През месеца на виното и любовта е 22-рата Kанадска тема

  • 16 362
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 313
simplyavenPeace

Тук се очакват 30 см в събота. Днес ще се ходи на пазар, а утре на топло в къщи. В неделя ще се чисти. Дано да е последният сняг и дано малко се постопли , че ужасно ми липсват ежедневните разходки. Малкият човек подивява в къщи, майка му също Simple Smile

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 17:40 от smuty

# 286
  • Мнения: 3 034
уф, и ние трябва да изчистим, обаче сега не смея много-много и ще инструктирам мъжа ми  hahaha аз само прах ще се разхождам да обирам  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 417
simplyaven, Успех! Стискам палци и скоро да се похвалиш с малкото човече!
Пък докато се поопознаете с малчо то и времето ще се е оправило и ще сте готови за разходки.  Peace


# 288
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
simplyaven, успех и леко раждане и да си гушкаш най-здравото и усмихнато бебче!

Момичета, днес по новините даваха, че кмета на Ванкувър взел някаква награда, защото града бил достъпен - точно за което говорихме преди, че там има асансьори в метрото и т.н. Кога ли Монреал ще се присъедини?  Rolling Eyes Самия кмет беше параплиджик и се гордееше с града си - браво на него.

# 289
  • Мнения: 449
simplyaven, леко раждане и стискам палци всичко да мине по план.

Пуснах новата тема.

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 22:33 от Каролина

# 290
  • Мнения: 1 216
Привет и от мен!
При нас пролетта дойде по-рано тази година, времето пак е променливо, но от 2-3 седмици съвсем друг вятър подухва, вече има цъфнали храсти, минзухари. Малката е като отвързано конче, измаря се и започна да спи следобяд отново.

Ще празнувате ли 8-ми Март? Аз само си търся поводи и съм си заплюла един хубав ресторант с  морска панорама за семеен обяд, Boat House в White Rock, за инфо на тукашните момичета. Taм не сме ходили никога, иначе често се разхождаме по Marine drive, там е най-слънчевото място в BC.

Хайде, 15 страници минаха, малко помогнах накрая  Grinning, време е за пролетна канадска темичка, дано скоро дойде и при вас пролетта,
п.п. гледам Каролина вече е известила !

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт