Ний сме моми норвежанки, измамени от любов :) :)- 21

  • 14 906
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 786
Винце, и аз това се чудя ... как ще пренасям роклята в самолета ...
Пък ако и младоженеца реши да си взима костюм от България, съвсем ще запълним самолета  Joy
За дреболийките ясно, ще са от България  Peace
Молинка, благодаря Wink
Сватбена агенция ... като им видях цените и ...  Crazy
Защо да давам пари на някой друг да направи това, което и аз мога сама  hahaha
Ето, днес няколко часа си правих поканите и таблетките с имената на гостите за масата и ми беше много забавно Blush
Най-хубавото е, че и милото ги хареса.
В книжарницата видях един страхотен албум за снимки, но никой не можа да ми каже колко струва  Joy
Молинка, ти свикна ли с Норвегия?   bouquet

# 271
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Последния пост на Щастлива за албума ме подсети да споделя, че издивявам като не слагат на половината си продукти цени и натова отгоре няма пукнат човек който да работи около теб точно в тоя момент. Много чудни хора, днес пак ме ядоса една таква. Виждаме с мъжо една сол с лимонов сок за салата, ама цена на нея йок. Намираме след дълго лутане в магазина една служителка и я питаме за цената, тя най учидено ни пита: Ама не пише ли на кутийката  ?
Е защо аджеба ще те питам, ако пише #2gunfire #2gunfire  Абе ненормален народ.

Теорията на Палачинка за квартирите я разказах на мъжо да го успокоя, защото го е подгонила параноята, че хазяите се опитват да ни изгонят с подмолни номера като например да вдигат шум, вечното оставяне на колелетата им пред нашите стълби, на които аз много пъти щях да се убия, щото изкарвам количката на заден ход и съответно не ги виждам зад мен. Последното е,ч е днес сутринта е намерил изпражнения от кучето им на нашите стълби и това преля чашата.

Сватя, лек път, да пийнеш едно българско червено винце за мен плииййз  Hug
Как е Фифи, овладяхте ли температурата?

# 272
  • България
  • Мнения: 1 090
Мишеле, мисля, че не детето е проблема, а това, че сте чужденци(ма не искат да ви го кажат). И нашите хазаи, като разбрали, че сме чужденци нещо не искали да дават квартирата. Ма мъжо им предложи по висока сума (а месните се пазарят да свалят цени  Grinning )
Пожелавам ви бързо намиране на квартира, че така разделени е много кофти да се живее!  Hug

Иначе тук специално за Роси е изгряло едно чудно слънчице  Grinning Даже смятам да изведа малкият сополивко навън!

Бебчо, ако намериш рецептата-хвърляй я насам! Аз обмислям една пиратска торта и нищо не ми хрумва. Но довечера ще дойде една приятелка, която е истински "флинк" в тия работи(щото нали знаете, че иначе тук куцо и сакато е флинк Grinning ) Тая жена е уникална - от пръдня боя прави! Някой хора са си артисти по душа(мисля си и за теб Червено Винце, наше  Hug) Аз обаче съм от "аристократките", дет вика Норчето!
Норчеее, да не преработиш,ей! Пиши как си!
Марйо,много се затъжих за тебе,добре,че се появи. LaughingНие ,"аристократките" трябва да се подкрепяме,като не сме артисти,няма да се даваме ,я! Joy
Днес май преработих хем,пусто нямам угода,хем искам да ходя на работа,ама да не работя,само да нося хубави дрехи и да пия кафе с колегите. Sunglasses Joy Joy
Приятно пребиваване в България!  bouquet

# 273
  • Мнения: 2 786
Има ли будни?  Wink

# 274
  • Мнения: 1 294
Бобченка, що така бе? Аз бях останала с впечетление, че вие сте си ОК с хазяите. И ако си плащате наема винаги навреме, не виждам какъв им е проблема.
А иначе, аз не съм проучвала темата в подоробности, но преразкавам това, което съм чула от няколко приятели, които са давали под наем.

