Голямата тема за малките масла

  • 117 267
  • 684
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 502
Хвойновото масло го купих за първи път запалена от форума. Измазала съм 2 бурканчета от карите/ши, но е рано за резултат сажа се може би около 1 м и нещо.Пък и мойте стрии са от пубертета и ще трябва упорито мазане.Мажа се ще се заличат ли незная, но поне да не ми се появат нови. Embarassed

# 136
  • Мнения: 2 069
Там където ходя да ми лекуват стриите ми казаха да придължавам да се мажа с хвойново масло
резултата е че стриите много намаляха и се свиха а още не съм приключила лечението  Laughing
И те са учудени от бързия резултат. Това ме кара да си мисля че действа  Wink

# 137
  • Мнения: 2 829
благодаря на izabel за линка  bouquet  bouquet  bouquet

аз съм се запалила по маслата на Етерика--
взела съм си
масажно масло за бюст Laughing
пише,че кожата се стяга,а при продължителна употреба се постига обем и повдигане Laughing
не е препоръчително за бременни ,деца и алергични към етерични масла

# 138
  • Мнения: 3 695
това с лавандуловото масло бих го пробвала Peace иначе съм доволна от всички масла - кое за нокти, кое за коса  Laughing

# 139
  • Мнения: 2 631
Имам и ползвам:
бадемово - за маската за коса
жожоба - за маската за коса
от грозде - за коса
кокосово - мажа си понякога вечер лицето с него, след сваляне на грима... На следващия ден кожата ми е много гладка Simple Smile
и пшенично имам, но май не му се кефя много  Confused

# 140
  • Мнения: 1 503
Днес си взех жожоба запалена от вас.А хвойново има ли на Икаров,че нещо не видях newsm78.И аз имам малко стрии от 2 години,ако помага,бих се помацкала с кеф Wink
П.П.Някой да знае нещо за масла на Българска роза?

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 13:51 от ~Цвети~

# 141
  • Мнения: 2 631
Аз пък търсех сафлорово масло, ама никъде не намирам  Thinking

# 142
  • Мнения: 630
Момичета,някой да знае къде могат да се намерят маслата на Етерика във Варна

# 143
  • Мнения: 2 829
в София ги продават по аптеките
Мило Креми-пробвай там да потърсиш

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 15:39 от МЪНКИ

# 144
  • Мнения: 304
Момичета,някой да знае къде могат да се намерят маслата на Етерика във Варна

Видях ги в една дрогерия на ул.Драгоман пълна гама и на Икаров също.

# 145
  • Мнения: 5 705
Аз пък търсех сафлорово масло, ама никъде не намирам  Thinking
За какво го ползваш това сафлорово масло?

# 146
  • Мнения: 2 631
Ами понеже не мога да го намеря, не съм го ползвала още  Joy
Но си спомням, че ми направи страхотно впечатление от листовката с масла на Икаров, за използването му върху косата...  Thinking (май така беше)  Whistling

# 147
  • София
  • Мнения: 1 210
Момичета, моля кажете ми в какво съотношение смесвате розова вода и жожоба, за да получите лосион за чистене на грим?
Аз отскоро ползвам масло на Етерика за околоочен контур като нощен крем за цялото лице-сутринта кожата е много свежа и мека.
Търсих масло от тамян (точно за рецептата от СПУНК), обаче нещо не намирам, явно е скъпо и рядко Thinking

# 148
  • Мнения: 491
За 100 мл. лосион- 80 мл. розова вода, 20 мл. масло от жожоба.
На мен обаче ми идва малко "остър",имам чувството, че ми претърква кожата, та си мисля да сложа още малко жожоба.

# 149
  • София
  • Мнения: 1 210
Мерси за рецептата   bouquet
Аз си ползвам розова вода за грим (не водоустойчив) и съм много доволна, сега ще добавя и шише със смеска за водоустойчивия грим Wink

Общи условия

Активация на акаунт