Баба Марта бързала, на Габровчето мартеничка вързала

  • 16 174
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честит рожден ден, BellaStella   bouquet   bouquet   bouquet !Желая ти много здраве и усмивки!

Дени, успя ли да поръчаш тортата за Гого, че покрай Заговезни е много натоварено? Аз цяла сутрин обикалям и накрая успях да поръчам тортата за детската градина. Добре че купона на Мишо ще бъде в събота (15.03.), че тортата, която исках да поръчам в Мина Елит не могат да ми я направят за 10.03.

Ралид, хайде не остана! Стискам палци всичко да мине колкото се може по-леко.

# 61
  • Мнения: 252
тук в Габрово май Заговезни се празнува като голям празник - какво се прави я кажете и какво точно празнувате в Търново не така и нямам идея честно казано

# 62
  • Мнения: 252
deni_k  кога точно в неделя е училището и къде

# 63
  • Мнения: 92
ralid, леко раждане   bouquet

# 64
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Поръчах тортата в Мина Елит с фото плака- Мечо Пух. Много малък избор има в този град ей!!!! #Cussing out

# 65
  • Мнения: 910
Дени,за съжаление е така.

# 66
  • Мнения: 257
Колко време предварително трябва да се поръча тортата? Аз мисля във вторник да отида, та до петък дано стане.
Вие момичета какво смятате за производителите на торти в Габрово?
Аз на каката и от Стеан, и от Мина елит и от една севлиевска -Империа/или нещо подобно/ съм поръчвала, но сега се колебая.
Моля, споделете!

# 67
  • Мнения: 257
Забравих, да ви кажа, че тази вечер ходихме да пробием ушите на Рая, та за рождения си ден да е готина мацка. Държа се много прилично, почти не плака Simple Smile

# 68
  • Мнения: 108
Много благодаря, момичета Hug
наистина ме изненадахте. не очаквах някой да се сети, много сте мили
черпя виртуално Wink

# 69
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Чух , че в Севлиево имало готина сладкарница, но нямам впечатления. Аз порачах тортата о време, че нали е Заговезни- голяма лудница.

И после искаме снимкина Рая с обеци. Laughing

# 70
  • Мнения: 910
Момичета,колко бурканчета трябва да се занесат при записване за млечната кухня?

# 71
  • Мнения: 252
Здравейте, Габровски мами.   bouquet Мноооооого отдавна не съм писала, но успявам да ви чета и да гледам снимките на децицата ви- много хубави тези габровски деца ей., пу-пу. Много от вас срещам, и ми се иска да ви заговоря, ама пусти срам  Embarassed пък и как да кажа.."аз теб те познавам от форума" Ще гледам да съм по-редовна вече ако ме приемете "пак" при вас . Ще кача и снимки на мен и бебо.
Linofrina - видях снимка на малката ти принцеса в списание Бебе, голяма сладурана.
За тортите- аз за 6 месеца на Крис поръчвах от една Севлиевска фирма ( карат в един магазин в квартала) имат голям избор а и са доста вкусни.
Ами чао за сега , че бебко иска разходка и вече се сърди. Пак ще пиша.

# 72
  • Мнения: 11 004
t_nestorova, обаждай се! Не сме толкова страшни, колкото изглеждаме по снимките Mr. Green
Хайде, аз ще чакам обаждане от теб Hug

# 73
  • Мнения: 257
Момичета,колко бурканчета трябва да се занесат при записване за млечната кухня?
При записването оставяш 5 бурканчета с винт/ от старите на Ганчев, новите ги връщат/ и вече всеки път носиш две празни и се вземаш пълни и така

# 74
  • Мнения: 11 004
Момичета,колко бурканчета трябва да се занесат при записване за млечната кухня?
При записването оставяш 5 бурканчета с винт/ от старите на Ганчев, новите ги връщат/ и вече всеки път носиш две празни и се вземаш пълни и така

А тези стари буркани Ганчев откъде могат да се намерят?

Общи условия

Активация на акаунт