# 275
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Да добре сме с тях, мили са хората, но са си селяни и не се съобразяват.
То мъжо все параноята и мнителността го гонят. Типична балканска черта. И аз преди бях така, ама тук някак си гледам да се уча да се доверявам малко повече на хората около себе си. Мисля, че имам напредък и правя това изцяло за себе си, иначе намира много за стресиращо постоянно да се съмняваш в добрите намерения на хората около себе си.

# 276
  • Мнения: 1 294
Bob4enka, много правилно правиш според мен, така ще ти е по-добре. Човек се среща с достатъчно трудности и скептицизъм и без това и няма нужда да си прибавя и въображаеми такива.

# 277
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Bob4enka, много правилно правиш според мен, така ще ти е по-добре. Човек се среща с достатъчно трудности и скептицизъм и без това и няма нужда да си прибавя и въображаеми такива.

 Peace Peace

Момичета, как ще празнувате осми. Мен май ще ме водят на ресторант. Подизирам една такава конспирация срещу моето дупе  Crazy

# 278
  • Мнения: 1 062
Ха добро ви утро и от мен. Едва станах тази сутрин....
Първо - честит рожден ден на вече голямото момче на марйо  bouquet
Щастива, Kvasir "изплю" това: http://www.kvasir.no/nettsok/searchResult.html?searchExpr=brudek … rchRegion=country
дано ти помогне. Търси и в Гюле сидер.....
Аз днес на теория съм почивка, ама трябва да си почистя къщата за утре..... а така ми се мързелува......

# 279
  • Мнения: 2 786
ркб, мерси, хич не се сетих за Kvasir, макар че им гледах доста реклами по ТВ.
Аз нали все с Гугъл ...
Сега ще видя за какво става дума.
Палачинке, аз не мисля да празнувам осми март.

# 280
  • Мнения: 1 294
Нито пък аз... нещо не ми харесва този празник. Все ме избива на мисли за кранистки и трактористки... ще взема да се окажа и аз от аристократките.   newsm78 Рогер твърди, че готвя добре, но аз подозирам, че ги казва, само и само да не готви той...  Wink

# 281
  • Мнения: 2 786
Рогер твърди, че готвя добре, но аз подозирам, че ги казва, само и само да не готви той...  Wink

 Joy Joy hahaha

Без бой си признавам, че милото готви по-добре от мен, с изключение на пилето с картофи на фурна, пилешката супа и още 2-3 неща.
Затова той готви по-често.
Срам ме хвана ви казвам  Blush Laughing

# 282
  • Мнения: 200
Нито пък аз... нещо не ми харесва този празник. Все ме избива на мисли за кранистки и трактористки...
палачинке защо те избиват такива мисли...че нещо немога да се светна newsm78 newsm78
в Родината пак ли не си го празнувала??

# 283
  • Мнения: 1 294
Не знам защо, такава асоциация събужда у мен... защо у теб каква е?
Там също не съм празнувала, бяха малка, после не беше чак толкова организирано някак си. А и не виждам, защо трябва да празнувам в един конкретен ден със специално отношение, ако отношението на мъжете в живота ти към теб като майка и жена е хубаво всеки ден, какво ще е по различно в този ден? Китка поувехнали и супер скъпи карамфили? Пък ако не е, тогава, горката жена дето има само 1 ден да се почувства човек.
А имам един мил спомен от 8ми март. В 7ми клас, момчетата ни бяха набрали кокичета и ни подариха по 1 на всяка от нас в класа. Накрая имаше няколко останали и те излязоха отпред и се извикаха : НЯКОЙ ДА НЯМА?  Joy Мисля, че беше мило, че се бяха сетили, но пак в същата връзка, те си бяха мили момчета и без кокичета за 8ми март...

# 284
  • Мнения: 515
Честит рожденик на Норчето! Да й е живо и здраво българо-норвежкото Кристиянче!
Аз днес има рожденик също и партито е с пиратска тема, та сега бягам да рисувам черепи и кости!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт