ВРАЦА - 9

  • 10 057
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 117
хехе...  не знам аз дали мойта хрема не е от цъфтящите дръвчета- то не че има много ама вчера видях на 2-3 места  Thinking newsm78 И аз ще натисна на ядене лимони и мед, пък да видим кво ще стане- дано отзвучи бързо. Разбрах, че вчера те е ритнал бебока- честито  bouquet Аз една седмица се чудех рита ли ме или нещо със стомаха не съм добре  Laughing Тогава доки-то ми каза, че ако това ритане се повтаря всеки ден и то на едно и също място- значи е това Wink

# 256
  • Мнения: 68
Здравейте,
относно хремата казаха ми,че много помагало кивито.Хубаво било да се яде и преди да те хване хрема,но помагало и при хрема.Съдържало е много витамини.

# 257
  • Мнения: 556
а аз се чудя дали е вредно да ям семки newsm78 вече изядох половината от пакетчето(тиквени при това)

# 258
  • Мнения: 68
Защо да е вредно,аз не съм чувала за това.Аз обичам да ям слънчогледови,но сега си оправям 2 зъба и не ям никакви семки.

# 259
  • Мнения: 2 425
Ние ходихме на консултация и на разходка. Биха ни последната ваксина за хепатит.
Сега като заприказвахте за ритане на бебчовци си спомних Валя как шаваше, а през деветия месец толкова много клипчета съм си направила на пупата ми как мърда  Joy

# 260
  • Мнения: 117
а аз се чудя дали е вредно да ям семки newsm78 вече изядох половината от пакетчето(тиквени при това)
Не мисля, че е вредно.  Wink
Ние ходихме на консултация и на разходка. Биха ни последната ваксина за хепатит.
Сега като заприказвахте за ритане на бебчовци си спомних Валя как шаваше, а през деветия месец толкова много клипчета съм си направила на пупата ми как мърда  Joy
_baby, поздравления за последната ваксина- вече сте големи  Hug

# 261
  • Мнения: 117
Някой от бременните ще ходи ли утре на училището за бъдещи родители в Монтана?? Аз много искам да ида, но зависи главно от нашия тати дали ще може да се освободи от работа Rolling Eyes

# 262
  • Мнения: 556
и аз много искам да отида,преди време питах дали има желаещи и никой нищо не каза,а сама няма да отида.а и утре съм на преглед при Петкова и няма как да стане.mi6ence ако ходиш после ще ни разкажеш как е минало,четох че и подаръци ще дават Grinning жалко че не каза по-рано щяхме да отидем двете

# 263
  • Мнения: 117
Ами няма да си сама- ето, аз съм ЗА. Нямам обаче идея къде се намира тази сграда, в която ще се проведе лекцията- някакъв бивш социален патронаж Rolling Eyes Някой знае ли къде е това- по центъра ли или е на забутано място?

# 264
  • Мнения: 117
От колко часа ти е прегледа? Това е от 11 до 13 часа. Ако отида непременно ще разкажа  Wink А подаръците- предполагам, че ще раздават от тези календари за бременността, които са доста симпатични  Simple Smile Айде помисли си дали ще може да дойдеш и ще ходим заедно евентуално Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 556
 newsm78 аз ако ходя ще е с автобус защото Ачо е на работа и няма как да стане с колата.а за сградата и аз не знам къде е,предполагам че на автогарата има таксита,ще се качим в него и ще ни закара,трябва да знае къде е.помисли и кажи ако искаш да отидем двете за да сменя часа при Петкова.искаш ли да отидем с автобус?

# 266
  • Мнения: 41
здравейте и от мене, Да кивито е много полезно и даже има повече витамини от лимона. и аз наблягам на плодовете че и аз май съм тръгнала да се разболявам.  ooooh!
а за ритането на бебетата чуството е много приятно но има моменти когато моето като ме ритне имам чуство че ще ми разбие каманите в бъбреците hahaha Joy
Мерси за цените вече ги разгледах и даже си избрах ама докато се стопли не знам дали ще мога с този корем да се катеря newsm78
ох и на мен ми се ходи ама като съм на работа  Cry Cry Cry Cry Cry

# 267
  • Мнения: 68
И на мен ми се ходи много на това събиране,но няма как.Иначе видях реклама за тези семинари преди рекламите по БТВ.

# 268
  • Мнения: 41
много гадно по обяд са го направили наникъде Tired

# 269
  • Мнения: 556
от работа няма ли да ви пуснат поне за един ден?

Общи условия

Активация на акаунт