свободни дни стомаха така се свива, че само съм опитвала по 1-2 хапки. Просто спря да ми се яде.

# 18
  • Мнения: 2 492

Знаех си , че съм те виждала ... помня като слон .  Mr. Green
Даже тогава , като четох тази тема доста ме надъха и аз да отида при Байкова , но нещо не останах толкова доволна , колкото от Ипократис .
То където и да ходиш е номера , да си стриктен , а аз след време винаги връщам всичко .
Слаб ангел и това си е .  Rolling Eyes
Помириша ли спагети и съм се предала , а за пиците ода мога да напиша .  Joy

# 19
  • Мнения: 1 599
Deina  моят свободен ден е петъка а в неделя ми беше 2рият ден! Вчера попрекалих с количествата, но днес..... съм на линия... забраних си меренето всеки ден и само в четвъртък ще споделям килограмите...
Относно свободният ден съвета ми е да не ядете по 12 торти и тн. Аз например гледам да хапна това което ми се яде... но все пак се съобразявам с количеството. За мен свободният ден трябва да е умерено хранене без значение какво ядеш. Пример : закуска 1 парче торта; обяд пържени картофи с нещо... следобяд шоколад вечерта пак нещо... но в нормални количества. Понякога 1 ден преяждане отнема после 3 дни нормализиране-лично мое мнение.
Познатата за която бях споменала,че отслабна около 20-25 кг. при Ипократис първо беше при доц Байкова.... след 2 месеца диета ... беше много разочарована.... после ме потърси за да и дам координатите на Ипократис.... видях се вчера с нея направо не мога да я позная..и доста хора не могат да я познаят ...обаче тя е доста сериозна.
Е да отбележа, че и аз ставам сериозна...  никакво безразборно хранене! Сега си взимам доматчето с хляба и почвам да ям....
Успех на всички....

# 20
  • sf
  • Мнения: 10 145
аз обядвах активията с Бонус филийка, ама много гадно, бее........ аз нали съм си чревоугодник, все искам да ми е вкусничко  Confused

# 21
  • Мнения: 2 492
Първия пост стана твърде дълъг , но това е положението .
Ще трябва да ги пускам , като няколко постта един под друг .
А ето и още един режим пратен ми от Aia , пускам го тук , а в следващата тема ще слагам само линкове към режимите или ще ги пускам , като отделен пост след въведението в темата .

Ден  1
-Кафе или чай . 1 малка активиа по избор
-1 плод по избор
-2 филии черен хляб, зеленчук по избор. .1 малко парче сирене
-Плодово кисело мляко по избор.
-Месо по избор на скара/150 гр/
-1 зеленчук по избор.
Ден  2
-Кафе или чай . 1 малка активиа по избор
-1 плод по избор
-Месо по избор на скара/150 гр/
-1 зеленчук по избор.
-Плодово кисело мляко по избор.
-Голяма салата по избор .1 малко парче сирене
Ден  3
-Кафе или чай . 1 малка активиа по избор
-1 плод по избор
-Голяма салата по избор . .1 малко парче сирене
-Плодово кисело мляко по избор.
-Месо по избор на скара/150 гр/
1 зеленчук по избор.
Ден  4
-Кафе или чай . 1 малка активиа по избор
-1 плод по избор
-2 филии черен хляб, зеленчук по избор. .1 малко парче сирене
-Плодово кисело мляко по избор.
-Голяма салата по избор .1 малко парче сирене
Ден  5
-Кафе или чай . 1 малка активиа по избор
-1 плод по избор
-Месо по избор на скара/150 гр/
-1 зеленчук по избор.
-Плодово кисело мляко по избор.
-Месо по избор на скара/150 гр/
1 зеленчук по избор.
Ден  6
-Кафе или чай . 1 малка активиа по избор
-1 плод по избор
-2 филии черен хляб, зеленчук по избор. .1 малко парче сирене
-Плодово кисело мляко по избор.
-Голяма салата по избор . .1 малко парче сирене



# 22
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Nepukistka, тези 5,7кг с режима на Ипо ли ги свали? Колко време ти отне?
Аз знам, че не е добре да очаквам бързи резултати, но като не ги видя бързо се обезсърчавам и се отказвам. За съжаление. Но този път няма да се дам на сланинките да ме победят.

# 23
  • София
  • Мнения: 242
На добър час на всички ни в новата тема, дано ни донесе повече минуси!
Пуки, благодарности за отделеното време да я оформиш newsm51 !
Дейна, съжалявам, че вчера не се включих да ти отговоря. Зеленчуците са в суров вид. Сготвени под някаква форма на мен ми ги позволи на по- късен етап, когато вече бях показала резултати.Предполагам, че това важи за всичките му режими.
И аз вчера прекалих в свободния ден. Ще се меря в неделя, преди следващия такъв.
Горгона Медуза, аз ги повтарям. Нагласи си ги както ти е удобно, за да си влезеш в ритъм. Само бих те посъветвала денят, който ще дублираш, да не е от тези, в които има повече въглехидрати- ориз или картофи, не зная точно на кой режим си.

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здрасти и във новата темичка.  Hug

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А какъв е режма за запазване на свалените килограми? Някой има ли го? Той е най-важният!

# 26
  • Мнения: 1 599
А какъв е режма за запазване на свалените килограми? Някой има ли го? Той е най-важният!

След достигане на желаните килограми се започва свободно хранене! То включва умерено хранене, ядене през 3 1/2 - 4 часа и вече можеш да си ядеш например и на обяд и на вечерта месо.  Общо взето както по време на диетата но ти си решаваш какво да ядеш остава си свободният 7ми ден. Това е общо казано

# 27
  • Мнения: 2 147
Здравейте мацки Simple Smile
 и   bouquet за Пуки Heart Eyes
Режима ми харесва, особено свободния ден Mr. Green....шшшшшшшшшегувам се Laughing
Ще се включа при вас   Hugooooh!
Може ли малки изменения, като размяна на местата на обяд и вечеря newsm78

# 28
  • Мнения: 6 029
Вече се писа, че е важно въглехидратите да не са вечер  Wink

# 29
  • Мнения: 224
Привет и в новата тема!
Пуки, бравос  Hug

Момичета, ма голям зор туй през почивните дни. Този път направих един скок встрани шоколад
Нооо, от днес съм пак в правия път.
Тук стана въпрос за сирене/извара. Аз понеже обожавам и двата продукта, просто ги смесвам. В две с.л. извара намачквам едно малко парче изкиснато сирене и готово. Вкусно, поне за мен и почти безсолно.

Общи условия

Активация на акаунт