РУСЕнска тема

  • 9 288
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 946
Честит рожден ден на Чиби и Деси!Много здраве и любов!  bouquet

# 286
  • Мнения: 510
Chibi, Kabzimalka да сте много здрави и щастливи  nbirthday newsm67 Честит ви рожден ден овнета  Simple Smile

Благодаря!!! Как сте в сродната администрация?  Wink
Щом питаш Simple Smile Мнооого духа бе  ooooh! Пристанищата не бачкат. Иначе и ние се веселим с наша колежка рожденничка Simple Smile Хубав ден за празнуване!

# 287
  • Мнения: 14 133
Уж, днес привечер трябва да намалее!!!  ooooh! Така казват софийските колеги!!! Wink
Поздрави на рожденничката!!!   bouquet Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 3
честит рожден ден и на двете рожденнички да сте живи и здрави и всичко най-хубаво  bouquet  bouquet  bouquet 

# 289
  • Мнения: 758
Абе много рожденнички днес Simple Smile и ние се черпим с наша колежка рожденничка  cheers

# 290
  • Мнения: 14 133
Абе много рожденнички днес Simple Smile и ние се черпим с наша колежка рожденничка  cheers

cheers И на вашата рожденичка!!!!   bouquet

# 291
  • Мнения: 1 287
chibi,честит рожден ден и на теб!



Здраве,семейно щастие и много лични победи ти желая!

Благодаря ви за пожеланията,момичета!

# 292
  • Мнения: 14 133
Аха, ето я и другата рожденичка Wink
chibi,честит рожден ден и на теб!
Благодаря ти!!!!   bouquet Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 123
Поздрави и от Бургас(все още) smile3549                                                                   Честити рожби на буми и radost_ina,много да ви радват smile3522                                         Chibi и Kabzimalka, честит рожден ден!Живи ,здрави и много обичани  nbirthday

# 294
  • Мнения: 1 568
Момичета,знае ли някоя от вас къде във Здравец правят татуировки?Студио там обаче?Или някоя ,ако е доволна от някое да ми препоръча,без обаче от "на тъмно" ,чух кофти неща за там!Та ако някоя знае,нека ми пусне тел.или да ми обясни къде точно на лични!
Благодаря предварително!  bouquet

# 295
  • Мнения: 123
МАРГАЛО,ако не ти е мн спешно изчакай месец,мъжът ми е татуист и ще си отваря студио в русе началото на май,гарантирам ти,че ще останеш доволна, и като изработка и като пари

# 296
# 297
  • Русе
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета!
СПЕШНО търся някакво жилище под наем-гарсониера, етаж от къща или цяла къща, което да става за живеене и да не отива за него цялото ми майчинство (май много искам  Embarassed ). Ако някоя от вас има идея - много моля да ми помогне     Praynig
Няма никакви претенции за местоположение.

Благодаря!!!!!!!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт