Има ли бъдещи мами от Ловеч

  • 12 558
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 741
Момичета,Честит бебоци-даса ви живи и здрави   bouquet
Извинявайте, че толкова късно се включвам ама нямам никакво време  Wink
Бистре ти кого чакаш не роди ли вече  Hug

# 286
  • Lovech
  • Мнения: 28
Привет и от мен. Още съм тук, 2 в 1, не знам докога.
Вие как сте, нищо не пишете?
Целувки!  Hug

# 287
  • Мнения: 1 226
Здравейте момичета. Накратко. Родих в Плевен на 17.09. секцио.Пълна упойка.  На 2 я час след като се събудих, станах. Имахме малко проблеми с гърдите в болницата. Вдигах и температура. Вече съм добре.Но сега пък операцията уж беше зараснала, а тече. И ходя на превръзки. Скъсала съм някакъв вътрешен шеф. Иначе беба е добре. Яде и спи. И това е.

Бистре, какво става с теб?

# 288
  • Мнения: 315
Здравейте мамчета! Честито бебче на Стела, да ти е жива и здрава малката госпожичка, а ти бързо да с възтановяваш.
Ние сме си вече в къщи, храним се, спим и плачем по-малко. Пъпчето още не ни е паднало. Чета в нета, че бебето не се къпело докато не падне пъпа, но в болницата ми казаха да си я къпя само без да я слагам в корито, а да я държа. Почиствам пъпа със спирт, вижда ми се малко зачервен от едната страна. newsm78
Незнам така ли трябва да бъде. Пишете за вас, Бистре, какво става с теб?

# 289
  • Мнения: 1 226

Лора на нас днес ни падна пъпчето, но до вчера я къпех редовно. Като в болницата на чешмата. Никакъв  проблем.  За да си по-срокойна - купи си Бивацин, и след като го почистиш със спирт пръсни малко. Не се притеснявай, ако това предизвика рев.  Hug

БЛистре къде си бе мило?

# 290
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, милички.
Добре дошла на Лорчето! Вие вече си обсъждате бебешки проблеми, а?
Ами, какво да се прави, надявам се и аз скоро да се включа. Днес ходих да мерят тоновете на бебо, всичко е наред, грам разкритие, плацента втора степен, засега не се очаква раждане до края на седмицата, както аз исках. Въпреки, че нищо не се знае, може да стане за няколко часа. Аз първото дете го родих толкова бързо, че сега не ми се мисли как ще стане. Но пък, когато бебо реши, тогава.
Така че, аз съм си тук, 2 в 1, като родя, ще звънна на Лорчето да ви пише.
На 3-ти трябва да съм на кръщене, така се надявах дотогава да съм родила и да са ни изписали, а сега май почвам да си мисля, че ще е по-доре бебо да чака до събота. Най-много да не отида никъде, мъжо и детето ще кръщават бебето. Както дойде, важното е всичко да е наред!
Поздрави за вас и малките ви съкровища!  Hug

# 291
  • Lovech
  • Мнения: 28
А между другото някоя от вас може ли да пусне нова тема, защото тази свършва, а аз не знам как? newsm78

# 292

Общи условия

Активация на акаунт